Beliar7283
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pomimo porażki, to w drugiej połowie była masa emocji, od radości po rozpacz. Wiadomo, że porażka boli, ale dawno gra Barcy nie powodowała u mnie takich emocji
0
2 połowa milion razy lepsza, VeB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest moc, czemu on nie grał od początku Panie trenerze?
0
@Misugi14 dzięki za info ;)
0
Wie ktoś jak długo Alba będzie kontuzjowany?
0
Boję się pomyśleć co będzie jak Messiego zabraknie w Barcy :/
0
mimo, że wynik był jaki był, a styl Barcy już dawno nie przypomina tego co wszyscy znamy, to jednak spory udział w bezbramkowym remisie miał bramkarz Slavi. Obronił albo szczęśliwie interweniował kilka razy tam, gdzie powinna być bramka
0
@VamosRakieta kiedyś to było!
0
@arsenallondyn0 mieliśmy z 3/4 dobre sytuacje , ale przeciwnik gra tak jakby grał z jakimś ze swojej ligi, odważnie i momentami nonszalancko. Trochę nudny momentami
0
Sezon 2005/06
Dom
Dlaczego? Powiem krótko, Ronaldinho. To właśnie te stroje zapadły mi w pamięć, a herb Barcy od tego momentu stał się moim symbolem zwycięstwa
0
Jak dla mnie skład fajny. Po zwycięstwo w ładnym stylu panowie!
7
Co by nie mówić o Valverde to często potrafi za pomocą zmian odmienić losy meczu. Początek fatalny, a końcówka zadowalająca, ale najważniejsze wymęczone 3 pkt.
0
@SwieteOfficjum dokładnie
0
Asysta jakiej sam Messi by się nie powstydził
10
Jeśli piłka nożna ma sprawiać przyjemność kibicom, to ja uważam dzisiejszy mecz za udany. Cieszy świetna gra Fatiego i De Jonga. Arthur grał niczym magik. Tylko oby Messiemu się kontuzja nie odnowiła.
2
w fazie grupowej powinno się szanować każdy zdobyty punkt, zwłaszcza na tak trudnym terenie, ale czuję niedosyt. Momentami ten mecz był tak porywający, że oczy aż same się zamykały
0
@Kpaziak taka stara gra ;)
48
Ansu Fati zrobił na mnie duże wrażenie, jeśli dembele dalej będzie robił z siebie takiego dzbana to szybko może się zdziwić kto go zastąpi
0
Bramka Leo z Liverpoolem, rzut wolny, to było coś pięknego! Moim zdaniem o wiele lepsza niż ta z Betisem
2
to co Aduriz zrobił to ja nie mam pytań. Właśnie dla takich bramek ogląda się piłkę nożną!
0
@albinVeB http://strims.world/AthBilbaoBarcelona.php
proszę :)
0
ale pojechałeś ze składem :P
1
świetny materiał!
2
składzik spoko rywal też, Puchar Gampera to nie LM ale liczę na zaangażowanie i wspaniałe widowisko!
1
@khris Zdjęcie w idealnym momencie :)
0
@MateS Neymar po tym co zrobił stracił dużo w oczach kibiców, ale nadal jest jednym z najlepszych i moim zdaniem potrafi dać więcej. Drybling, szybkość, genialne wykończenie, z całym szacunkiem do Griezmanna ale Neymar jest od niego lepszy, a jedyną możliwą opcją na jego pozyskanie jest włączenie do całej transakcji kilku piłkarzy Barcy, więc na brak miejsca w 1 składzie raczej narzekać nie będziemy jeśli chodzi o tą dwójkę
3
@owczar0005 z tym kontuzjogennym płaczkiem zdobyliśmy ligę mistrzów. Jest zawodnikiem który potrafi rozstrzygnąć losy meczów, co pokazał między innymi w meczu z PSG oraz magikiem, który czaruje na boisku
2
@Bernard777 zgadzam się w 100%
3
Jeśli uda się Go sprowadzić to będzie jeden z lepszych transferów, idealnie pasowałby do Barcelony, tylko pytanie po co Juve miałoby sprzedawać takiego piłkarza :)