Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 w którym meczu w kadrze się świetnie sprawdził?
2
@Worny on tylko windą
2
@Jakchcesz moim zdaniem żeby siedział na ławie
0
@Tomo1989 Korwin i konfedefaci zadowoleni
0
@partymaker wódeczka pizka i transfery xd
0
@Benz a trzeba czymkolwiek?
0
@Marcelinho99 mniej drewniany i tak samo bezużyteczny i nieskuteczny i bez mentalu. Idealnie pasuje
2
@partymaker no czego nie rozumiesz? Planowanie kadry i zarząd TOP xD
6
@Transu96 tylko Barceloniarze się znają na piłeczce
0
@Kuba_1 w top 2 z Romeu
1
@Joe_Pesci i niektórzy dalej jaraja sie jakimś PiS PO konfederacją itp xD
7
@AlexDark00 czyli jak ktoś ma niezmienne poglądy to jest dobry i super? Ah ten niejeden zbrodniarz wojenny w historii :)
0
@JordiAlbion globalne ocieplenie straszne xd
1
@Xxxbarca4ever to jedyny sukces Liverpoolu jaki będzie w tym sezonie wiec no
1
@escarabajo potężny Liverpool. Oby podzielili losy Chelsea z minionego sezonu
0
@Rust_Cohle jeśli już to musiałbym drugie
3
@Rust_Cohle wolisz głupoty o piłce
0
@RomanHoffer jakiś ekspert od kobiet musiałby się wypowiedzieć
0
@Dzieniu Fabregas nie miał tak? Ale nie mam pewności
2
@Survier z granatnika najlepiej by było
1
@Michael24 jest Real
3
@Comentateiro no i zaraz będą jak wszyscy inni wymieszają sie z PiS i PO i skończy się gadanie, że tylko między tymi partiami politycy się przenosili. Ależ oni wyjątkowi xdd
1
@FcPortoFan1999 ja nie trzymam
4
@MesQueUnClub96 larambla
6
@Kessie nic nowego w sumie
6
@abram3k potężny Havertz będzie strzelał 0 goli co mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ravgor popełnia samobójstwo wycieka nagranie z kamer. Spoko choć chore. Przyjeżdża policja rozkłada parawany wokół ciała.. ktoś stwierdza, że zrobi sobie zdjęcie ciała. Brak słów
1
@doc a już miał być Felix i Bernardo tak niektórzy wierzyli xD
0
@Emhyr chyba obiadek od mamusi