BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IAmBackCules a @SeeleyBooth nie chodziło o dział +18, że wiecie.. hehehe.. nsfw, gdzie byłyby ciekawsze rzeczy niż transfery hehe
0
@Dejvv nie wydaje mi się. Według mnie Coutinho zostanie tylko jeśli nie będzie zadowalającej oferty. Jeśli zagra dobrze na Copa to podbije trochę swoją wartość.
1
9 rano, 28 stopni. Narzekam, ale to nie jest normalne. Z samych deszczowych dni do skwaru - w skrajności w skrajność. Najgorsze w tym nie jest ciepło, tylko ta duchota. Nie ma czym oddychać. I tak od kilku dni. A orzeźwiającej burzy jak nie było, tak nie ma.
0
@kuz pewnie się dogadali, ale Barcelona nic nie ogłosi przed 1 lipca bo budżet i FFP.
1
@Chwytliwy też mi się nie podobał. W meczu z Barceloną nie zrobił nic pożytecznego. Na filmach wygląda trochę na takiego... no właśnie topornego wikinga. Zobaczymy. Marcelo, Mendy, Theo, Reguillon. Wesoło tam mają
5
Victor Font ciekawa postać. Teraz nie zakontraktowałby Valverde, a wcześniej
0
@TR3YWAY elo przekonaj de Ligta do Barcelony
0
@Danny Gaucho i trójką defensywnych pomocników.
0
@barteq Valencia nie ma powodu żeby sprzedać swojego kluczowego zawodnika poniżej klauzuli. Dlatego ten transfer miałby wynieść 120 milionów euro.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ah shit.. Here we go again.
0
@Rewolucja123 to polecam ten wątek
https://x.com/xBarteQ/status/1138376988392079360
6
Tylko dwóch zawodników było zaangażowanych w 100 bramek na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów:
- Messi - 96 bramek i 40 asyst
- Salah - 71 bramek i 29 asyst
Ponad 90 uzbierali również: Lewandowski (99 - 81 bramek i 18 asyst), Ronaldo (93 - 72 bramki i 21 asyst) oraz Mbappe (92 - 60 bramek i 32 asysty).
0
@SeeleyBooth dziwnie. Szczerze mówiąc nie miałem w tym roku jeszcze problemów z tymi gryzoniami. W poprzednim roku z tego co kojarzę również. Chyba jakiś szczęśliwiec ze mnie.
0
@Arkon a Eriksen nie ma doświadczenia międzynarodowo? Akurat ten argument jest z dupy.
0
@zenoowity Antoine, taki z Francji. Nie dziękuj za odpowiedź.
2
@Chwytliwy i to za 10 baniek. Kradzież. A nie skończył jeszcze 20 lat.
1
@BigShaq @Chwytliwy 16 meczów w Holandii, 13 bramek i 7 asyst. Niesamowite. Aż dziwne, że BvB nie dała mu szansy. Oby odpalił w RSSS. Życzę mu tego, a w FMie 17 był totalną bestią.
1
@Chwytliwy właśnie niedawno myślałem o Isaku. Pół Europy się o niego biło, genialne warunki fizyczne, świetny talent. Wiem, że był teraz gdzieś na wypożyczeniu w Holandii. A teraz RSSS? Jeśli będzie grał to progres, oby się nie zgubił bo brakuje dobrych 9, a on jeszcze ma całą karierę przed sobą.
1
@deszczyk89 zazdroszczę. 10:10 i już 26 stopni w cieniu. Co dopiero będzie o 14/15..
1
@kerouac może i być żal, ale na tym polega rywalizacja. Będzie lepszy to posadzi na dupie Lengleta. Będzie gorszy to będzie siedział. Skoro powiedział, że nie boi się rywalizacji to niech pokaże, że jest lepszy i powinien stanowić środek obrony wraz z Pique. Jak się nie uda to i tak złapie sporo minut, ogra się w Hiszpanii, a potem za rok spokojnie będzie mógł powoli zmieniać się z 33 letnim Pique.
7
Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam Klocucha. Śmieszy mnie ten gość niesamowicie. Przypomina trochę czasy bycia dzieciakiem, ma nietypowy humor. Jest to osoba nietuzinkowa.
0
@hefaj6 ale za to mogą spaść. Suarez, Dembele, Coutinho
0
Dobrze, że koniec meczów reprezentacji.
Chociaż Copa America doczekac się nie mogę, ale jednak drużyny z Ameryki inaczej grają w futbol.
0
Kapitalne podanie Zielińskiego, dobre wykończenie Grosickiego i fatalna postawa bramkarza. Powinien zrobić więcej.
0
@Criss18Barca Cancelo jest lepszy, ale wystarczy poczytać opinie kibiców Juventusu i obserwatorów Serie A. Dobrze wszedł w sezon, potem już gorzej. Nie jest taki idealny jak się o nim mówi.
@Chwytliwy może ma coś więcej do powiedzenia na ten temat.
5
@Danny Gaucho ja też nie. Wolę taki "spam" niż nie mieć co czytać
0
@BarcaInfo @AlwaysBlaugrana ale jeśli Coutinho odejdzie to nie ma nikogo. Lepiej żeby Ousmane czuł jednak jakieś oddech na plecach i bardziej się starał. Mnie się podoba Rafa Silva z Benfici.
0
@Wilczeq Urugwaj
0
@Striker siema też miałeś wakacje?