1

@BarcaInfo 5h i 323 polecających. Ktoś wie ile wynosi rekord?

7

Ze wszystkich drużyn la ligi to właśnie Sevilla będzie broniła honoru hiszpańskiej piłki. Mam nadzieję, że wygrają ten finał

1

1:1 ładna akcja Sewilli

0

Gdyby rok 2020 był klubem, to wiem jaki miałby herb

0

Tak się zastanawiam, po meczu z Romą wydawało mi się, że to już się nie powtórzy, po meczu z lfc, że gorzej być nie może. Teraz się zastanawiam, czy w przyszłym roku osiągniemy 10 bramek

0

Godzina po północy, przeglądam internet pustym wzrokiem patrząc się w ekran monitora. Nie chcę spać bo będzie trzeba się obudzić i żyć ze świadomością tego co się stało. Choć tak naprawdę nie stało się nic. Mimo, że wszystkich rzeczy nieważnych, piłka nożna jest najważniejsza to czuję się jak ranny żołnierz leżący na pogorzelisku, bezsilny, bez nadziei, bez wiary w to, że coś się zmieni, a to tylko piłka nożna...

1

Po porażce z Romą wydawało się to nie możliwe, później przyszedł czas na Liverpool i każdy nie mógł w to uwierzyć, a teraz nadszedł mecz z Bayernem i człowiek uświadamia sobie, że tamte wyniki z perspektywy czasu nie były tak tragiczne jakby się mogło wydawać. Wynik 8:2. Taki wynik nie padł w dwumeczu. Daliśmy sobie wbić pie***** 8 bramek w 1 meczu. To się nie dzieje naprawdę...

1

Najgorsze jest to, że człowiek nie wie co napisać po czymś takim bo słowa nie są w stanie tego opisać ...

0

Mamy wuefistę, więc co się dziwić, że gramy jak na wuefie

0

Piszcie póki możecie, bo za 2h padnie strona XD

0

Tak z czystej ciekawości, ktoś kibicuje w tym meczu PSG?

5

o kurde, co to było XDDDD

0

@Seledynowy zgadzam się :)

2

jak im powietrze zeszło i grają na przysłowiowej "wy*ebce" to jakoś tak się to lepiej ogląda. Nie można było tak wcześniej grać?

2

MESZI MESZI MESZI LIJO MESZI

0

Jezus maria !!!

1

Ja się aktualnie zastanawiam co będzie lepsze, czy to jak wygramy z Napoli czy jak przegramy, bo patrząc na to jak gramy to nasi się chyba potopią we własnych łzach jak Bayern w nich wjdzie

10

Wreszcie po tylu miesiącach wróciła La rambla jaką wszyscy znamy i kochamy. Pie***** politykę :D

0

Ramos XDDDDDDDD CO TO BYŁO?!

4

@VamosRakieta Ronaldinho

0

No i cały misterny plan w pi...

2

Dobry humor na koniec dnia, jutro poniedziałek, nowy tydzień, nowe wyzwania, dobranoc :) VeB

0

Messiego sprzedać bo nic nie gra :P

0

ładnie poklepali

0

sędzia co pograł to nie mam pytań :)

3

Messi messi messi

0

Jak tam Panowie i Panie Real? Wynik oddaje charakter meczu?

2

@matirix20 zrobione :)

28

Patrząc na grę Puiga można było dzisiaj dostrzec zalążki tej magii co mieli Xavi i Iniesta. Jeszcze będziemy mieli z niego dużo pożytku :) VeB

0

messi do główki niczym w finale LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?