1

Pedri gra piach A ten trzyma Rikiego na ławie ehhhh

0

Hahahahahahahahahhahaba

0

Antek proszę Cię hahahshahah

0

Zobaczycie Marek 5 na 5 obroni hehhe

0

Marek obroni 5 na 5

2

110 min a Araujo jaki speed

3

Nasz latający Holender brawoo

0

@Cwaniak4 tez tak mysle

7

Umtiti dziś niesamowity , jak stary dobry nasz Samuel

3

Rysiek jakie ciacho dał

15

Nasz Chris Brown niewidoczny trochę

0

Pedri jakie ciacho oooooo

0

Był spalony ewidentny

0

@Froher Ramblowski Najman 2020 hahahahahahha

0

Busi weź ty zejdz ja Cię proszę

0

@Reiv111 no, i tak właśnie mi brakuje tych dwóch magików:(

3

Piękne czasy......



1

Komentarz usunięty

5

Koeman; Martwię się, że przy 2-1 zawsze chcemy atakować, musimy wiedzieć, że musimy również bronić i kontrolować grę

hahaha

4

Griezmann on jest strasznie słaby, masakra

0

Ale golazzooooooo

0

Brawo dla Messiego za pobicie rekordu Pele

0

Alba jak zwykle przed oczami ma napis Messi

0

Sztanga w swoim stylu ehhhhhh

1

Wiedzialem hahahahahah

0

Bedzie PSG stawiajcie domy hehe

0

Pewnie trafimy na PSG


0

@Gregsky10 to pewnie głosowe wybieranie haha

2

Drugi mecz na zero z tylu bez Pique , przypadek ?

1

Aleeeeeeee bramaaaaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?