Beliar7283
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
hej, tak nie wolno! cheater :/
1
a mówili, że trybuny w FIFIE są nierealistyczne XD
1
@Barcelismo cała liga dostała zakaz ;)
0
Ale urwał :D
0
Jak wygląda sytuacja w meczu Real vs Valencia?
0
@Barca1992 Na jednym monitorze Juve Napoli, na drugim Ciity Ars, a na telefonie debata :)
0
@kamilop http://strims.world/
0
Ulalala To było dobre!
1
@itmustbejoke na pewno będzie ciekawie :)
1
@MaTi61415 Wchodzisz, losujesz pytanie, siadasz, układasz sobie to co chcesz powiedzieć na kartce i odpowiadasz przed komisją posługując się kartką
Z obcego jest trochę inaczej, bo tam masz jasno odgórnie nakreślone jak to wygląda. Na początku jest taki luźny dialog, później jakieś odgrywanie ról, opis obrazka i odpowiedzenie na kilka pytań. Generalnie większość osób którzy maja maturę już za sobą twierdzi, że jest to bardzo rozdmuchany egzamin, także nie przejmuj się na zapas :)
0
@kuz Wielkie dzięki mordo! A Barca już grała, czy jeszcze nie?
0
ktoś wie kiedy odbędzie się ten turniej w FIFE piłkarzy z La Ligi?
0
@SuperVegeta na szczęście już się o to nie musimy martwić :)
0
I teraz proszę z głową ten autobus!
1
@Messi_1545 http://strims.world/
0
Ile czerwonych kartek obstawiacie dzisiaj? I kto faworytem do pierwszej?
0
@elPatrico http://strims.world/
0
coś czuję, ze jak poprzednie el clasico było nijakie, tak w tym, cytując klasyka "Będzie się działo!"
0
@itmustbejoke TAA, Rodri, Valverde
0
@xVENUMx a w niedzielę 92 minuta, Ramos na 2:2 z główki :)
i cały misterny plan w pi...
0
Czyli bierzemy? xd
0
Ależ to był rollercoaster!
4
Busi - człowiek wielu talentów, zablokuje strzał, utrzyma się przy piłce, strzeli brameczkę
0
@Proxi oficjalnie już tak
1
@Dawid66 http://strims.world/RealBetisBarcelona.php
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakie polecacie książki piłkarskie, niekoniecznie o Barcelonie?
19
Dzisiaj zostaliśmy pokonani przez Bilbao, klub który zawsze sprawiał większe bądź mniejsze problemy Barcy. Czy ten mecz był aż tak tragiczny? Owszem było trochę błędów, ale to nie był mecz niczym z lfc czy Romą, a na piłkarzy wylało się właśnie ogromne wiadro pomyj! Jeśli po takim meczu na La Rambli piłkarze są wyzywani od najgorszych szmat, to chyba jednak coś się popsuło, ale nie tylko w szatni. Cały czas pozostajemy w walce o ligę i upragnioną od lat LM. Mimo, że skład jest jaki jest i mimo, że nie jesteśmy faworytami do wygrania to będę oglądał pozostałe mecze tak samo jak do tej pory, jak za czasów Pepa, Enrique, czy Valverde. Bo kibicem się jest, a nie bywa. Świętujmy zwycięstwa, ale także nie zachowujmy się jak zwierzęta gdy naszemu ukochanemu klubowi nie idzie. VAMOS BARCA!
3
Alba to stan umysłu