0

wiecie co,nie chcialbym grac w takiej druzynie,gdzie tylko wladze klubu i trener mowia,ze awans jest nie mozliwy itp. pillkarze powinni miec jakies oparcie,nadzieje w trenerze,a Klismann tego im nie zapewnia...

0

szogi wpisz sobie w google.pl

Jak oglondać mecze Barcy czy cos takiego;] ja tak kiedys wpisalem,i od tamtego momentu oglondam nie mal wszystkie mecze Barcy,troche wyobrazni...

0

pershing

a z angielskim,moze jest jakis kanal?bo Barca TV wszystkie Barcy emituje?

0

tzn. nie tak samo,tylko ,ze znow zaprzepascil by swoja szanse na wygranie LM

0

niech sobie Messi odpocznie,gral w ostatnim meczu ligowym,a wiekszosc z 1 skladu sobie odpoczywalo,niech teraz sobie odpocznie Leo,a niech za niego Bojan zagra,na pewno sobie poradzi.Bo jakprzejdziemy dalej ,a Messi zarobi zolty kartonik,to bedzie zle.W polfinale to juz moze zarobic zolty kartonik;],byle nie czerwony,bo wtedy to juz z (finalem?)mozesie porzegnac,tak samo jak w 06 r.

0

ja tam prawie zawsze na necie oglondam,ale rozmiawalem z rodzicami i dokupia kanal gdzie gra Barca,tylko mam pytanie-wiecie na jakim kanale sa emitowane mecze Barcy z polskim komentatorem?

0

do starosta7

haha,dobre,dobre.Fajne plotki...Henryk zawsze podkreslal,ze Messi jest najlepszym pilkarzem globu!!!!A pozatym ronaldo nie umie grac w obronie.Mecz manu-Porto,ronaldo traci pilke,i gdy by nigdy nic biegnie pod bramke przeciwnika,kiedy manu traci druga bramke;]brawa,brawa dla tego niby dobrego pilkarza,on ma wielki talent,ale nie gra fair!aktorzy caly czas

tu daje filmik z jego aktorstwem:

http://www.maxior.pl/film/124855/Mix_symulacji_Cristiano_Ronaldo

MESSI JEST O NIEBO LEPSZY OD ronaldo

0

kleko,i tak pozniej na inne serwery wrzucaja,bez limitow.A kiedy bedzie skrot?;)

0

Dobry wywiad,jednak ten wywiad jest o niebo lepszy:

http://www.maxior.pl/film/123317/Wywiad_z_Thierym_Henrym

0

jasne;),nie wiedzialem.Dzieki za link,zaraz przeczytam

0

hmm,ja bym zostawil Henryka na lewej klamce,a Ribery by byl w pomocy zamiast Yaya Toure.Pewnie,i tak by Pep zrobil,gdy by Ribery u nas zagoscil;]

0

karo,moglbys zapodac link do tego wywiadu?Bylbym wdzeczny

0

przepiekna komplikacja!nigdy w zyciu lepszej nie widizalem!az lezka w oku sie kreci!!BRAWA DLA AUTORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. na jakim formacie jest te wideo?jak ktos odpowie bede wdzieczny:)

0

dobra;) to czekam;],a mecz byl swietny!

0

a za ile bedzie caly skrot meczu?na yt chcialem wrzucic;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?