0

@codemat wiem. Szkoda, że jeden z potencjalnie najlepszych meczy (Argentyna-Portugalia) jest w Tychach, a nie Bielsku. ;/

0

@LeoMessi1994 w sumie to zapomniałem o nim. Jeśli będzie dostawał w następnym sezonie szansę i się spisze, to może w 2020 na niego postawią.Zastanawiałem się też nad jakimś pomocnikiem, z uwagi na Busquetsa i Vidala.

4

Skład Kolumbii u-20 na mecz z Polską (dziś 20:30, TVP2)

0

@LeoMessi1994 skrzydłowy, prawy obrońca

0

@dawidz4 jakie sprawy szybko? De Jong to taka sama telenowela, też się wydawało, że nie przyjdzie. Lenglet też nie trwał dnia czy dwóch. To samo Arthur.Jedyna szybka akcja to Malcom.

1

@Mns21 nie da się chyba lepszej 11 wystawić. Mam nadzieję, że w meczu jednak Malcom będzie z prawej, a Sergi z lewej. Malcom jak już cokolwiek daje to z prawej, a Roberto spokojnie poradzi sobie na lewej.
Co do Messiego to był podobno fake. Nikt poważny tej informacji nie podał.

0

@Slawek1999 bardzo lało. I to takim grubym deszczem,. bo ostro stukało w szybe

4

Tak napieprza ten deszcz, że aż mnie obudziło. Niedobrze. ;/Małopolskie.

0

Dramat z tym deszczem. Pada i pada, a końca nie widać. Obawiam się, że jutro jak wstanę będę miał staw przed domem.Współczuję ludziom, którzy mają piwnice. Pewnie większość z nich jest już zalana.

1

@Odesseiron pozdrawiamy synka@SeeleyBooth XD

2

@Commando nie bez powodu.

2

@Gibbon_FCB już ponad 50 ma. :0

5

Nowe koszulki Betisu są cudowne!

1

@Odesseiron jeśli chińczyki nie wymyślą czegoś to zapowiada się rychły upadek, co by nie mówić, jednej z najlepszych marek w tej branży.

0

@AdrianGajewski2005 jak wygrasz złotą piłkę to dostaniesz taką opcję. Faworyzowanie lepszych :(

1

@PatrychoO trzeba oznaczyć zagubionego kumpla @Chwytliwy Z tego co się orientuję to lubi WWE, a za chwilę zniknie w spamie

0

@LeoMessi1994 dlaczego nikt nie wystawia 3/4? Napastników? Bo będą się dublować, będzie im brakowało miejsca w polu i przed polem karnym. Boisko jest duże, ale co za dużo to nie zdrowo.

6

@robsesh i po co kolejny pomocnik? Mało ich? De Jong, Arthur, Busquets, Vidal, Aleña, Rakitic, do drzwi puka Puig. Mamy grać 3-6-1?

0

@Momalsino najlepszy ter Stegen. Nie ma co tego kwestionować. 12 milionów euro za 22 latka z takim potencjałem to kradzież 10 lecia.Najgorszy? Tutaj jest dużo opcji. Douglas, Andre Gomes, ARDA TURAN.

0

@Striker u mnie Aubameyang. Generalnie złota piłka tam jest źle zdobiona. Kto będzie miał najlepszą ocenę od sierpnia do grudnia wygrywa. ;/

0

@Striker w sumie.. nie wiem czy to najlepszy kierunek. Jest Grabara, Alisson pogra jeszcze kilka dobrych lat. Żeby nie skończył jak Bułka.

0

@Robertinho skoro posty z Twittera wyświetla, to może dałoby się zrobić to samo z postami na FB? 

6

Joaquin Caparros nie będzie trenował Sevilli od przyszłego sezonu.

0

@Chakalaka @Nano22 @TheNekro94 @MrShakira @Destiny @Seburo ja uważam, że przy tak uniwersalnym zawodniku jak Griezmann nie potrzeba nam gościa przyspawanego do lwwkit. Przykład Malcoma.Jedynie obawiam się, że przy jakiejś kontuzji zostaniemy bez alternatywny. 

0

Zakładając, że przyjdzie Griezmann uważacie, że potrzebujemy kolejnego wzmocnienia ataku, typowej 9?
Patrząc też na to jakie są realia rynkowe i kogo można wyciągnąć, z odpowiednią jakością, kto zgodzi się siedzieć na ławce większość sezonu. Powinien to być ktoś wiekowy, czy młody wilk?

2

@Boberson to wyjaśnia wiele, bo rzadko korzystałem z LR na komputerze. Dlatego przeoczyłem.

0

Nie wiem czy wcześniej to było. Osobiście nie widziałem. Można sprawdzić kto dał zielone. ;0

0

@damianex10 można się było spodziewać takiego Costy

3

@Nano22 odbiór. Dostałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?