Berniś
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Ter Stegen jest tragiczny ,chłop wygląda jakby zapomniał jak być bramkarzem
0
Co się bawią matko
2
Ter Stegen jaki dramat
0
Traore kottttttttt
0
ፖሊሶችን ይምቱ !!!!!!
3
Zajebiste te talenty i perełki w Barcelonie piękne są
0
Frankie pięknie podał brawoooo
23
Nico omggggggg
0
Jada z Alvesem strasznie
0
hahahah dobry wal united , troche wpadka
5
Nie wierzę że doczekałem się czasów gdzie Barca nie awansuje z grupy , ale i tak wciąż całym sercem za Barcelona
2
Ale Golazooooo WHU
5
Mingueza to jest bezmozg i tyle
4
Xavi dziś po meczu jak przegramy hehe
https://vm.tiktok.com/ZM8GjuUdd/
0
Abde kozak dziś , oby tak dalej
1
Nico ma udo wieksze niz Bussi klate
1
Abde kozak sie robi niezly
0
Bawia sie masakra
1
Ale się cieszę że znów zobaczę ta pozytywna morde biegajaca w koszulce Barcy :-)
2
Witamy Alvisa z powrotem
0
Znów prawa strona gdzie Mingeza daje ciała
0
Wooooooww jaki szpital hahaaha
0
Tar Stegen dramat
3
Nieeeeeeeee no za cooooooo nas tak los kara
0
@DonAndrzejos key&peele
1
Brawo Bussii , swietna pilka
1
Mingeza po 40 wrzutkach góra zrozumiał że nie ma to sensu i od razu lepiej mu wyszlo
1
Fati sam się kopnął
1
Xavi Xavi Xavi Xavi, tylko on !!!!
0
Ale City jedzie z nimi