Berniś
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri gra piach A ten trzyma Rikiego na ławie ehhhh
0
Hahahahahahahahahhahaba
0
Antek proszę Cię hahahshahah
0
Zobaczycie Marek 5 na 5 obroni hehhe
0
Marek obroni 5 na 5
2
110 min a Araujo jaki speed
3
Nasz latający Holender brawoo
0
@Cwaniak4 tez tak mysle
7
Umtiti dziś niesamowity , jak stary dobry nasz Samuel
3
Rysiek jakie ciacho dał
15
Nasz Chris Brown niewidoczny trochę
0
Pedri jakie ciacho oooooo
0
Był spalony ewidentny
0
@Froher Ramblowski Najman 2020 hahahahahahha
0
Busi weź ty zejdz ja Cię proszę
0
@Reiv111 no, i tak właśnie mi brakuje tych dwóch magików:(
3
Piękne czasy......
1
Komentarz usunięty
5
Koeman; Martwię się, że przy 2-1 zawsze chcemy atakować, musimy wiedzieć, że musimy również bronić i kontrolować grę
hahaha
4
Griezmann on jest strasznie słaby, masakra
0
Ale golazzooooooo
0
Brawo dla Messiego za pobicie rekordu Pele
0
Alba jak zwykle przed oczami ma napis Messi
0
Sztanga w swoim stylu ehhhhhh
1
Wiedzialem hahahahahah
0
Bedzie PSG stawiajcie domy hehe
0
Pewnie trafimy na PSG
0
@Gregsky10 to pewnie głosowe wybieranie haha
2
Drugi mecz na zero z tylu bez Pique , przypadek ?
1
Aleeeeeeee bramaaaaa