Beznicku11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to tez moj jeden z ulubionych pilkarzy;)
trojka najlepszych:
Messi,Xavi,Iniesta
ich sie nie da porownywac;)
0
Bartek,akurat dobrze wymiawia te dw anazwiska,czesto ogl. z hiszpanskim komentarzem i wlasnie tak mowia
0
czym zawinili ci kibice?
"I o jednym jescze marze ,by kibc kica nie odsylal na cmentarz..."
0
http://www.tvn24.pl/12694,1602571,0,1,czterech-kibicow-barcy-nie-zyje,wiadomosc.html
tu jest troszke napisane o tym...
[*]
nie ma tematu dlategoz,e pewnie nie wiedza o tym,naofinalnej stronie tez nie ma
0
kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!
0
wlasnie mi tata powiedzial,ze kibic manu wjechal w grupke kibicow Barcy,4 nie zyje...,to prwada?
0
niech zostanie u nas Eto,bo juz widac,ze juz jest prawie w optymalnej formie,mial troche zadyszki
0
a ja niestety nie moglem byc na meczu gdy z Wiselka grali,bo bylem za granica,a mialbym bilety tansze;), bo po znajomosciach;)
0
swietny artykul i zgadzam sie w 100% ,ze Messiego,Xaviego i Iniesty nie mozna do siebie porownywac;))
po tym sezonie sa same plusy,lecz jeden minus
przedewszystkim:
zapisalismy sie w historii
pilkarze beda chcieli do nas dochodzic
dostlaismy b.duzo kasy za ten sezon
i mozna by tak wymieniac godzinami,ale nie mam na to niestety czasu;)
a minusem sa:
wielcy kibice,znawcy pilki(czyt.sezonowcy,dziesieciolatkowie)
0
mozliwe,ze narodizla sie najlepsza druzyna w historii pilki
A mnie wkurzaja ci kibice manchesteru...mowia,ze to fart ,ze najlepiej gral Rooney i ronaldo...,a fart to najwiekszy mial manu w tamtym roku.Polfinal z WIELKA BARCA?Barca miazdzyla,pozniej final z Chelsea, karniaki, podchodzi Terry uderza,lecz sie poslizgnal,powienien byc karny powtarzany.Gdy by trafil manu by przegralo!
NIE NAWIDZE TYCH SEZONOWCOW-KIBICOW MANU... nawet nie pogratuluja,WOLE JUZ KIBICOW REALU,oni przynajmniej pogratulowali i mowili,ze gramy piekny futbol itp.
0
no no ,to jest jak sen;)
znalazlem maly blad
Theirry
0
jutro tez sobie pozasysam;)
i dolaczam sie do Messi_19
tez nie jestem sezonowcem:) bowiem kibicuje Barcie od ponad czterech lat;) i jest to moj 1 klub
0
to jest jak sen!
ZNALEZLISMY SPOSOB NA ANGIELSKIE DRUZYNY!!
0
mialem lzy szczescia;)) tak samo po strzelonej bramkiprez Inieste w 93 minucie
0
ale ma mdziwne odruchy,ze stresu i podekscytowania;P
Keita zamist Busquetsa
0
a za rok Madryt,na Santiago Bernaberu final z realem;))
mam wielka prozbe ma ktos zdj. z tej serii?
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/splashhome/sh0.jpg
0
co ty nie usiadzie nikt nalawke,tu nie ma dwumeczu ani nic to jest walka owszystko;),bedziemy zapewne caly czas atakowac
0
ronaldo byl najlepszy w tamtym sezonie?
0
wartwe przypomnienia jak Messi jezdzil Manu;)
i to udowadnia ,ze Messi byl duzo lepszy w tamtym seoznie od ronaldo
0
szkoda,ze Alves nie mzoe zagrac,to wielka strata dla zespolu:(
miejmy nadzieje,ze Barca wygra
---------------------------------------------------------------------------------
moglbibyscie mi podac linki do zdjec z tej serii?
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/
(na samej gorze)
0
pewnie i tak ronaldo bedzie kryl Puyol,to tylk otaka zmylka:)
0
z tego sezonu jeszcze-tak mi sie wydaje;)
te na sezon 09/10 sa duzo brzydsze od tych z 08/09
0
A Roger chyba tez muzulmanin,a z prezydentem kielicha sobie walnal;P
0
robokochambarce
ale mozemy wygrac ten final w pieknym stylu:),ale nie musimy,liczy sie wygrana!
0
licze na to,ze chlopak siory jak by jechal to mnie zabierze;)
0
a ja raz gram z 25 i razz 14
0
ale na tym manusite sa dzieciaki,nigdy nie widzialy jak gra Sylvek,a gra b.dobrze jak juz gra;),ale ja jednak wolalbym z eby to Puyol pilnowal ronaldo
0
haha Toure latwo przejsc 1vs1? to on chyba nigdy nie widzial jak gra w pilke
0
hm,cos jes tnie tak z ta 11,bo zawsze pokazjue sie taka sama i inna,robie z Henrykiem na srodku,Bojan na prawej,a to mi pokazuje,ze Eto jest na stodku itp...
0
mam nadzieje,ze nie dojdzie do karnych,bo chyba nie wyttrzymam;]
Szkoda Terrego,poslizgnal sie chlopak;[,chcialem zeby Chelsea w ygrala,bo Manu nie lubie