BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Socjopata co nie? Od razu człowiekowi się lepiej śpi. Teraz 5/6h i czuję się jak nowy, a wcześniej to była.. lipa.
@Lola120 a mi właśnie deszczu brakuje. Jest chłodniej, ale nadal bardzo sucho.
3
@PanRol lubię patrzeć na takie rodzinne zdjęcia ojca z synem.
0
@Gacork 10 miałaby być (według gazet) prezentacja. Dzień po de Jongu będą dalej pompować Holendra. W niedzielę jest siódmy, Griezmann gra z 7. Niedziela to 7. Niby pierdoły, ale jednak może ma sens.
4
To co? W niedzielę Griezmann fichado?
0
@hefaj6 też tak sądzie. To tak powiedziałam z przymrużeniem oka. Chociaż w nocy już jest czasem mniej niż 10 stopni.
31
Ale fajnie się śpi jak nie ma takich upałów. Żeby tylko pogoda nie popadła ze skrajności w skrajność - lepiej żeby w nocy nie było przymrozków.
52
Nic się w tej Polsce nie zmieni...
https://x.com/ElKasztan/status/1147263237274161152
0
@Chwytliwy stać ich? O ile z Ceballosem można kombinować tak z Nevesem raczej nie. Tani nie będzie. Jeszcze Mendes..
Mogli brać tego Denisa w zimie. W sumie.. mamy jeszcze Rafinhe.
0
@Chwytliwy jak tam Ceballos. Chyba jednak zamiast wielkiego Milanu woli Kurczaki. Jakaś alternatywa ciekawa w razie niewypału?
8
@SinMistico ostatnim.
0
Może Atletico chciało Semedo. Barcelona odmówiła. Obrażone Atletico stwierdza, że napisze głupie oświadczenie.
0
@macio_944 jak wy dajecie te telefony? Ja jak daje ten telefon z tych emotek telefonowych to nie działają. :( ☎️
O działa xd
6
Info od obserwatora Ajaxu: de Ligt trafi do Juventusu.
Powiecie "nie jesteś obserwatorem Ajaxu". Tu was mam:
https://zapodaj.net/4db8afe27aa74.jpg.html
2
@Katalończyk 99 to mogli wstawić filmik jak sadza na dupie Modricia, a nie jak kiwa się z dziećmi..
0
@barcelonaLM Tagliafico deklarował się jakiś czas temu, że zostaje w Ajaxje.
23
Nie wiem co powiedzieć.. Dzieci nie mogą mu odebrać piłki. ¡WOW!
1
@Socjopata cały budżet na jednego zawodnika? Przecież to nie ma sensu :D
85
Kulisy prezentacji Frenka.
4
@BarcaInfo trzeba jakoś spiąć budżet.
18
Ulala, co za przystojniak. Kraszuje.
1
@Volk może wie, że nam odmówił i wybrał ofertę innego klubu?
0
@Chwytliwy "BARCELONA BUY PAWEL BROŻEK"
3
@Wawrzyszewski abstrahując od tego co on tam gada, to wierzenie w słowa Bartka - xd
0
Link do prezentacji Frenka:
Zaczynamy za 15 minut.
0
Frenkie de Jong.
https://youtu.be/eq_b9zJlB
Pure class.
8
Jest taki klub?
https://streamable.com/lg4d3
3
OFICJALNIE: Toni Lato został wypożyczony z Valencii do PSV.
9
@NorbiTBOB myślę, że nikt nie da za Semedo 60 baniek, tak samo jak nikt nie zapłaci 80 za Cancelo.
20
Mały trailer tego co będzie 27 października. ¡Vamos!
https://x.com/MathiasAw1/status/1147086971250053122
0
Świetna rozmowa z TwaroTwaro. Polecam przesłuchać. Świetnie się słucha Andrzeja