20

Ter Stegen jest tragiczny ,chłop wygląda jakby zapomniał jak być bramkarzem

0

Co się bawią matko

2

Ter Stegen jaki dramat

0

Traore kottttttttt

0

ፖሊሶችን ይምቱ !!!!!!

3

Zajebiste te talenty i perełki w Barcelonie piękne są

0

Frankie pięknie podał brawoooo

23

Nico omggggggg

0

Jada z Alvesem strasznie

0

hahahah dobry wal united , troche wpadka

5

Nie wierzę że doczekałem się czasów gdzie Barca nie awansuje z grupy , ale i tak wciąż całym sercem za Barcelona

2

Ale Golazooooo WHU

5

Mingueza to jest bezmozg i tyle

4

Xavi dziś po meczu jak przegramy hehe

https://vm.tiktok.com/ZM8GjuUdd/


0

Abde kozak dziś , oby tak dalej

1

Nico ma udo wieksze niz Bussi klate

1

Abde kozak sie robi niezly

0

Bawia sie masakra

1

Ale się cieszę że znów zobaczę ta pozytywna morde biegajaca w koszulce Barcy :-)

2

Witamy Alvisa z powrotem

0

Znów prawa strona gdzie Mingeza daje ciała

0

Wooooooww jaki szpital hahaaha

0

Tar Stegen dramat

3

Nieeeeeeeee no za cooooooo nas tak los kara

0

@DonAndrzejos key&peele

1

Brawo Bussii , swietna pilka

1

Mingeza po 40 wrzutkach góra zrozumiał że nie ma to sensu i od razu lepiej mu wyszlo

1

Fati sam się kopnął

1

Xavi Xavi Xavi Xavi, tylko on !!!!

0

Ale City jedzie z nimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?