1

@dontripe owszem, Nelson jest szybki i ma całkiem niezłą technikę. W obronie często gubi krycie, źle się ustawia (nie mówię, że Roberto tego nie robi). A w ofensywie? Jeśli dojdzie już do jakiegoś dośrodkowania czy podania w pole karne to nigdy nie dochodzi do celu. Nawet nie patrzy jak wrzuca. Na pałę wrzuca. Zaraz ktoś powie, że to wina Suareza, że nie ma go w polu karnym. Tak, to Luis sobie rogi jaja z Nelsona i jak on gra i wrzuca piłki to go nie ma w polu karnym lub nie zdąży dobiec, ale jak Roberto wrzuca to się bardziej stara bo Sergi to pupilek trenera i musi grać. Niektórzy są naprawdę skłonni tak myśleć. Semedo nie ma tej inteligencji boiskowej żeby grać w Barcelonie. Messi zawsze schodzi do środka z prawej strony, zostawia korytarz. Semedo tego nigdy nie wykorzystuje, Roberto przeciwnie. Często widać jak chciałoby się szybko przerzucić ciężar gry na prawo a Semedo stoi przy linii środkowej +/-. Semedo może być szybszy, lepszy technicznie, ale bez inteligencji i pewnych zachowań to schodzi na drugi plan bo to podstawa żeby grać w Barcelonie. 

Semedo idealnie pasowałby do premier league, gdzie może sobie zrobić rajd do linii końcowej i wrzucać w pole karne ile chce. W Barcelonie wygląda to ciut inaczej.

0

@Danny Gaucho wygyrwa się serca przeciwników  i hejterow Valverde.

3

@dontripe za słaby na Barcelonę i nie pasuje do stylu. Jeśli ktoś przez 2 sezony nie jest w stanie się dostosować do gry no to adios. Skoro Roberto potrafi zagrać do przodu będąc środkowym pomocnikiem, a OFENSYWNY obrońca Semedo nie może no to.. A ludzie będą dalej mówić, że z Dembele po prawej stronie wygląda dobrze.

Zaraz zleci się chmara obrońców Semedo, którzy powiedzą, że to wina VALVERDE. Nie, to nie wina Valverde, że Semedo jest za słaby na Barcelonę.

0

0

@Encore dlaczego? Jakiś czas temu jego brat zakomunikował, że Paulo nie czuje się najlepiej w Juventusie. Może chcieć spróbować czegoś innego. Zwłaszcza, że teraz musi grać pod Cristiano.

0

@SeeleyBooth tak. Z drugiej strony - napisze, że stan kiepski to ludzie będą omijać.

0

Wiemy, że Griezmann odejdzie z Atletico. Kogo widzicie w jego miejsce?Osobiście widzę Dybale. 

1

@gorgota zdradzisz kto to?

0

@Barca_Big_Moment dopóki Allegri jest bezrobotny to jego nazwisko będzie się pojawiać, w plotkach. 

0

@Chwytliwy oby. Może będzie zawodnikiem na miare jego ojca. Teraz sobie można wyobrazić jakie Roma miałaby skrzydła. Malcom i Kluivert. Malcom to dobry zawodnik, ale póki co za słaby na Barcelone. Coś jak Semedo. Roma pewnie się już po niego nie zgłosi, wątpie żeby dali za niego 40 baniek. Nawet biorąc pod uwagę zmniejszenie podatku i wydłużenie okna. Może jakby sie zakwalifikowali do LM, a tak to lipton.

0

@BarcaInfo to niezle oferty za Andre

0

@Chwytliwy i ten Kluivert. Chyba nie poszło po jego myśli. 1744 minuty, 2 bramki  i 8 asyst, choć ma 20 lat dopiero. Oby kolejny sezon był lepszy. 

6

Oficjalnie: Eibar poinformował o skorzystanie z opcji wykupu Marca Cucurelli. 
(neurophate)
Barcelona otrzyma z tego transferu 2M euro. Jest też opcja odkupu za 4M euro.

https://pbs.twimg.com/media/D7kciCDX4AAwsbM?format=jpg&name=large

0

@Rewolucja123 W drużynie od: 9 lip 2018via. transfermarkt

1

@Danny Gaucho ale bylo ogladane
chociaz z czasem poziom spadl

2

@BarcaInfo no to go z Puyolem. Gość z cojones, wychowanek, zna kilka osób z tej szatni. 

2

Zaraz zacznie się to samo co z de Jongiem. "Jak nie chce tu przyjść to niech se w dupę wsadzi te euro i dolary co dostanie gdzie indziej" "woli kasę od ulubionego klubu"
Co za piękne czasy.

0

@Chwytliwy no i  turbo wlasnie

2

@Chwytliwy mamy Lewandowskiego, młodego Zielińskiego, PIO PIO. Luzik :v

0

Kurde ale urozmaicenie. Teraz między mówieniem o Valverde, będzie mówienie o wyborach.

Z innej beczki. Dużo pewnie jest tu wiedźmaków. Ja osobiście przeszedłem raz tę grę. Grałem pod znaki, rynsztunek gryfa. Mam ochotę przejść jeszcze raz, ale spróbować inaczej zbudować postać. Polecacie jakiś rynsztunek? Jestem też ciekaw jak wygląda quest "Spisek" bo za 1 razem go nie zrobiłem. Nie mogę się doczekać żeby Radowidowi głupi ryj rozwalić.

6

@BarcaInfo mało za tego Gomesa. Liczę, że Everton/Tottenham da to 30 baniek.

0

@ViscaBarca123 gdzieś można zobaczyć ten mecz?

0

@Encore a Romelu gdzie?

1

@sid666 skopał wszystkie bidony i butelki z wodą schodząc.

0

Drągowski.
Trochę średnio w Serie A siedzę, ale słyszałem, że Roma średnio zadowolona z Olsena. Fiorentina raczej dalej będzie stawiać na Lafonta.Stąd taka rozkmina. Może Bartuś do Romy? Ma to sens, @Chwytliwy ?

0

@Lares regista

0

@Kamiloza91 Roberto Carlos, Pirlo i Totti 

0

@konrad1661 myślę, że ludzie chętnie by go tutaj widzieli, ale przez jego słowa i sympatię kibicowską go odrzucają. 

0

@Rewolucja123 @Veb1233 Koeman jednak najlepsza z tych opcji. Szkoda, że zwycięzca Ligi Narodów (tego turnieju co się teraz odbędzie) nie ma kwalifikacji na Euro. Widziałbym cień szansy wówczas.A  tak to nie ma raczej na to opcji. 
Blanc chyba przewijał się po odejściu Enrique. Nie za bardzo przypada mi ta opcja. Zwłaszcza, że od 3 lat jest bezrobotny i w najważniejszym meczu podczas swojej kariery trenerskiej dał dupy. Mógł wprowadzić PSG do 1/2 LM, to nagle zmienił taktykę na 3 z tyłu i jednym z 3 obrońców był Aurier, który nie ma nic wspólnego z byciem środkowym.
Ogólnie, ciężko znaleźć kogoś kto byłby "kandydatem idealnym".

2

FC Barcelona zaprzecza, że odbędzie się takie spotkanie. ESPN/@Elwood_White
(neurophate)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?