5

Dest jaka padaka

0

Gavi >Pedri jak dla mnie

1

Boże co Depay porobił

0

Gavi gwiazdaaaa hehehe

7

Gavi jest piękny , chłopak ma spokój i bajeczna technikę no i gra do przodu A nie do najbliższego

7

Przynajmniej przestaną pisać o Neymarze ufffff oby tak dalej Depay

0

Ale bramaaaaaa brawo Depay

11

Ale Depay pokrecił

1

Gavi jest niesamowity profesor

4

Ale ten Balde się świetnie prezentuje

0

Ci gadaja o problemach Barcy a Memphis siedzi i myśli " to może ja już pójdę "

0

Mlodzi pokazali doswiadczonym jak się gra :-)

2

Leooooo dlaczego tak

1

Jeeeeeeesttttttt brawooooo

1

12 fauli w 18 min , nieźle się bawią

0

Już mnie Neymar drażni

4

Leo wierzę w Ciebie !! Dziś to jest twój dzień Vamossss!!!!!

1

@adi7adi8 dzięki

0

Mecz bedzie na TVP sport tv czy online ?

1

Moreno drugi Rasiak

4

Hahahahahhahhahahhaha

0

To co prezentacja Depaya w poniedziałek? Heh

0

Brawo pepiczki!!!!!!!!!!! Jazda

0

Musi być czerwo

1

Hahahahaha lewy złota piłka

1

Postawiłem że Hiszpania wygra do zera także trzymajcie kciuki hehe

13

0

Ale piekny gol , stadiony swiata

2

Hahhaha co z tym koentarzem ? Chyba sie nie dogadali

0

@BarcaInfo popieram twoje zdanie, polać mu !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?