BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na pewno Ronald Araújo z Urugwaju i chyba Konrad de la Fuente z USA. A czy ktoś więcej to nie wiem
2
Dembele w swoim sezonie w BVB miał 103 dryblingi w 32 meczach. Drugi Keita miał 83, a trzeci Forsberg 71.
via. https://eurofootballrumours.com/20-best-players-ranked-dribbles-bundesliga-season-201617-3997/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Racja. Nasza prawa strona jest martwa. Zwłaszcza jeśli nominalnie jest tam Messi, a myślę, że z Griezmannem "po prawej" byłoby tak samo.
0
Dokładnie. Gośc sadzał na dupie Modricia na Bernabeu. Spokojnie sobie poradzi.
1
Właśnie przy ustawieniu bez Dembele bardziej niż 4-3-3 (chociaż pewnie na papierze będzie to 4-3-3, albo w fazie bronienia) 4-3-1-2, gdzie Messi operuje za Luisem i Antoinem. Messi zawsze schodzi do środka i atakuje z głębi pola, więc może miałoby to sens.
1
Miał być tam Dembele, poprawione. Dzięki za czujność.
1
Jak myślicie, przy ewentualnym transferze Griezmanna jak będzie wyglądało nasze ustawienie z przodu? Antoine za Luisa?
TYLKO NIE PISZCIE, ŻE JAK VALVERDE ZOSTANIE TO SUAREZ BĘDZIE GRAŁ OD DECHY DO DECHY WSZYSTKO.
Taki transfer daje dużo opcji ustawienia ataku. Griezmann to nie typowa 9, obskoczy wszystko. Teoretycznie grając z nim powinna być duża wymienność pozycji. Jest sporo opcji ustawienia:
- Griezmann-Suarez-Messi;
- Dembele-Messi-Griezmann;
- Dembele-Griezmann-Messi;
- Dembele-Suarez-Griezmann
Są to na tyle uniwersalni zawodnicy, że wymienność pozycji powinna następować naturalnie. Jestem ciekaw jak będzie to wyglądać na linii Antoine-Leo. Są to podobni zawodnicy, grają w podobnym obszarze boiska. Ich wymienianie się pozycjami (zejście do środka, zejście bardziej na prawą) może wyglądać ciekawie.
To tylko opcje jeśli decydujemy się na 4-3-3. Zawsze można też postawić na 4-2-3-1, gdzie na szpicy będzie Luisito, a za nim Dembele-Messi-Griezmann.
2
18
Skoro Xavi zagrał dziś swój ostatni mecz małe podsumowanie kariery:
- 854 meczy w klubie + 131 meczy w Reprezentacji = daje nam to 985 meczy
- 107 bramek i 210 asyst w barwach klubowych + 12 goli oraz 24 asysty reprezentując La Furia Roja = 119 bramek oraz 234 asysty
- 64 żółte kartki i 2 czerwone (klub + reprezentacja)
- 31 trofeów: 8 mistrzostw Hiszpanii, 3 razy wygrał Copa del Rey, Ligę Mistrzów zdobył 4 razy, 8 superpucharów Hiszpanii, 2 superpuchary Europy, 2 klubowe Mistrzostwa Świata, 2 Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwo Świata
- w latach 2009-2011 zajmował 3 miejsce w plebiscycie Złotej Piłki
http://english.cri.cn/mmsource/images/2014/08/06/ce75e3a7fd5a4d688aa2962695eca26b.jpg
Gracias, Xavi
*wszystkie puchary i statystyki brane z transfermarkt, jeśli znajduje się jakiś błąd lub coś pominąłem to przepraszam
23
Holenderskie spotkanie w Barcelonie:
https://pbs.twimg.com/media/D7B78v9WsAE5kzK.jpg
2
A tak Koeman świętował puchar z Stoiczkovem:
https://ak.uecdn.es/p/110/sp/11000/thumbnail/entry_id/0_fi01glt8/version/100001/height/407
0
Za premie z złożenia podpisu baluj.
3
Racja. Bardzo ładne zdjęcie. Ciekawe jakby wyglądała "nocna wersja" tej fotografii.
82
Dziewczyna Frenkiego de Jonga na IG:
https://pbs.twimg.com/media/D7B5ImlXYAUK73N.jpg
"our new chapter."
0
Ciekawe. Skysports podaje, że fichado a Romero, Rico, Polo cisza.
0
On nie miał iść na emeryturę?
2
Tu jakiś kursik, tu po znajomości jakaś praca. Najpierw na czarno, później umowa.
81
Ludzie, którzy chcą przegrać finał pucharu powinni dostać bana na tej stronie. Największy idiotyzm jaki tutaj powstał.
0
City. Zostają z Laporte i Stonesem. Kompanego nie będzie, Otamendi (jeśli wierzyć mediom) szykuje się żeby powrócić do Hiszpanii.
Uważam, że trafi do nas, ale będzie nas to cholernie kosztować.
0
Jest to możliwe. Gdzieś kiedyś czytałem, że młody jest bardzo napalony na bramki, chce je śrubować. PSG może grać na niego. Spokojnie jakimś farmerom jest wstanie wbić 5.
Chociaż wolałbym żeby się tak nie stało.
1
Zaraz będzie atak fanbojów, że jest szybki, a i nie ma z kim grać na prawej stronie, przecież z Dembele wyglądali fajnie razem.
Brutalna prawda. Mam nadzieję, że nasi niebiescy przyjaciele z Liverpoolu przybędą z pomocą.
1
Mmm pączusie. Ślinka mi cieknie, ale..
24
Cracovia w taki sposób wita się z Europą:
1
Mówi jak jest
0
Wiadomo, ale będzie bardziej żywa. A może czymś nas zaskoczy.
1
Można link do jakiegoś info? Szukałem, ale nie znalazłem.
0
Znaczy, piłkarsko lepiej wygląda Atalanta, ale LM da większe szanse na Wielki Milan. No i w fmie 20 będzie można od razu grać nimi w LM.
0
A może Max będzie wracał do Milanu? Z całą sympatią do Atalanty, ale niech im nakopie.
0
Nie ma najmniejszego sensu. Ta gra już jest na etapie umierania, a we wrześniu jest nowa.