Berniś
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mark Pratts (@Laporteriabtv):
Nie możemy potwierdzić, że Messi zostaje, czy nie, ale zapewniamy, że pojawiła się nowa oferta z Barcelony i trwają negocjacje
3
Toni Juan Marti (SPORT): Bez względu na to, jak to się skończy, może się to zdarzyć tylko w Barcelonie. Wyjątkowy klub na dobre i na złe. dobranoc!
43
hahhahahahaha Piekne
0
@Masti_Real_Madryt Piwo dla tego Pana :)
3
Laporta się najeb....... I dawać mnie tu tego leooooo hehe
2
Leeoooooo musicie się dogadać i znaleźć sposób!!! Bez Ciebie my nie wytrzymamy
1
Nie mogą się bawić naszymi uczuciami do Leo tak mocno
0
Messi Bieraj tą oferte i zostań bo ja nie przeżyje bez Ciebie
8
@PatrychoO chyba najlepsze zdjęcie z pośród tych wszyyyyyystkich co wstawiał :-)
0
Widac dużo umiejętności i jak dojdzie do tego zgranie zespołu i trochę spokoju w obronie to może być z tego coś ciekawego
3
Mecz nie jest zły ale nasza obrona tragedia , większa presja i nie istniejemy
3
ogromny smutek oglądać to bez LaPulgi :(
9
skanduja Messi Messi Brawoooooo
1
Umtiti jakie pociski hehe
1
@QuiqueSetien1958 ja nie pisze o umowie CVC bo to bagno, tylko że laporta brnie slepo w superlige nawet nie mając poparcia socios
5
Laporta wybrał superlige zamiast Messiego A wyjdzie że nikt z Barcelony nie zagłosuje za superligą bo przeciez musi byc glosowanie za tym . I co wtedy ? Bez superligi i Messiego
0
@Joe_Pesci wszyscy będą czekać z utęsknieniem na Ciebie
0
Laporta wyje.... Messiego żeby mu w przyszłości z burofaxem nie wyjechał i wyje.... laporty
0
LaSexta |
Messi przeprowadza teraz badanie PCR w swoim domu i są dwie możliwości, albo aby wziąć udział w Pucharze Joana Gampera i pożegnać się z zawodnikami, albo pojechać do Paryża
1
@Kgorecki2500 Perez wciaz młody takze wszystko mozxliwe :)
3
Żeby Barca kręciła interesy z Realem . Świat oszalał
2
A co to teraz ?
0
Dawać jeszcze Ronaldo do PSG , jak się bawić to na całego
53
Jakby jeszcze komuś było mało emocji heh
1
No i Xavi tez juz pozegnal Messiego
29
Chelsea ponoć zainteresowana Messim, jak już musi odejść to niech idzie do Anglików byle nie to tego śmietnika PSG
0
Laporta wrócił I robi ładne dymy heh Szefo i to z dużymi cohones
0
Łoooooo oficjalnie Messi nie będzie kontynuował gry w Barcelonie grubooo
0
Brac tego Adeyemi
1
@Ciule123 ludzie są nie normalni , chłop zabił z premedytacją A oni zbiórke robią