Berniś
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dest jaka padaka
0
Gavi >Pedri jak dla mnie
1
Boże co Depay porobił
0
Gavi gwiazdaaaa hehehe
7
Gavi jest piękny , chłopak ma spokój i bajeczna technikę no i gra do przodu A nie do najbliższego
7
Przynajmniej przestaną pisać o Neymarze ufffff oby tak dalej Depay
0
Ale bramaaaaaa brawo Depay
11
Ale Depay pokrecił
1
Gavi jest niesamowity profesor
4
Ale ten Balde się świetnie prezentuje
0
Ci gadaja o problemach Barcy a Memphis siedzi i myśli " to może ja już pójdę "
0
Mlodzi pokazali doswiadczonym jak się gra :-)
2
Leooooo dlaczego tak
1
Jeeeeeeesttttttt brawooooo
1
12 fauli w 18 min , nieźle się bawią
0
Już mnie Neymar drażni
4
Leo wierzę w Ciebie !! Dziś to jest twój dzień Vamossss!!!!!
1
@adi7adi8 dzięki
0
Mecz bedzie na TVP sport tv czy online ?
1
Moreno drugi Rasiak
4
Hahahahahhahhahahhaha
0
To co prezentacja Depaya w poniedziałek? Heh
0
Brawo pepiczki!!!!!!!!!!! Jazda
0
Musi być czerwo
1
Hahahahaha lewy złota piłka
1
Postawiłem że Hiszpania wygra do zera także trzymajcie kciuki hehe
13
0
Ale piekny gol , stadiony swiata
2
Hahhaha co z tym koentarzem ? Chyba sie nie dogadali
0
@BarcaInfo popieram twoje zdanie, polać mu !