Beznicku11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta i Henryk jesli nie beda w pelni zdrowia to na 100% zagraja;)
0
a wy troche nie kumaci jestescie;p spiewal to dlatego,ze sedzia byl z madrytu i dal czerwien naszemu "nowemu Pepowi"
0
wiece moze gdzie moglbym pozyskac taka flage?
0
oglodaj mecze to bedziesz mial wlasne zdanie
moim zdainem Messi jest o niebo lepszy od c.ronaldo
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=23652
w tej 11 bym zmienil atak-atak El Tridente i srodek pomocy Pique zamiast Raula z Valenci
0
D&G
bardziej mi chodzilo o to gdy sedzia sie do niego odwrocil i na przeciw siebie stali,ale dzieki;)najwyzej sciogne mecz i porobie screeny;)
0
misugi,dla mnie Henryk to najlepszy napastni kw historii Barcy;)
0
Henryk w kadrze musi go b.mocno namawiac zeby zagral u nas;))
0
moim zdaniem najlepszym pilkarzem historii byl Roni;) kochalem jego gre;),ale Messi moze byc od niego duzo lepszy,ale czas pokaze;)
0
cfcfan
szczegolnie to bylo widac w meczu z realem m.,manu i wielu innymi swietnymi druzynami
0
D&G
nie dziala ten link,co mi podales
0
ma ktos moze zdj. w dobrej jakosci,gdy kibic wybiegl na mur awe i cos do sedziiego gadal?
0
qbikbarca, transalatora uzyj, ma ktos moze zdj. dobrej jakosci gdy kibic wybiegl na murawe i cos do sedziego gadal?
0
dobra dzieki;] Alves najlepszy;)
0
jak sie nazywa ta piosenka c oteraz leci?
0
zauwazyliscie to ,ze jakos ubylo nam sezonowcow?;p po ostatnim meczu?
0
w finale HEnryka bym postawil na szpicy
0
naszym rezerwom brakuje precyzji,niestety
0
a 2002 r.? nie pamieta juz pan Hiddink,jakos gdy Ballack odbil pilke reka Messiemu,to Messi nic nie mowil o tym,ani nikt o tym nie mowil,a Chelsea...?
0
wujo,ostatni oczytalem,ze 80 tysiecy komus maja zaproponowac kontraktu,ale nie pamietam komu
0
na lewa obrone ktos by sie przydal,moze nie koniecznie Cole,bo bedzie nas kosztowac ogromne pieniadze,Lahma mozna by sprowadzic lub Evre-chodz za niego tez bysmy musieli duzo wybulic
0
no nie wiem czy canal+ ma najlepszych komentatow... jak bym mecz to mowil,ze Alves to pomocnik,zle wymawial niektore nazwiska
0
ja bym go wyporzyczyl do ligi angielskiej , pozniej bedzie zabujczy dla hiszpanskiej obrony;) i bedzie umial grac z angielskimi druzynami,tak samo jak Henryk i Pique
0
ja bym postawil Henryka na szpice,a Eto na prawej klamce i jak by sie dla nas trafil jakis karniak niech go Henryk wykona,bo Messi i Eto katrniaki maja nie pewne
0
na obecna chwile,Eto grac nie powinen,za niego na szpicy Henryk,a po bokach Messi i Iniesta,lub Bojan
0
camineiro ja bym Henryka podstawil na szpicy,a Eto na prawa klamke
0
a wiecie kogo mozna by sprowadzic?Adriano;) For Free;] On jest swietny przeciez!
0
Franek do Barcy!!
0
wczoraj mowilem,ze Eto walil strasznie i wgl., to prawda jest,ze walil i takiemu zawodnikowi nie wypada tak walic,ale teraz biore go pod obrone.Dzis zagralem w pilke pierwszy raz od ponad 6 miesiecy,bo mialem kontuzje.Nic mi praktycznie nie wychodzilo,strzaly,przyjecia,jedynie dryblingi jako tako.Eto ma pewnie podobna syruacje,tylko,ze psychiczna.Jesli jest podlamany emocjonalnie czy cos w tym stylu,to beda wlasnie takie efekty
0
to dlatego dzisiaj Valdus n alawce siedzial;PP