0

Iniesta i Henryk jesli nie beda w pelni zdrowia to na 100% zagraja;)

0

a wy troche nie kumaci jestescie;p spiewal to dlatego,ze sedzia byl z madrytu i dal czerwien naszemu "nowemu Pepowi"

0

wiece moze gdzie moglbym pozyskac taka flage?

0

oglodaj mecze to bedziesz mial wlasne zdanie

moim zdainem Messi jest o niebo lepszy od c.ronaldo

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=23652

w tej 11 bym zmienil atak-atak El Tridente i srodek pomocy Pique zamiast Raula z Valenci

0

D&G

bardziej mi chodzilo o to gdy sedzia sie do niego odwrocil i na przeciw siebie stali,ale dzieki;)najwyzej sciogne mecz i porobie screeny;)

0

misugi,dla mnie Henryk to najlepszy napastni kw historii Barcy;)

0

Henryk w kadrze musi go b.mocno namawiac zeby zagral u nas;))

0

moim zdaniem najlepszym pilkarzem historii byl Roni;) kochalem jego gre;),ale Messi moze byc od niego duzo lepszy,ale czas pokaze;)

0

cfcfan

szczegolnie to bylo widac w meczu z realem m.,manu i wielu innymi swietnymi druzynami

0

D&G

nie dziala ten link,co mi podales

0

ma ktos moze zdj. w dobrej jakosci,gdy kibic wybiegl na mur awe i cos do sedziiego gadal?

0

qbikbarca, transalatora uzyj, ma ktos moze zdj. dobrej jakosci gdy kibic wybiegl na murawe i cos do sedziego gadal?

0

dobra dzieki;] Alves najlepszy;)

0

jak sie nazywa ta piosenka c oteraz leci?

0

zauwazyliscie to ,ze jakos ubylo nam sezonowcow?;p po ostatnim meczu?

0

w finale HEnryka bym postawil na szpicy

0

naszym rezerwom brakuje precyzji,niestety

0

a 2002 r.? nie pamieta juz pan Hiddink,jakos gdy Ballack odbil pilke reka Messiemu,to Messi nic nie mowil o tym,ani nikt o tym nie mowil,a Chelsea...?

0

wujo,ostatni oczytalem,ze 80 tysiecy komus maja zaproponowac kontraktu,ale nie pamietam komu

0

na lewa obrone ktos by sie przydal,moze nie koniecznie Cole,bo bedzie nas kosztowac ogromne pieniadze,Lahma mozna by sprowadzic lub Evre-chodz za niego tez bysmy musieli duzo wybulic

0

no nie wiem czy canal+ ma najlepszych komentatow... jak bym mecz to mowil,ze Alves to pomocnik,zle wymawial niektore nazwiska

0

ja bym go wyporzyczyl do ligi angielskiej , pozniej bedzie zabujczy dla hiszpanskiej obrony;) i bedzie umial grac z angielskimi druzynami,tak samo jak Henryk i Pique

0

ja bym postawil Henryka na szpice,a Eto na prawej klamce i jak by sie dla nas trafil jakis karniak niech go Henryk wykona,bo Messi i Eto katrniaki maja nie pewne

0

na obecna chwile,Eto grac nie powinen,za niego na szpicy Henryk,a po bokach Messi i Iniesta,lub Bojan

0

camineiro ja bym Henryka podstawil na szpicy,a Eto na prawa klamke

0

a wiecie kogo mozna by sprowadzic?Adriano;) For Free;] On jest swietny przeciez!

0

Franek do Barcy!!

0

wczoraj mowilem,ze Eto walil strasznie i wgl., to prawda jest,ze walil i takiemu zawodnikowi nie wypada tak walic,ale teraz biore go pod obrone.Dzis zagralem w pilke pierwszy raz od ponad 6 miesiecy,bo mialem kontuzje.Nic mi praktycznie nie wychodzilo,strzaly,przyjecia,jedynie dryblingi jako tako.Eto ma pewnie podobna syruacje,tylko,ze psychiczna.Jesli jest podlamany emocjonalnie czy cos w tym stylu,to beda wlasnie takie efekty

0

to dlatego dzisiaj Valdus n alawce siedzial;PP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?