3

Pieknie Moriba zagrał

7

Moriba asysta kolejna

3

Komentator nazwał nas fanatykami

0

Ten Diego Carlos jaki byk

0

Brawo Dembussssss

0

O kur....sztanga wchodzi omg

0

Hahahaha Umtitititi tikataka×D

1

Ja pier........ co oni padake grają , siadła psycha

4

Szkoda że Collado nie możemy ogladac na 9 w pierwszej drużynie zamiast naszego Chrisa browna ehh....

3

Jeszcze Real w pape i piękny będzie to weekend

5

2 0 hahahahhahahahhahaha

4

Ale broni ten bramkario

24

I Puig Pedri to jest idealna para dla nas

0

Ale się bawią ulalalalal

1

Cristiano Trincao ,przebudzenie bestii heh

1

Griz ma te kulawe stopy......

1

Hahahahha te linie to dobry dowcip haha

1

Vamos Granada !!!!!!!!!

2

Messi wchodzi i cała drużyna gra 2 poziomy wyżej

1

Boże aż się boję co to będzie bez Messiego

1

Busi jak typ zamiast go atakować to 9n ręką macha hahahhahaha jaki koleś

0

@PIWOSZ89 na nSport HD będzie

2

Jak jest Umtiti to jakiś większy spokój w obronie hahahahhahaha dobre sobie

0

@mientusek1407 hahahaha to ci się udało haha

0

Biedny Brait, Messi go olał

1

Ściągnął Griza jak Griz jest lepszym obrońcą niż langlet heheh

1

Anusiak jest mądrzejszy niż wy jak widać hahhahah

1

Leoooooooooiooooooo

2

Oblak co broni , Cadiz ciśnie materace hehe

0

@victor piękne podsumowanie , pozdro :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?