1

Luuk jest najlepszy z główki aaaaaaa

23

Nie pokażą powtórki bo przesuwają Mbappe w edytorze hahaha

2

Szkoda że laporta nie zobligował się w wyborach że będzie pracował za darmo bo klub nie ma kasy ehh co za koleś

0

Może rudy niech zostanie na stadionie do końca sezonu

1

Stawiać Araujo na 9 on tam będzie królem

0

Hehehhehe te wrzuty to lecę jedna za drugą, co to za madrycka taktyka haha

5

Hahahahahah ten karny to żart

0

@IronSanHybrid Ronaldo na Tym zdjęciu w makijażu jest także....

0

Hallo hallo w UK jest dopiero 23

0

Odejście Griza jak dla mnie hit dnia i można mówić NARESZCIE

1

@mokrychlopiec chłopie oni na nim zarobią 2 razy tyle co zapłacą

1

Przeżyłem Valverde i Setiena ale komena już drugi sezon nie dam rady, za dużo jak dla mnie , koniec z oglądaniem

0

Roberto ehhh......

0

Roberto wszedł i prawie bramę straciliśmy hahah

0

@AmigoBlancos Messi mu się włączył

0

@QuiqueSetien1958 A czemu by nie , szkoda mi Ciebie

0

@Rewolucja123 był też Pique Alba Grizu i Busi hah także nie spinaj pośladow hehe

0

Tak czytam Rudego jak kozaczy i wypowiada się o Alexie A tu on może wylecieć jak coś pójdzie nie tak hehe

0

Lubi młodych piłkarzy A tu cyk Roberto na placyku

42

@BarcaInfo łooooo ten jak ciśnie

0

Martin + 20 baniek

3

Moim zdaniem Pedri do zmiany i wyslac go na odpoczynek przymusowy

0

Szkoda że zamiast Desta nie gra Emerson

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pogba jaki dzień konia hehe

0

Bruno co za forma

0

Klub tonie w dlugach i problemach a laporta co robi ? Jedzie na wakacje , i to ma być nasz Zbawiciel? Który ucieka od problemów zamiast siedzieć i w kryzysie próbać je rozwiązywać? Owszem ma prawo do wakacji jak każdy człowiek ale ile on popracował? 5 miesięcy i juz ucieka od problemow na wakacje . I teraz klub nie moze zarejestrowac nowych pilkarzy a on sie bawi na ibizie , nic tylko pogratulowac zabawy na wakacjach . Napluł nam kicom w twarz i powiedzial ze deszcz pada

0

Neymar - Mbappe - Messi , trzy gwiazdy I mocne osobowości które pracują na swój rachunek , i kto będzie wykonywał wolne? Kto karne ? Będzie spójność czy raczej każdy będzie o swój tyłek dbał ? Nie wątpliwe będzie to ciekawy sezon w PSG

5

Pierwszy mecz Messiego w Psg Chyba Rozje.... słupki oglądalności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?