Beznicku11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eto ma chyba jakies problemy...
0
ale nawet bez formy powinien takie akcje strzelac!
0
no uratowal nam duzo punktow,ale liczy sie terazniejszosc,obecnie gra dupe,jesli bedzie tak grac caly czas atak widizalbym taki:
Ribery-Henry-Messi
0
bez jaj,nawet sie za niego przemodlilem...
0
mysle,ze PEP to widzi,z taka forma moze stracic miejsce w pierwszej 11
0
no nie!!jaki nieffart
0
ladnie CAceres
0
Brawo Alves,ladny strzal
0
jesli Franek do nas trafi latem,to Heneik ma pewna pozycje
0
ale sie shamil pilkaez Mallorci...,w sume t odobrze
0
Oier zle wyczul strzal,szkoda
0
maly blad bramkarza,ale poprawil sie po mistrzowsku!;)
0
kamil,chcialbyb zeby tak bylo!
0
nawet tego nie strzelil...,wiem,ze bylo po gweizdku,ale co z tego? przciez strzelal;]
0
czemu Alves nie uderzyl?ostatnio ma swietne wolne
0
Hleb bardzo ladnie gra;)
0
kamil fcb my jestesmy kibicami;)i chyba trudn osie z nami nie zgodzic,ze Eto gra dupe...
0
ladne odebranie pilki Sylvinho;),niestety
0
a nie wiem wiesz;p,statycznie to chhyba tak
coto znaczy te "btw" ?
0
chyba rosnie nam nastepca Valdka;)
0
na jakim nagłówku?
0
chudyy,to druzyna wypracowuje Eto setki,kto mial asyste przy bramce?Bojan,wiec Bojanek sam sobie moze wypracowac setke,zreszta nie jedno krotnie to pokazywal
0
cos tak Barca gra bez duszy,szkoda
0
lepsza,a jaka;P tzn,nteraz widac,ze jednak forma Eto nie zalezy od zespolu w 100%
0
wiecie co,Eto nie jest az taki bosk,bo jego forma zalezy od formy zespolu...
0
Eto,a mialo byc tak pieknie!
0
Henryk moglby grac na srodku,ale trener wie najlepiej,kto ma grac na danej pozycji;]
0
Valdek ja na sopcascie oglodam;),tam najlepiej
0
no ,bylo by bosko;] TEchnika Xaviego+instynkt strzelecki Torresa=zabojcza bron;]
ajj,moglo by byc 2:0
0
ladna bramka!;] wkoncu Eto sie przelamal!!
Xavi Torres,ma nazwiska dwoch wielkich pilkarzy;P