0

Eto ma chyba jakies problemy...

0

ale nawet bez formy powinien takie akcje strzelac!

0

no uratowal nam duzo punktow,ale liczy sie terazniejszosc,obecnie gra dupe,jesli bedzie tak grac caly czas atak widizalbym taki:

Ribery-Henry-Messi

0

bez jaj,nawet sie za niego przemodlilem...

0

mysle,ze PEP to widzi,z taka forma moze stracic miejsce w pierwszej 11

0

no nie!!jaki nieffart

0

ladnie CAceres

0

Brawo Alves,ladny strzal

0

jesli Franek do nas trafi latem,to Heneik ma pewna pozycje

0

ale sie shamil pilkaez Mallorci...,w sume t odobrze

0

Oier zle wyczul strzal,szkoda

0

maly blad bramkarza,ale poprawil sie po mistrzowsku!;)

0

kamil,chcialbyb zeby tak bylo!

0

nawet tego nie strzelil...,wiem,ze bylo po gweizdku,ale co z tego? przciez strzelal;]

0

czemu Alves nie uderzyl?ostatnio ma swietne wolne

0

Hleb bardzo ladnie gra;)

0

kamil fcb my jestesmy kibicami;)i chyba trudn osie z nami nie zgodzic,ze Eto gra dupe...

0

ladne odebranie pilki Sylvinho;),niestety

0

a nie wiem wiesz;p,statycznie to chhyba tak

coto znaczy te "btw" ?

0

chyba rosnie nam nastepca Valdka;)

0

na jakim nagłówku?

0

chudyy,to druzyna wypracowuje Eto setki,kto mial asyste przy bramce?Bojan,wiec Bojanek sam sobie moze wypracowac setke,zreszta nie jedno krotnie to pokazywal

0

cos tak Barca gra bez duszy,szkoda

0

lepsza,a jaka;P tzn,nteraz widac,ze jednak forma Eto nie zalezy od zespolu w 100%

0

wiecie co,Eto nie jest az taki bosk,bo jego forma zalezy od formy zespolu...

0

Eto,a mialo byc tak pieknie!

0

Henryk moglby grac na srodku,ale trener wie najlepiej,kto ma grac na danej pozycji;]

0

Valdek ja na sopcascie oglodam;),tam najlepiej

0

no ,bylo by bosko;] TEchnika Xaviego+instynkt strzelecki Torresa=zabojcza bron;]

ajj,moglo by byc 2:0

0

ladna bramka!;] wkoncu Eto sie przelamal!!

Xavi Torres,ma nazwiska dwoch wielkich pilkarzy;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?