Beliar7283
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembuś to ma ale odejście
0
@Fartlow również mógłbym o link poprosić na priv? :)
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
A ja wam mówię, Busi będzie bohaterem meczu, róbcie screeny
0
ATM VS SAL 1:0 Llorente
0
@Kubsti Tak będzie, nie zmyślam
0
Ale Felix miałby siatę! :o
0
To najlepsza wiadomość dotycząca Barcy od czasów wygrania trypletu!
2
@adam34689 tylko podziel się wynikami :)
0
@increase z jednej strony rozumiem osoby protestujące, ale również tą osobę w BMW. Jeśli po całym dniu pracy ktoś blokuje drogę którą chcesz wrócić do domu, to nie ma co się dziwić, że kierowca puszczają nerwy
0
@geass widziałem, że Dest dostał dość wysoką ocenę w porównaniu do innych. Miał jakieś fajne akcje?
0
Niestety nie miałem w ogóle możliwości oglądania meczu. Jak dzisiaj graliśmy tak po krótce?
0
Barca VS Real 4:1
2
Ach... nie ma to jak zajęcia od 7:30, pozdrawiam wszystkich studentów :D
1
Mimo, ze słabszy przeciwnik i czerwona dla Pique to ja tam się cieszę. Fajnie się to oglądało, były brameczki, młodzi grali, Leo czarował. Można iść spać
1
"I am speed" ~DEMBELE!!!
0
Oby to tył początek strzelania bo na razie coś nudno trochę :/
0
Jeszcze kilka godzin pracy, a później weekend! W sobotę szykuję się prawdziwe piłkarskie święto EVE vs LFC, City vs ARS i na deser Barca!
1
@Herbert mieli większą motywację :)
0
no i elegancko
0
@olikwierk10 Ciekawe skąd miał na to pieniążki? XDDD
0
No i zaczynamy zabawę! :D
0
@PePeMasta Pamiętaj, 5 osób Ci ufa
0
co Leo za*ebał to ja nie mam pytań GOAT !
5
Powiem Wam, że jednak te stroje to tragedia, nie ze względu na różowy ( kolor jak każdy inny ) tylko w komplecie z tymi spodenkami prezentuje się fatalnie
9
Barca zamiast w przyszłym sezonie zamiast skrótu FCB powinna mieć XD
0
@OskarR01 http://strims.world/
0
@Maearss na tvp sport jest
0
to ja już nie wiem czy my jesteśmy, aż tak słabi czy to po prostu Lyon jest taki dobry?
4
Jeśli tak grające PSG przejdzie dalej i natrafi na walec monachijski w finale to zapowiada się najlepszy finał LM od lat!