0

Dembuś to ma ale odejście

0

@Fartlow również mógłbym o link poprosić na priv? :)

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

A ja wam mówię, Busi będzie bohaterem meczu, róbcie screeny

0

ATM VS SAL 1:0 Llorente

0

@Kubsti Tak będzie, nie zmyślam

0

Ale Felix miałby siatę! :o

0

To najlepsza wiadomość dotycząca Barcy od czasów wygrania trypletu!

2

@adam34689 tylko podziel się wynikami :)

0

@increase z jednej strony rozumiem osoby protestujące, ale również tą osobę w BMW. Jeśli po całym dniu pracy ktoś blokuje drogę którą chcesz wrócić do domu, to nie ma co się dziwić, że kierowca puszczają nerwy

0

@geass widziałem, że Dest dostał dość wysoką ocenę w porównaniu do innych. Miał jakieś fajne akcje?

0

Niestety nie miałem w ogóle możliwości oglądania meczu. Jak dzisiaj graliśmy tak po krótce?

0

Barca VS Real 4:1

2

Ach... nie ma to jak zajęcia od 7:30, pozdrawiam wszystkich studentów :D

1

Mimo, ze słabszy przeciwnik i czerwona dla Pique to ja tam się cieszę. Fajnie się to oglądało, były brameczki, młodzi grali, Leo czarował. Można iść spać

1

"I am speed" ~DEMBELE!!!

0

Oby to tył początek strzelania bo na razie coś nudno trochę :/

0

Jeszcze kilka godzin pracy, a później weekend! W sobotę szykuję się prawdziwe piłkarskie święto EVE vs LFC, City vs ARS i na deser Barca!

1

@Herbert mieli większą motywację :)

0

no i elegancko

0

@olikwierk10 Ciekawe skąd miał na to pieniążki? XDDD

0

No i zaczynamy zabawę! :D

0

@PePeMasta Pamiętaj, 5 osób Ci ufa

0

co Leo za*ebał to ja nie mam pytań GOAT !

5

Powiem Wam, że jednak te stroje to tragedia, nie ze względu na różowy ( kolor jak każdy inny ) tylko w komplecie z tymi spodenkami prezentuje się fatalnie

9

Barca zamiast w przyszłym sezonie zamiast skrótu FCB powinna mieć XD

0

0

@Maearss na tvp sport jest

0

to ja już nie wiem czy my jesteśmy, aż tak słabi czy to po prostu Lyon jest taki dobry?

4

Jeśli tak grające PSG przejdzie dalej i natrafi na walec monachijski w finale to zapowiada się najlepszy finał LM od lat!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?