1

@Michalowsky99 Buffon za dużo obciąża place. Przecież nie będzie grał za 2/3m netto.

0

@aspider aż takich szczegółów nie znamy. Myślę, że jeśli taki temat jest gramy to może polegać na budowaniu dobrych relacji z VFC. Są na musiku i potrzebują 30/35 baniek, Barcelona i je da, a odzyska w lipcu. Teoretycznie na 0, bramkarze wymienieni, a relacje z klubem na +. Innego powodu na teraz nie widzę, chociaż te dobre relacje póki co nie mają w czym pomoc.

0

Z tego co czytam to mamy zapłacić za Neto 30/35 milionów teraz, a Valencia wykupi od nas 1 lipca Cilessena za tyle samo. Już abstrahując żeby wywalać tyle kasy na rezerwowego bramkarza, który nie jest w niczym lepszy od Jaspera zastanawia mnie jak to się ma z potrzebą zarobienia 60 milionów do końca czerwca.

16

@krzychu1526 a aktorzy w filmach dla dorosłych? Baby zarabiają tam więcej niż chłopy i jakoś o tym nie mówi.

42

Clément Lenglet obchodzi dzisiaj swoje 24 urodziny. ¡Feliz cumpleaños!

0

@Rewolucja123 nieeee. Piłka nożna spać nie można.

1

https://streamable.com/2n2p2

Prosty chłopak z Dębicy

0

@MesQueUnClub_87 wyjazd gdzieś czy w domku?

0

@Chwytliwy aloha

0

Ma ktoś może jakąś grafike przychodów za prawa telewizyjne LaLigi za 18/19? Nie mogę znaleźć,a potrzebuje.

0

@danio1899 wlaśnie mnie to zastanawia. Jeśli wróci, ciekawe jak to będzie wyglądać w socialach i ogólnie cała prezentacja.

22

Kurde, kiedyś to było


0

Szybko poszło z tym Sarrim. Dobry ruch Juventusu.

0

@student97r czyli kibice Juventusu w tym momencie https://streamable.com/ly393
A jednak nie kurde, jednak odchodzi

2

@Nano22 kurła ale takie 35 stonpi ale by siadło

0

@koksik2700 o kurde, 12?

1

@Transu96 czy ja wiem. Napoli jest sportowo lepszym klubem niż obecna Roma. A James? On raczej wie, że nie ma szans na grę w Realu. Gdzieś będzie musiał odejść. Tutaj ma trenera, który na niego w Madrycie stawiał, gra w LM, moze walczyć o trofea (Puchar Wloch i mimo wszystko liga), pieniądze pewnie też nie będą najgorsze w związku ze zmianą opodatkowania we Włoszech. Póki co to tylko spekulacje, wiesz jak jest.

3

Dobra, świry od Serie A.

https://pbs.twimg.com/media/D9LOnngWkAMxQtv?format=jpg&name=900x900

Takie coś podobno jest grane w temacie. Nie wiem jak wyglądają możliwości finansowe Napoli żeby zrobić takie 2 całkiem duże jak na ten klub transfery (Lozano+James). Nie wiem co to za gość na prawej, nie bijcie za to, ale fajnie jakbyście przybliżyli tę osobę.
Ogólnie, całkiem fajnie wyglądałoby takie Napoli. Uważam, że w takim zestawieniu mogliby nawiązać walkę z Juventusem, który jest teraz trochę na rozstaju dróg. Chyba, że Sarri.. ale oby nie.
@Chwytliwy @krzychu1526

0

@Criss18Barca co może chłopak się nawiedzać krajów i poznać języków to jego. Życzę mu tego. Fajnie jakby się udało mu wpakować chociaż z 7/8 bramek, jeśli dojdzie do transferu.

0

@SeeleyBooth Neymar, Lewandowski, Eriksen, De Gea, kto tam jeszcze był..

3

Ale się prosty chłopak z Dębicy zdenerwował na boks.

2

3

Atletico przygotowuje ofertę 60 mln euro za Bruno Fernandesa ze Sporting CP. (A Bola)

I to byłoby bardzo dobre wzmocnienie dla nich.

10

@olejtm kto robił z Argentyny faworyta?

1

Najlepszy moment pierwszej połowy? Gwizdek na przerwę.

0

@tadzik447 weź mnie nie denerwuj. U mnie dalej 26 stopni.

0

@Chwytliwy no to gratulacje teraz napraw pogode

4

Ukraina wygrała Mistrzostwa Świata do lat 20. To nie jest ich jedyny sukces w piłce. Pomimo sytuacji na Ukrainie idzie im całkiem nieźle w piłkę kopaną


0

@Striker pokaż taktykę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?