BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Transu96 ale bym sobie zjadł takie placki. Mmmm placuszki
0
@PanRol cena nie gra roli. Chodzi mi bardziej o jakiejś nowe ciekawe opcje, ciekawe kluby do rozgrywki, mało znane wonderkidy.
1
@Chwytliwy dziwny ruch. Z lepszego klubu, w którym grał do gorszego klubu.
2
@IronSanHybrid mmmm pączusie
1
@Kapitan hawk Gdzie? Ja tam widzę tylko twarz jakiejś baby
0
Przeorałem całkiem dużo godzin w FM'a 17. W sumie to gram w niego odkąd wyszedł. Trochę już mi się znudził, bo znam każdego piłkarza na pamięć, każdego wonderkida który nie jest newgenem. Teraz mam pytanie do innych, czy 19 jest warta uwagi na te kilka miesięcy? Na pewno FM20 to będzie kolejna wersja w którą, będę ostro katował, ale na te 3/4 miesiące chętnie sprawdzę inną wersję. Jeśli nie 19, to jest jakaś odsłona którą szczególnie polecacie? Mogą być też oldschoolowe, starsze wersje.
4
@Chwytliwy Heung Min Son to całkiem niezły piłkarz. Powiem nawet, że z topu. Takie mam na ten temat zdanie.
24
Dokładnie 11 lat temu Hiszpania została Mistrzem Europy. W finale rozgrywanym w Wiedniu pokonali 1:0 Niemców. Królem strzelców został David Villa, a MVP turnieju Xavi.
9
@escarabajo Ferrari w garażu ciągle.
0
Warto sobie przypomnieć te bramki.
19
@SeeleyBooth za 1 razem przeczytałem słowo niecenzuralne na J a później nazwisko Tebas
0
@Gacork jeżeli Neymar i Griezmann, to 4-2-3-1, z całą 4 na w składzie, Dembele często rotujący. Reszta obojętna.
0
@BarcaInfo to była ironia.
1
@BarcaInfo wszystko rozumiem
8
Dani Alves&Messi na dzień dobry.
https://streamable.com/p3mr1
5
@Chwytliwy byku dupnij se monsterka bank?
0
@SeeleyBooth przecież nie ma lepszego zespołu od Barcelony. Barcelona to najlepszy klub na świecie, no przecież..
4
Dokładnie 5 lat temu James zdobył tę bramkę! Que golazo!
4
Jazda, jazda. Jeszcze 4 żeby nie zaniżyć sredniej.
4
Atletico zakontrakowalo 21 letniego lewego obrońcę, Brazylijczyka. Lodi, witamy w LaLiga.
0
@PatrychoO Dybala przyzwyczajony, że nie gra.
10
Proszę bardzo, Rafinha prawdopodobnie zagra w dawnych barwach.
0
@krzychu1526 beznadziejne te koszulki. Jeszcze gorsze niż w ubiegłym sezonie.
0
@MarioVeB! a ten wymóg nie działa przypadkiem tak, że obejmuje tylko kraje, w których hiszpański jest językiem urzędowym?
1
@Commando @MarioVeB! Kwota adekwatna, chodzi o samo słowo "proszę". Zapewne to wina tłumaczenia, ale biorąc pod uwagę jak działa szejk na rynku i jak się zachowuje wobec piłkarzy dziwnie brzmi "prosi o coś". Takie moje czepialastwo.
31
Denver porywający matkę Neymara. Mówi się o tym, że celem tego porwania jest zmuszenie szejka do zmniejszenia ceny, którą trzeba będzie zapłacić za Brazylijczyka. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Denver to prywatnie kibic Barcelony i tym działaniem chce wspomóc kataloński klub. Tutaj zdjęcie z całego zdarzenia.
3
Jakie to PSG miłe. Oni tylko proszą o 222M. Nie żądają, proszą. Szejk miłosierny.
9
@ViscaBarca123 Oyarzabal-Isak-Odegaard - co za trio. Mam nadzieję, że dostarczą mnóstwo rozrywki podczas meczów.
Jeszcze jaką dzwięczna nazwa - OIO.
0
@Kackiewicz ter Stegen
7
OJO!!!! ULTIMA HORA!