BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michalowsky99 Buffon za dużo obciąża place. Przecież nie będzie grał za 2/3m netto.
0
@aspider aż takich szczegółów nie znamy. Myślę, że jeśli taki temat jest gramy to może polegać na budowaniu dobrych relacji z VFC. Są na musiku i potrzebują 30/35 baniek, Barcelona i je da, a odzyska w lipcu. Teoretycznie na 0, bramkarze wymienieni, a relacje z klubem na +. Innego powodu na teraz nie widzę, chociaż te dobre relacje póki co nie mają w czym pomoc.
0
Z tego co czytam to mamy zapłacić za Neto 30/35 milionów teraz, a Valencia wykupi od nas 1 lipca Cilessena za tyle samo. Już abstrahując żeby wywalać tyle kasy na rezerwowego bramkarza, który nie jest w niczym lepszy od Jaspera zastanawia mnie jak to się ma z potrzebą zarobienia 60 milionów do końca czerwca.
16
@krzychu1526 a aktorzy w filmach dla dorosłych? Baby zarabiają tam więcej niż chłopy i jakoś o tym nie mówi.
7
@Colon o nich chodzi?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_eWdCDST2q9r8EEAL7VShYuIX1ouTXwL3.jpg
42
Clément Lenglet obchodzi dzisiaj swoje 24 urodziny. ¡Feliz cumpleaños!
0
@Rewolucja123 nieeee. Piłka nożna spać nie można.
1
https://streamable.com/2n2p2
Prosty chłopak z Dębicy
0
@MesQueUnClub_87 wyjazd gdzieś czy w domku?
0
@Chwytliwy aloha
0
Ma ktoś może jakąś grafike przychodów za prawa telewizyjne LaLigi za 18/19? Nie mogę znaleźć,a potrzebuje.
0
@danio1899 wlaśnie mnie to zastanawia. Jeśli wróci, ciekawe jak to będzie wyglądać w socialach i ogólnie cała prezentacja.
22
Kurde, kiedyś to było
0
Szybko poszło z tym Sarrim. Dobry ruch Juventusu.
0
@student97r czyli kibice Juventusu w tym momencie https://streamable.com/ly393
A jednak nie kurde, jednak odchodzi
2
@Nano22 kurła ale takie 35 stonpi ale by siadło
0
@koksik2700 o kurde, 12?
1
@Transu96 czy ja wiem. Napoli jest sportowo lepszym klubem niż obecna Roma. A James? On raczej wie, że nie ma szans na grę w Realu. Gdzieś będzie musiał odejść. Tutaj ma trenera, który na niego w Madrycie stawiał, gra w LM, moze walczyć o trofea (Puchar Wloch i mimo wszystko liga), pieniądze pewnie też nie będą najgorsze w związku ze zmianą opodatkowania we Włoszech. Póki co to tylko spekulacje, wiesz jak jest.
3
Dobra, świry od Serie A.
https://pbs.twimg.com/media/D9LOnngWkAMxQtv?format=jpg&name=900x900
Takie coś podobno jest grane w temacie. Nie wiem jak wyglądają możliwości finansowe Napoli żeby zrobić takie 2 całkiem duże jak na ten klub transfery (Lozano+James). Nie wiem co to za gość na prawej, nie bijcie za to, ale fajnie jakbyście przybliżyli tę osobę.
Ogólnie, całkiem fajnie wyglądałoby takie Napoli. Uważam, że w takim zestawieniu mogliby nawiązać walkę z Juventusem, który jest teraz trochę na rozstaju dróg. Chyba, że Sarri.. ale oby nie.
@Chwytliwy @krzychu1526
0
@Criss18Barca co może chłopak się nawiedzać krajów i poznać języków to jego. Życzę mu tego. Fajnie jakby się udało mu wpakować chociaż z 7/8 bramek, jeśli dojdzie do transferu.
0
@SeeleyBooth Neymar, Lewandowski, Eriksen, De Gea, kto tam jeszcze był..
3
Ale się prosty chłopak z Dębicy zdenerwował na boks.
2
No, ładnie to obronił.
https://x.com/David_Heras/status/1140057392459255809
3
Atletico przygotowuje ofertę 60 mln euro za Bruno Fernandesa ze Sporting CP. (A Bola)
I to byłoby bardzo dobre wzmocnienie dla nich.
10
@olejtm kto robił z Argentyny faworyta?
1
Najlepszy moment pierwszej połowy? Gwizdek na przerwę.
0
@tadzik447 weź mnie nie denerwuj. U mnie dalej 26 stopni.
0
@Chwytliwy no to gratulacje teraz napraw pogode
4
Ukraina wygrała Mistrzostwa Świata do lat 20. To nie jest ich jedyny sukces w piłce. Pomimo sytuacji na Ukrainie idzie im całkiem nieźle w piłkę kopaną
0
@Striker pokaż taktykę