8

Mark Pratts (@Laporteriabtv):



Nie możemy potwierdzić, że Messi zostaje, czy nie, ale zapewniamy, że pojawiła się nowa oferta z Barcelony i trwają negocjacje

3

Toni Juan Marti (SPORT): Bez względu na to, jak to się skończy, może się to zdarzyć tylko w Barcelonie. Wyjątkowy klub na dobre i na złe. dobranoc!

43

hahhahahahaha Piekne

0

@Masti_Real_Madryt Piwo dla tego Pana :)

3

Laporta się najeb....... I dawać mnie tu tego leooooo hehe

2

Leeoooooo musicie się dogadać i znaleźć sposób!!! Bez Ciebie my nie wytrzymamy

1

Nie mogą się bawić naszymi uczuciami do Leo tak mocno

0

Messi Bieraj tą oferte i zostań bo ja nie przeżyje bez Ciebie

8

@PatrychoO chyba najlepsze zdjęcie z pośród tych wszyyyyyystkich co wstawiał :-)

0

Widac dużo umiejętności i jak dojdzie do tego zgranie zespołu i trochę spokoju w obronie to może być z tego coś ciekawego

3

Mecz nie jest zły ale nasza obrona tragedia , większa presja i nie istniejemy

3

ogromny smutek oglądać to bez LaPulgi :(

9

skanduja Messi Messi Brawoooooo

1

Umtiti jakie pociski hehe

1

@QuiqueSetien1958 ja nie pisze o umowie CVC bo to bagno, tylko że laporta brnie slepo w superlige nawet nie mając poparcia socios

5

Laporta wybrał superlige zamiast Messiego A wyjdzie że nikt z Barcelony nie zagłosuje za superligą bo przeciez musi byc glosowanie za tym . I co wtedy ? Bez superligi i Messiego

0

@Joe_Pesci wszyscy będą czekać z utęsknieniem na Ciebie

0

Laporta wyje.... Messiego żeby mu w przyszłości z burofaxem nie wyjechał i wyje.... laporty

0

LaSexta |

Messi przeprowadza teraz badanie PCR w swoim domu i są dwie możliwości, albo aby wziąć udział w Pucharze Joana Gampera i pożegnać się z zawodnikami, albo pojechać do Paryża

1

@Kgorecki2500 Perez wciaz młody takze wszystko mozxliwe :)

3

Żeby Barca kręciła interesy z Realem . Świat oszalał

2

A co to teraz ?

0

Dawać jeszcze Ronaldo do PSG , jak się bawić to na całego

53

Jakby jeszcze komuś było mało emocji heh

1

No i Xavi tez juz pozegnal Messiego

29

Chelsea ponoć zainteresowana Messim, jak już musi odejść to niech idzie do Anglików byle nie to tego śmietnika PSG

0

Laporta wrócił I robi ładne dymy heh Szefo i to z dużymi cohones

0

Łoooooo oficjalnie Messi nie będzie kontynuował gry w Barcelonie grubooo

0

Brac tego Adeyemi

1

@Ciule123 ludzie są nie normalni , chłop zabił z premedytacją A oni zbiórke robią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?