Berniś
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Xavi ma 22 walizki ze sobą.Teraz wiadomo skąd te 500 baniek dla Barcy heh
4
Kuman juz wie ze pa pa
0
Hahahahahhahaha lengle to jest taki sam inteligent jak Dembele
0
Hahahaha Atletico proszę Cię
5
Pedri i Moriba grają tak samo byle by podać do najbliższego, zero kreatywności
0
Araujo jest mega dobry
2
2 0 dla Realu ,można iść spać
2
@amanter bo Pep też trenował same seniorskie drużyny heh
1
Roberto dostał takiego płaskiego tą zmianą że on już upokorzony gorzej nie może być , ile on zagrał 20 min ? A Ter Stegen to niezły ręcznik co strzał to bramka
1
Hahahaha wpuścił Roberto żeby go zdjąć niezły ten kumannnn hahah
7
Uhuhuhuhuhu kuman już się żegna z Barcelona
6
Mingeza biegnie z akcja a tam nikt za nim nie biegnie hahaha co za złomy
0
Roberto do pomocy poszedł także kuman zrozumial swój błąd
0
Ściągnął Araujo i straciliśmy 2 bramki
1
Ładnie kuman spie..... mecz hahahhahahah
0
Dobry ten Roberto , bardzo ładny
0
Hahahahahhahaha Aguero jaka beka
5
Silva odszedł z PSG I posmakuje finał
1
I jeszcze piekny smaczek że PSG do domu pojechało A Tuchel do finału jedzie :-)
3
Xavi...Xavi...Xavi...
1
Xavi tylko Xavi w przyszłym sezonie nas uratuje :-)
2
Bez Roberto Barca nie przegrała A teraz wrócił i lipa
0
Pedri slaaabooo dzisiaj
1
Bussi fenomenalny dzis
0
No cóż mimo ze to koniec superligi to nie zapomnę tych 48h czytania komentarzy . Cudowna zabawa była :)
2
czyli Perez i reszta mieli ten sam plan co Messi na Barto "ODCHODZE" i od razu reakcja
4
BBC Pilne | Manchester City wycofał się
1
Perez jak ja cie lubie ,co ty za dymy zrobiles hahha fani Live pala wlasne koszulki :)
1
@BarcaInfo I to jest rozsądna wypowiedź, zgadzam się w 100% co piszesz
8
Moriba wziął łyka szampana o już go nosi hahahah