BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
AS ma bardzo kiepskich grafików. Komicznie wyglądają te postaci.
38
ter Stegen na IG: "Prawdziwy profesjonalista, dobry kolega z drużyny i przyjaciel. Miło było mi pracować z tobą przez ostatnie 3 lata Jasper, zawsze ciężka praca i udane wspomniana. Powodzenia z nowym wyzwaniem. Nie mogę się doczekać aby zagrać przeciwko tobie w następnym sezonie"
4
@Coutinho007 chodziło o to, że Ronaldo nie da my grać bo będzie jego ego urażone tym, że Felix przebił cenę jego transferu.
0
@Bartek22 no tego Jonasa miałem na myśli. Miałem podobne przeczucia, że to tak wygląda, ale wolałem się upewnić, a na Reddicie nie znalazłem odpowiedzi dzięki. @parpe
0
DARK SEZON 2 [SPOILERY!!!!!!!!!!]
Odcinek 6, Jonas najmłodszy gada z ojcem, żeby się nie zabijał i wchodzi stara Claudia. Ta sama stara Claudia, którą zabił Noah? Coś przegapiłem? Czy to działa na zasadzie powtarzającej się ciągle historii?
1
@Terminatorexi12 chciałbym 22. U mnie 27 i nie schodzi.
0
@sebisek dobra, najlepszy Polski reporter. :v
0
@krzychu1526 Mykietyn to drugi najlepszy reporter w Polsce. Zaraz po Seryszko.
34
Mistrzostwo.
0
@Walker będzie. I to nie jeden.
6
Jak przeczytałem w tiki-tace, że Barcelona rozważa Valdesa.. to aż mi włosy dęba stanęły. Dobrze, że doczytałem.
0
@Chwytliwy rok temu też kupili Dalota. Wiem, że nie ta sama Polka, ale to niesamowite jak oni bezmyślnie budują kadrę i wydają pieniądze.
0
@daniel32778 czasy Lucho skończyły sie 2 lata temu. Obecnie ludzie widzą 2 winnych, czasem trzech: Rakitic, Valverde (3 opcja zarząd).
1
@Bartek22 nie mówię, że nie. Jestem zdania, że jeśli pojawi się dobra oferta za Ivana to powinniśmy ją zaakceptować. Busquetsa nikt nie będzie chciał, bo mało kto gra tak jak Barcelona. Nie podoba mi się tylko, że ludzie robią z Rakiticia kozła ofiarnego, hamulec ręczny i nie doceniają jego gry. Nie jest wirtuozem ataku, ale ma bardzo odpowiedzialną pozycje i zadania na boisku.
7
@MarcinVeB4 że tak powiem nieładnie: srał będzie, a nie blokował. Jeśli będą lepsi to posadzą go na ławie albo zepchną w miejsce Sergio. Wiem, że to boli tutaj mase osób, ale Rakitic był naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie i jego sprzedaż nie będzie zbawieniem dla naszej pomocy. Mało kto docenia jak wspiera prawą stronę w obronie, bo Messi tego nie robi, a prawych obrónców mamy jakich mamy.
2
@BarcaInfo niech zostaje jak chce, tylko ten jego nowy kontrakt. Kupa szmalu na kontrakt, a mozna na nim teraz niezły hajs zgarnąć lub zrobić dobrego deala. Rozdarte myśli.
3
I zdejm ten fartuch, bo źle wyglądasz. Jak chora.
0
@format1977 Neymar był najlepszym zawodnikiem podczas tego pre-sezonu. Totalny szef.
2
Piękne
0
@DonAndrzejos Dobrze wiecie co zrobić..
0
Już niedługo następna część? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Lamora ja też. Ja już nie wiem czy te wszystkie paski są realne, czy to wszystko śmieszki.
0
@Veb1233 a jak pozbędziesz się Dembele to za mało. Braknie kogoś, kto wejdzie na oba skrzydła i da jakość.
0
@damianex10 uwielbiam polski internet.
0
@Coutinho007 on już jest na sprzedaż. Nie ma i nie było tu dla niego miejsca.
0
@damianex10 kurła i znów 1.5 roku czekać. Człowiek wszystko zapomni, ale zakończenie tego sezonu wskazalo, że musi być następny.
5
@krzychu1526 ale ten Adam, czyli Jonas ma śmieszny ryjec, co nie?
0
Dzieje się. Marcin Gortat show ma Twitterze.
0
A jakby się zamknąć w aucie z włączoną klimą?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_bsWVQJsxZUwI88ep3rn4HSiSJ1wZYxJr,wat.jpg?author=octave25&auth=77bfb7397b4fb60cae546d44b9b609fc
0
@Bobo25 zaprezentowali bo mogli. Zawodnik był ich, było po sezonie. Okno transferowe jest po to żeby rejestrować zawodników do lig. W Barcelonie uznali, że lepiej reprezentować Franka po wakacjach, zaraz przed startem przygotowań.