BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fakt. Mój młodszy brat jest widzem i nawet on uważa, że Gimper przesadza z promowaniem sie w socialach. Codziennie na YT i FB posty, żeby głosować na niego. Może inni też tak robią, ale czy mają takie zasięgi?
0
Chyba chodziło o prawe skrzydło i o nieobecność tam Messiego.
0
Larsson - złota zmiana.
0
Mądrego to aż miło posłuchać.
1
Suarez za często szuka Messiego i przez to zdarza się mu marnować dobrze okazję do podania/rozegrania akcji. A akurat Leo rozgrywa tak żeby był jak najlepszy skutek.
0
Until Dawn.
Dobra gra? Polecacie?
7
Tito IMO średnio pasuje do tego grona. Gdy była faza pucharowa to niestety zespołem już średnio dowodził.
0
Gadki o Valverde nie ucichły. Codziennie ktoś coś o nim pisze. Nawet jeśli to nie jest główny post, to ktoś wspomi w komentarzu i leci cała fala. A co ciekawe, to jest grono tych samych użytkowników, którzy piszą codziennie to samo.
0
O jejku. Z rozpędu zobaczyłem J.S.. i od razu pomyślałem o Sancho. Mój błąd.
0
Jadon. Dużo koszotal? Dobrze się rozwija?
0
Ładna akcja Navarro. Imponuje mi ten grajek.
1
A, to rzeczywiście robi różnicę. I to sporą.
0
A wcześniej okienko było do? Nie do 1 września?
2
Nie będę zdziwiony jeśli wygrają to EURO.
0
Taka klauzula. Kradzież w biały dzień.
0
Oby. Silny Real to silna Barcelona.
0
Jest to jakaś opcja. Obawiam się, że akurat w jego przypadku może być duża licytacja.
0
Może nie od razu, zapewne będzie mieszany z Barceloną B. Dużo pewnie będzie też zależeć od trenera. Wydaje mi się, że mieszanie występów w pierwszej drużynie i drużynie B będzie okej. Tylko żeby nie było tak jak w meczu z Getafe, że Puig dostanie powołanie, a nawet z ławki nie wstał.
Najchętniej widziałbym go w 1 drużynie na stałe. A jeśli nie dostanie awansu i zostanie w Barcelonie B to wypadałoby się zainteresować jednak jakimś pomocnikiem. I tu kłania się klauzula Rodriego.
10
Mam wrażenie, że codziennie pytasz o to samo. :D
0
Ja uważam, że nie. De Jong wejdzie w miejsce (przy ewentualnym transferze) Ivana, ale wciąż mamy masę pomocników. Do tego dojdzie awans Puiga. Uważam, że nie potrzeba nam więcej piłkarzy do środka pola. Jest też Rafinha, ale mam nadzieję, że znajdzie sobie w lecie jakiś klub.
Chociaż klauzula Rodriego jest kusząca.
0
My bat, mój nietoperz. Kiedyś zasłyszałem taki zwrot i barto mi się spodobał.
2
Ah, my bat. Rzuciłem okiem na tekst i napisałem. Nie doczytałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To czemu nie przyniesiesz?
0
Wiem, ale nie powiem.
5
Frenk, pan piłkarz
0
A wczoraj wieczorem wszyscy podawali, że już dogadany z Barceloną. Jakie te transfery są przewrotne. Dlatego czeka się do oficjalnego infa.
7
Atalanta! Jedyna słuszna opcja.
0
O, ty chyba gościu z małopolskiego, co?
45
Erik ten Hag prawdopodobnie nie przejmie od nowego sezonu Bayernu Monachium. Holender zdecydowany jest na pozostanie w Ajaksie. (Sport Bild)