24

Marco Reus kończy dzisiaj 30 lat. 

Dużo zdrówka i zwycięstwa w Bundeslidze w następnym sezonie 

0

@Striker dzięki. Będzie oglądane.

0

@ViscaBarca123 gracias

2

@soczeq nie, to nie jest jasne. Gość może i kosztować 500, ale nie znaczy, że będzie z marszu grał w podstawowym składzie.

0

@adambądkowski93 @ViscaBarca123 cos więcej o tym Pedro wiesz? Zakładam, że nie Joāo Pedro, tylko ten z 97'. Widzę 3 bramki. Kogo przypomina stylem gry?

4

@koksik2700 właśnie naszła mnie myśl, ile razy będziesz pisał jeszcze w kółko to samo? 

0

@BlAugrAnAPolAnd BVB wykupiło Paco już dawno...

0

@sebisek chyba trochę z braku laku. Do kontuzji w meczu z Leganes był kapitalny. Później bywało różnie 

12

@Kapitan_SW przodującego Lucho we większości statystyk bym się nie spodziewał. Chociaż teraz jak sobie tak myślę...

5

Często jest Neymar. Teraz też będzie. Brazylijczyk strzelił trochę goli dla Barcelony. Macie jakiegoś, który zapadł wam w pamięć szczególnie?

Moja propozycja.



Zrobił to na takim luzie i z precyzją. Palce lizać.

0

@koksik2700 Ameryki nie odkryłeś. 

0

@barteq przecież ustawienie to umowna rzecz. Często w meczu graliśmy 3-4-3, gdzie Busi schodził między stoperów, a Alba i Roberto byli bocznymi pomocnikami. Wszystko zależy od trenera i formy poszczególnych zawodników.

3

@TheNekro94 nie chodzi o to. Nie rozumiem dlaczego nie przełożył z hiszpańskiego na polski, skoro tłumaczył. Szczegół.

1

@MichalZZZ ja do Anglików zawsze z dystansem podchodzę. Świetnie im idzie aż do turnieju. Oczywiście na MŚ odnieśli sukces i brawa im za to.

3

@COU_11 nie mogłeś na polski, skoro już tłunaczyłeś?

0

@hen0x Portugalia i Francja wyrastają na wyraźnych liderów Europy. 

1

@Grabarz1750 tylko ilu Anglików jest decydujących w swoich drużynach? TAA, Sterling, Kane, Alli?

2

@Grabarz1750 kasa misiu, kasa. Więcej kasy, to są lepsi piłkarze.  Czołowi trenerzy świata i mamy efekty.

6

@Nano22 i Samedo

1

@Odesseiron z głupimi się nie dyskutuje.

0

@lukas10 beka bo ktoś ma swoje zdanie inne od twojego? 

38

Grande Marc. Oby w przyszłości nosił opaskę kapitana. 

1

@draxidox nie powinno się układać drużyny pod Messiego, tylko ułożyć drużynę i w nią wkomponować Leo. Przykład Argentyny, która była budowana na Messim. 
Dla mnie Leo nie nadaje się do wysokiego pressingu. Nie można mu odmówić niczego, ale wystarczy zobaczyć jak wyglądał nasz pressing jak był kontuzjowany. O wiele lepiej. Wiadomo, to Messi, więc jemu wolno i niech się nie zmienia.

18

Valencia podpisała kontrakt z DZIENNIKARZEM Onda Cero, Sergio Santomé. Będzie pracował w pionie sportowym. Klubowi spodobała się jego wiedza i czytanie gry. Ma być odpowiedzialny za graczy do lat 20.

[Dominik Piechota]

1

@draxidox Messi nie pasuje do stylu gry preferowanego przez Kloppa, czyli wieczny, wysoki i ostry pressing. Leo po prostu tyle nie biega.

1

@Lares w zeszłe lato byłbym na tak. Teraz już tak średnio. Kupa kasy na transfer, kontuzje, nawet już trochę wiek..

Jeśli jest zdrowy - top topów. Szkoda, że tak zdecydował poprowadzić swoją karierę.

47

Dokładnie 4 lata temu Barcelona wygrała Copa del Rey przeciwko Athletic. Bramki strzelali Neymar i 2x Messi.W tym jedna bramka, ta wyjątkowa, ta piękna.

7

Thiago podczas Mistrzostw Europy u-21 w 2013 roku.

https://pbs.twimg.com/media/D70VkQrWkAEB_DP?format=jpg&name=large
W finale przeciw Włochom zdobył hat-tricka. Został również MVP całego turnieju.

https://pbs.twimg.com/media/D70XcKsWkAITU3z?format=jpg&name=large
Hiszpania miała wówczas całkiem fajną drużynę: Koke, Thiago, Morata (król strzelców), Rodrigo.

0

Wiedźmaki,
jakie są wasze ulubione teksty i sceny z Wiedźminów? Chodzi o te śmieszne
Dla mnie każda scena z Talarem to piękna scena. Najlepsza to chyba jak uczył trolle przeklinać.

0

@macio_944 reszta jest już historią..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?