5

@Socjopata co nie? Od razu człowiekowi się lepiej śpi. Teraz 5/6h i czuję się jak nowy, a wcześniej to była.. lipa.
@Lola120 a mi właśnie deszczu brakuje. Jest chłodniej, ale nadal bardzo sucho.

3

@PanRol lubię patrzeć na takie rodzinne zdjęcia ojca z synem.

0

@Gacork 10 miałaby być (według gazet) prezentacja. Dzień po de Jongu będą dalej pompować Holendra. W niedzielę jest siódmy, Griezmann gra z 7. Niedziela to 7. Niby pierdoły, ale jednak może ma sens.

4

To co? W niedzielę Griezmann fichado?

0

@hefaj6 też tak sądzie. To tak powiedziałam z przymrużeniem oka. Chociaż w nocy już jest czasem mniej niż 10 stopni.

31

Ale fajnie się śpi jak nie ma takich upałów. Żeby tylko pogoda nie popadła ze skrajności w skrajność - lepiej żeby w nocy nie było przymrozków.

52

Nic się w tej Polsce nie zmieni...
https://x.com/ElKasztan/status/1147263237274161152

0

@Chwytliwy stać ich? O ile z Ceballosem można kombinować tak z Nevesem raczej nie. Tani nie będzie. Jeszcze Mendes..
Mogli brać tego Denisa w zimie. W sumie.. mamy jeszcze Rafinhe.

0

@Chwytliwy jak tam Ceballos. Chyba jednak zamiast wielkiego Milanu woli Kurczaki. Jakaś alternatywa ciekawa w razie niewypału?

8

@SinMistico ostatnim.

0

Może Atletico chciało Semedo. Barcelona odmówiła. Obrażone Atletico stwierdza, że napisze głupie oświadczenie.

0

@macio_944 jak wy dajecie te telefony? Ja jak daje ten telefon z tych emotek telefonowych to nie działają. :( ☎️
O działa xd

6

Info od obserwatora Ajaxu: de Ligt trafi do Juventusu.

Powiecie "nie jesteś obserwatorem Ajaxu". Tu was mam:
https://zapodaj.net/4db8afe27aa74.jpg.html

2

@Katalończyk 99 to mogli wstawić filmik jak sadza na dupie Modricia, a nie jak kiwa się z dziećmi..

0

@barcelonaLM Tagliafico deklarował się jakiś czas temu, że zostaje w Ajaxje.

23

Nie wiem co powiedzieć.. Dzieci nie mogą mu odebrać piłki. ¡WOW!


1

@Socjopata cały budżet na jednego zawodnika? Przecież to nie ma sensu :D

85

Kulisy prezentacji Frenka.


4

@BarcaInfo trzeba jakoś spiąć budżet.

18

Ulala, co za przystojniak. Kraszuje.


1

@Volk może wie, że nam odmówił i wybrał ofertę innego klubu?

0

@Chwytliwy "BARCELONA BUY PAWEL BROŻEK"

3

@Wawrzyszewski abstrahując od tego co on tam gada, to wierzenie w słowa Bartka - xd

0

Link do prezentacji Frenka:



Zaczynamy za 15 minut.

0

Frenkie de Jong.
https://youtu.be/eq_b9zJlB

Pure class.

8

3

OFICJALNIE: Toni Lato został wypożyczony z Valencii do PSV.

9

@NorbiTBOB myślę, że nikt nie da za Semedo 60 baniek, tak samo jak nikt nie zapłaci 80 za Cancelo.

20

Mały trailer tego co będzie 27 października. ¡Vamos!
https://x.com/MathiasAw1/status/1147086971250053122

0

Świetna rozmowa z TwaroTwaro. Polecam przesłuchać. Świetnie się słucha Andrzeja


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?