Berniś
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pieknie Moriba zagrał
7
Moriba asysta kolejna
3
Komentator nazwał nas fanatykami
0
Ten Diego Carlos jaki byk
0
Brawo Dembussssss
0
O kur....sztanga wchodzi omg
0
Hahahaha Umtitititi tikataka×D
1
Ja pier........ co oni padake grają , siadła psycha
4
Szkoda że Collado nie możemy ogladac na 9 w pierwszej drużynie zamiast naszego Chrisa browna ehh....
3
Jeszcze Real w pape i piękny będzie to weekend
5
2 0 hahahahhahahahhahaha
4
Ale broni ten bramkario
24
I Puig Pedri to jest idealna para dla nas
0
Ale się bawią ulalalalal
1
Cristiano Trincao ,przebudzenie bestii heh
1
Griz ma te kulawe stopy......
1
Hahahahha te linie to dobry dowcip haha
1
Vamos Granada !!!!!!!!!
2
Messi wchodzi i cała drużyna gra 2 poziomy wyżej
1
Boże aż się boję co to będzie bez Messiego
1
Busi jak typ zamiast go atakować to 9n ręką macha hahahhahaha jaki koleś
0
@PIWOSZ89 na nSport HD będzie
2
Jak jest Umtiti to jakiś większy spokój w obronie hahahahhahaha dobre sobie
0
@mientusek1407 hahahaha to ci się udało haha
0
Biedny Brait, Messi go olał
1
Ściągnął Griza jak Griz jest lepszym obrońcą niż langlet heheh
1
Anusiak jest mądrzejszy niż wy jak widać hahhahah
1
Leoooooooooiooooooo
2
Oblak co broni , Cadiz ciśnie materace hehe
0
@victor piękne podsumowanie , pozdro :-)