Berniś
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luuk jest najlepszy z główki aaaaaaa
23
Nie pokażą powtórki bo przesuwają Mbappe w edytorze hahaha
2
Szkoda że laporta nie zobligował się w wyborach że będzie pracował za darmo bo klub nie ma kasy ehh co za koleś
0
Może rudy niech zostanie na stadionie do końca sezonu
1
Stawiać Araujo na 9 on tam będzie królem
0
Hehehhehe te wrzuty to lecę jedna za drugą, co to za madrycka taktyka haha
5
Hahahahahah ten karny to żart
0
@IronSanHybrid Ronaldo na Tym zdjęciu w makijażu jest także....
0
Hallo hallo w UK jest dopiero 23
0
Odejście Griza jak dla mnie hit dnia i można mówić NARESZCIE
1
@mokrychlopiec chłopie oni na nim zarobią 2 razy tyle co zapłacą
1
Przeżyłem Valverde i Setiena ale komena już drugi sezon nie dam rady, za dużo jak dla mnie , koniec z oglądaniem
0
Roberto ehhh......
0
Roberto wszedł i prawie bramę straciliśmy hahah
0
@AmigoBlancos Messi mu się włączył
0
@QuiqueSetien1958 A czemu by nie , szkoda mi Ciebie
0
@Rewolucja123 był też Pique Alba Grizu i Busi hah także nie spinaj pośladow hehe
0
Tak czytam Rudego jak kozaczy i wypowiada się o Alexie A tu on może wylecieć jak coś pójdzie nie tak hehe
0
Lubi młodych piłkarzy A tu cyk Roberto na placyku
42
@BarcaInfo łooooo ten jak ciśnie
0
Martin + 20 baniek
3
Moim zdaniem Pedri do zmiany i wyslac go na odpoczynek przymusowy
0
Szkoda że zamiast Desta nie gra Emerson
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pogba jaki dzień konia hehe
0
Bruno co za forma
6
https://x.com/IanFava/status/1425895305757745152
0
Klub tonie w dlugach i problemach a laporta co robi ? Jedzie na wakacje , i to ma być nasz Zbawiciel? Który ucieka od problemów zamiast siedzieć i w kryzysie próbać je rozwiązywać? Owszem ma prawo do wakacji jak każdy człowiek ale ile on popracował? 5 miesięcy i juz ucieka od problemow na wakacje . I teraz klub nie moze zarejestrowac nowych pilkarzy a on sie bawi na ibizie , nic tylko pogratulowac zabawy na wakacjach . Napluł nam kicom w twarz i powiedzial ze deszcz pada
0
Neymar - Mbappe - Messi , trzy gwiazdy I mocne osobowości które pracują na swój rachunek , i kto będzie wykonywał wolne? Kto karne ? Będzie spójność czy raczej każdy będzie o swój tyłek dbał ? Nie wątpliwe będzie to ciekawy sezon w PSG
5
Pierwszy mecz Messiego w Psg Chyba Rozje.... słupki oglądalności