3

Pomimo porażki, to w drugiej połowie była masa emocji, od radości po rozpacz. Wiadomo, że porażka boli, ale dawno gra Barcy nie powodowała u mnie takich emocji

0

2 połowa milion razy lepsza, VeB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest moc, czemu on nie grał od początku Panie trenerze?

0

@Misugi14 dzięki za info ;)

0

Wie ktoś jak długo Alba będzie kontuzjowany?

0

Boję się pomyśleć co będzie jak Messiego zabraknie w Barcy :/

0

mimo, że wynik był jaki był, a styl Barcy już dawno nie przypomina tego co wszyscy znamy, to jednak spory udział w bezbramkowym remisie miał bramkarz Slavi. Obronił albo szczęśliwie interweniował kilka razy tam, gdzie powinna być bramka

0

@VamosRakieta kiedyś to było!

0

@arsenallondyn0 mieliśmy z 3/4 dobre sytuacje , ale przeciwnik gra tak jakby grał z jakimś ze swojej ligi, odważnie i momentami nonszalancko. Trochę nudny momentami

0

Sezon 2005/06
Dom
Dlaczego? Powiem krótko, Ronaldinho. To właśnie te stroje zapadły mi w pamięć, a herb Barcy od tego momentu stał się moim symbolem zwycięstwa

0

Jak dla mnie skład fajny. Po zwycięstwo w ładnym stylu panowie!

7

Co by nie mówić o Valverde to często potrafi za pomocą zmian odmienić losy meczu. Początek fatalny, a końcówka zadowalająca, ale najważniejsze wymęczone 3 pkt.

0

@SwieteOfficjum dokładnie

0

Asysta jakiej sam Messi by się nie powstydził

10

Jeśli piłka nożna ma sprawiać przyjemność kibicom, to ja uważam dzisiejszy mecz za udany. Cieszy świetna gra Fatiego i De Jonga. Arthur grał niczym magik. Tylko oby Messiemu się kontuzja nie odnowiła.

2

w fazie grupowej powinno się szanować każdy zdobyty punkt, zwłaszcza na tak trudnym terenie, ale czuję niedosyt. Momentami ten mecz był tak porywający, że oczy aż same się zamykały

0

@Kpaziak taka stara gra ;)

48

Ansu Fati zrobił na mnie duże wrażenie, jeśli dembele dalej będzie robił z siebie takiego dzbana to szybko może się zdziwić kto go zastąpi

0

Bramka Leo z Liverpoolem, rzut wolny, to było coś pięknego! Moim zdaniem o wiele lepsza niż ta z Betisem

2

to co Aduriz zrobił to ja nie mam pytań. Właśnie dla takich bramek ogląda się piłkę nożną!

0

0

ale pojechałeś ze składem :P

1

świetny materiał!

2

składzik spoko rywal też, Puchar Gampera to nie LM ale liczę na zaangażowanie i wspaniałe widowisko!

1

@khris Zdjęcie w idealnym momencie :)

0

@MateS Neymar po tym co zrobił stracił dużo w oczach kibiców, ale nadal jest jednym z najlepszych i moim zdaniem potrafi dać więcej. Drybling, szybkość, genialne wykończenie, z całym szacunkiem do Griezmanna ale Neymar jest od niego lepszy, a jedyną możliwą opcją na jego pozyskanie jest włączenie do całej transakcji kilku piłkarzy Barcy, więc na brak miejsca w 1 składzie raczej narzekać nie będziemy jeśli chodzi o tą dwójkę

3

@owczar0005 z tym kontuzjogennym płaczkiem zdobyliśmy ligę mistrzów. Jest zawodnikiem który potrafi rozstrzygnąć losy meczów, co pokazał między innymi w meczu z PSG oraz magikiem, który czaruje na boisku

2

@Bernard777 zgadzam się w 100%

3

Jeśli uda się Go sprowadzić to będzie jeden z lepszych transferów, idealnie pasowałby do Barcelony, tylko pytanie po co Juve miałoby sprzedawać takiego piłkarza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?