0

to tez moj jeden z ulubionych pilkarzy;)

trojka najlepszych:

Messi,Xavi,Iniesta

ich sie nie da porownywac;)

0

Bartek,akurat dobrze wymiawia te dw anazwiska,czesto ogl. z hiszpanskim komentarzem i wlasnie tak mowia

0

czym zawinili ci kibice?

"I o jednym jescze marze ,by kibc kica nie odsylal na cmentarz..."

0

http://www.tvn24.pl/12694,1602571,0,1,czterech-kibicow-barcy-nie-zyje,wiadomosc.html

tu jest troszke napisane o tym...

[*]

nie ma tematu dlategoz,e pewnie nie wiedza o tym,naofinalnej stronie tez nie ma

0

kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!

0

wlasnie mi tata powiedzial,ze kibic manu wjechal w grupke kibicow Barcy,4 nie zyje...,to prwada?

0

niech zostanie u nas Eto,bo juz widac,ze juz jest prawie w optymalnej formie,mial troche zadyszki

0

a ja niestety nie moglem byc na meczu gdy z Wiselka grali,bo bylem za granica,a mialbym bilety tansze;), bo po znajomosciach;)

0

swietny artykul i zgadzam sie w 100% ,ze Messiego,Xaviego i Iniesty nie mozna do siebie porownywac;))

po tym sezonie sa same plusy,lecz jeden minus

przedewszystkim:

zapisalismy sie w historii

pilkarze beda chcieli do nas dochodzic

dostlaismy b.duzo kasy za ten sezon

i mozna by tak wymieniac godzinami,ale nie mam na to niestety czasu;)

a minusem sa:

wielcy kibice,znawcy pilki(czyt.sezonowcy,dziesieciolatkowie)

0

mozliwe,ze narodizla sie najlepsza druzyna w historii pilki

A mnie wkurzaja ci kibice manchesteru...mowia,ze to fart ,ze najlepiej gral Rooney i ronaldo...,a fart to najwiekszy mial manu w tamtym roku.Polfinal z WIELKA BARCA?Barca miazdzyla,pozniej final z Chelsea, karniaki, podchodzi Terry uderza,lecz sie poslizgnal,powienien byc karny powtarzany.Gdy by trafil manu by przegralo!

NIE NAWIDZE TYCH SEZONOWCOW-KIBICOW MANU... nawet nie pogratuluja,WOLE JUZ KIBICOW REALU,oni przynajmniej pogratulowali i mowili,ze gramy piekny futbol itp.

0

no no ,to jest jak sen;)

znalazlem maly blad

Theirry

0

jutro tez sobie pozasysam;)

i dolaczam sie do Messi_19

tez nie jestem sezonowcem:) bowiem kibicuje Barcie od ponad czterech lat;) i jest to moj 1 klub

0

to jest jak sen!

ZNALEZLISMY SPOSOB NA ANGIELSKIE DRUZYNY!!

0

mialem lzy szczescia;)) tak samo po strzelonej bramkiprez Inieste w 93 minucie

0

ale ma mdziwne odruchy,ze stresu i podekscytowania;P

Keita zamist Busquetsa

0

a za rok Madryt,na Santiago Bernaberu final z realem;))

mam wielka prozbe ma ktos zdj. z tej serii?

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/splashhome/sh0.jpg

0

co ty nie usiadzie nikt nalawke,tu nie ma dwumeczu ani nic to jest walka owszystko;),bedziemy zapewne caly czas atakowac

0

ronaldo byl najlepszy w tamtym sezonie?

0

wartwe przypomnienia jak Messi jezdzil Manu;)



i to udowadnia ,ze Messi byl duzo lepszy w tamtym seoznie od ronaldo

0

szkoda,ze Alves nie mzoe zagrac,to wielka strata dla zespolu:(

miejmy nadzieje,ze Barca wygra

---------------------------------------------------------------------------------

moglbibyscie mi podac linki do zdjec z tej serii?

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/

(na samej gorze)

0

pewnie i tak ronaldo bedzie kryl Puyol,to tylk otaka zmylka:)

0

z tego sezonu jeszcze-tak mi sie wydaje;)

te na sezon 09/10 sa duzo brzydsze od tych z 08/09

0

A Roger chyba tez muzulmanin,a z prezydentem kielicha sobie walnal;P

0

robokochambarce

ale mozemy wygrac ten final w pieknym stylu:),ale nie musimy,liczy sie wygrana!

0

licze na to,ze chlopak siory jak by jechal to mnie zabierze;)

0

a ja raz gram z 25 i razz 14

0

ale na tym manusite sa dzieciaki,nigdy nie widzialy jak gra Sylvek,a gra b.dobrze jak juz gra;),ale ja jednak wolalbym z eby to Puyol pilnowal ronaldo

0

haha Toure latwo przejsc 1vs1? to on chyba nigdy nie widzial jak gra w pilke

0

hm,cos jes tnie tak z ta 11,bo zawsze pokazjue sie taka sama i inna,robie z Henrykiem na srodku,Bojan na prawej,a to mi pokazuje,ze Eto jest na stodku itp...

0

mam nadzieje,ze nie dojdzie do karnych,bo chyba nie wyttrzymam;]

Szkoda Terrego,poslizgnal sie chlopak;[,chcialem zeby Chelsea w ygrala,bo Manu nie lubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?