4

A ja wam powiem, że ta cała sytuacja w klubie jest MEGA szansą dla Fatiego. Chłopak ma wielki potencjał i jeśli tylko sodówa nie uderzy mu do głowy oraz kontuzje go ominą to Barcelona będzie miała godnego następcę Messiego

1

no to mamy swojego Bale'a

2

brawa i owacje na stojąco dla 17 latka. Coś niesamowitego

2

alba jak bot w FIFIE XD

0

Alba to też jest łepek, po co on się tam w ogóle pcha? xd

5

tak trochę jak CR7 to zrobił

0

@Adamski69 to będzie ten nowy transfer zimowy ;)

0

ale się dzieje, raz w jedną raz w druga, jak na razie nie najgorszy mecz

2

to była dobra akcja

1

@kerouac ten film nabiera głębszego sensu po obejrzeniu "the disaster artist"

1

@Avatarr Zgadzam się z Tobą w 100%!

6

Może to będzie śmiała opinia, ale minie trochę czasu zanim znowu Barca będzie grała taką piłkę jak kochamy. Setien w dzisiejszym meczu stanął oko w oko z rzeczywistością, przekonał się jak dużo jest do poprawy, co było widać podczas meczu. Dla mnie największym plusem tego meczu poza paradami Marca jest to, że Setien zapoczątkował zmiany w taktyce co już można było zauważyć podczas poprzednich meczów, a to, że wyniki są takie jakie są świadczy tylko o tym jak dużo piłkarze Barcy mają do poprawy

0

XDDDDDDDDDDDDDD

0

mam takie może troche głupie pytanie. Bedzie rewanż na Camp Nou?

0

oddaliśmy w końcu jakiś strzał?

3

Czyli jednak jak z Celticiem panowie?

0

ojoj...........

0

@Jaro1279 Bo dużo wpisów jest pod wpływem emocji :)

15

żeby nie było tylko jak z Celticiem XD

0

@margroo umarła :(

2

coś czuję, że oficjalny komunikat o zwolnieniu będzie miał najwięcej polubień w historii tej strony :)

2

Jak Barca oficjalnie ogłosi odejście Valverde to na La Rambli będzie większa radości niż jakby wygrali LM

0

@IronSanHybrid żeby mieć pewność :)
Jeśli Real to wygra to valverde będzie jednym z bohaterów

0

@IronSanHybrid gdyby Morata trafił to byłoby po meczu, zrobił to co musiał

0

Jak myślicie, jest szansa na to żeby Guardiola odszedł z City i przeszedł do Barcy na przyszły sezon?

6

Ja mimo wszystko wolałbym powrotu Pepa. Xavi jest legendą barcy, ale jako piłkarz. Aktualnie obawiam się, że mimo iż ma DNA tego klubu to brakuje mu doświadczenia w roli trenera, a nie chciałbym, żeby skończył jak Henry, Solskjaer czy Gattuso

0

@ja8215 zgadzam się w 100% sezon 19/20 przynosi wiele niespodzianek

3

To ja teraz poproszę Fatiego do pierwszego składu i griezmann na 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?