Beliar7283
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A ja wam powiem, że ta cała sytuacja w klubie jest MEGA szansą dla Fatiego. Chłopak ma wielki potencjał i jeśli tylko sodówa nie uderzy mu do głowy oraz kontuzje go ominą to Barcelona będzie miała godnego następcę Messiego
1
no to mamy swojego Bale'a
2
brawa i owacje na stojąco dla 17 latka. Coś niesamowitego
2
alba jak bot w FIFIE XD
0
Alba to też jest łepek, po co on się tam w ogóle pcha? xd
5
tak trochę jak CR7 to zrobił
0
@Adamski69 to będzie ten nowy transfer zimowy ;)
0
ale się dzieje, raz w jedną raz w druga, jak na razie nie najgorszy mecz
2
to była dobra akcja
0
@leonidas_29 http://strims.world/BarcelonaLevante.php
1
@kerouac ten film nabiera głębszego sensu po obejrzeniu "the disaster artist"
1
@Avatarr Zgadzam się z Tobą w 100%!
6
Może to będzie śmiała opinia, ale minie trochę czasu zanim znowu Barca będzie grała taką piłkę jak kochamy. Setien w dzisiejszym meczu stanął oko w oko z rzeczywistością, przekonał się jak dużo jest do poprawy, co było widać podczas meczu. Dla mnie największym plusem tego meczu poza paradami Marca jest to, że Setien zapoczątkował zmiany w taktyce co już można było zauważyć podczas poprzednich meczów, a to, że wyniki są takie jakie są świadczy tylko o tym jak dużo piłkarze Barcy mają do poprawy
0
XDDDDDDDDDDDDDD
0
mam takie może troche głupie pytanie. Bedzie rewanż na Camp Nou?
0
oddaliśmy w końcu jakiś strzał?
3
Czyli jednak jak z Celticiem panowie?
0
ojoj...........
0
@Jaro1279 Bo dużo wpisów jest pod wpływem emocji :)
15
żeby nie było tylko jak z Celticiem XD
0
@margroo umarła :(
0
@Xenoxi http://strims.world/BarcelonaGranada.php?source=6
2
coś czuję, że oficjalny komunikat o zwolnieniu będzie miał najwięcej polubień w historii tej strony :)
2
Jak Barca oficjalnie ogłosi odejście Valverde to na La Rambli będzie większa radości niż jakby wygrali LM
0
@IronSanHybrid żeby mieć pewność :)
Jeśli Real to wygra to valverde będzie jednym z bohaterów
0
@IronSanHybrid gdyby Morata trafił to byłoby po meczu, zrobił to co musiał
0
Jak myślicie, jest szansa na to żeby Guardiola odszedł z City i przeszedł do Barcy na przyszły sezon?
6
Ja mimo wszystko wolałbym powrotu Pepa. Xavi jest legendą barcy, ale jako piłkarz. Aktualnie obawiam się, że mimo iż ma DNA tego klubu to brakuje mu doświadczenia w roli trenera, a nie chciałbym, żeby skończył jak Henry, Solskjaer czy Gattuso
0
@ja8215 zgadzam się w 100% sezon 19/20 przynosi wiele niespodzianek
3
To ja teraz poproszę Fatiego do pierwszego składu i griezmann na 9