1

https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7304680.html#comment-7305182

Zobacz tutaj komentarze. O tym mówię. Jak ktoś sobie wbije do głowy, że Semedo jest dobry to nie ma co z nim rozmawiać bo to walenie głową w mur.

1

Ja to wiem. Też uważam, że Semedo jest za słaby na Barcelonę i wolę od niego Roberto. Przecież to jest kompromitujące dla niego, że junior Wague notuje więcej kluczowych podań w 180 minut niż Nelson na przestrzeni całego sezonu.

Tamten komentarz był ironiczny. Chodziło mi w nim o fanboyów Nelsona na LR.
Mam nadzieję, że temat sprzedaży do PL jest prawdziwy, bo to zawsze jakaś kasa wpadnie, a starty wielkiej nie będzie.

0

Z obrońcami Semedo nie ma co rozmawiać. Piłkarz szybki idealny na prawą obronę, ale przecież ten nicpoń Valverde wystawia pupilka Roberto.

0

Juz ci kolega henox wytłumaczył dlaczego trzeba sprzedać jeśli jest okazja. Różnica między Wague a Semedo jest jedna - doświadczenie. Wolę mieć Roberto na PO i ogrywać Wague w takim stopniu jak Semedo, niż inwestować czas w zawodnika bez potencjału.

0

Nawet nie będę się kłócił i wysuwał argumentów bo będziesz mówił, że to Roberto nie jest obrońcą i jest beznadziejny, a obrońca jest od bronienia. Poza tym, że Semedo jest szybki nie ma nic

1

I gitara siema. Niech go bierze Everton za tyle i po problemie

0

To teraz trzeba się przyzwyczaić, że jakaś część ludzi będzie sprzedawać Suareza

0

Sporo się ostatnio mówiło, żeby tutaj sprowadzić Hazarda (większość wiedziała, że to nierealne, ale były też jednostki, które chciały Edena).
Suche statystyki obu panów z ostatnich 5 lat. Wziąłem 5 lat, żeby brać pod uwagę
tylko okres Griezmanna w Atleti.

http://prntscr.com/nolob0
Statystyki z transfermarkt, więc w asysty są wliczone wywalczone karne, ale działa to w obie strony, więc uważam, że jest to ok.

0

Z transfermarkt? Potrzebuje na szybko znaleźć Hazarda w "defensywnej" Chelsea.

5

100 wystarczy z pocałowaniem ręki patrząc na jego forme

0

Miał ostatnio więcej czasu żeby ćwiczyć aima. :D Chociaż mimo wszystko, wolałbym go w tym czasie oglądać na boiksu.

0

Niezrozumiała akcja z tym filmem, zgadzam się. Pewnie na prezentacji i w najbliższych udzielonych przez niego wywiadach będą go o to pytać i ciągnąć za język. Być może inaczej to sobie wyobrażał, a rzeczywistość to zweryfikowała. Albo po prostu chwilowa sodówka uderzyła mu do głowy.

0

Będzie ich musiał "ostro złapać za mordy".

0

Naobicywali mu cudów na kiju. Oczywiście, obietnice były poparte czynami (Lemar, Gelson Martins, Arias). Odchodzi Luis, Juanfran, jego najlepszy kumpel Godin, klasowi piłkarze. Po prostu projekt się skończył, wyczerpał. Uznał, że tu nie osiągnie swojego celu - jedzenia przy jednym stole z Leo. Teraz będzie miał łatwiej.

1

Daje to duże pole manewru. Osobiście liczę, że w takim ustawieniu będzie niesamowita wymiennośc pozycji biorąc pod uwagę to, że Dembele i Griezmann mogą grać po obu stronach.
Jeśli trójka Leo, Ousmane i Antoine to pewnie w grze będzie to wyglądać tak, że Messi między nimi lekko cofnięty, Dembele po lewej, a Griezmann po prawej. Przynajmniej wydaje mi się, że tak byłoby najrozsądniej żeby nie tracić prawej strony, a Leo i tak schodzi do środka. Chyba, że Valverde bądź nowy trener definitywnie postawi na 4-2-3-1 i przed wyżej wymienioną trójką zagra El Pistolero.
Dużo opcji, żeby tylko nie skończyło się Griezmannem po lewej, Luisem i Leo (no chyba, że Dembele będzie w beznadziejnej formie - to zrozumiałe wówczas).

0

Powinni się zmieniać z Luisem, ale mam przeczucie, że ucierpi na tym Dembele.

2

To będzie ciekawe lato. Nie tylko ze względu na Barcelonę.
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo szanuję i podziwiam Atletico. Można ich nie lubić za ich styl, za murowanie, we wcześniejszych czasach nawet agresywna gra. Typowe walczaki. Simeone zbudował tam topową drużynę, ale co z nią będzie 1 lipca?
Lucas Hernández, Filipe Luís, Juanfran, Diego Godin, na 95% Griezmann, kto wie co będzie z Rodrim (nie będę zdziwiony jeśli City wpłaci po prostu klauzulę za tak genialnego zawodnika - 70 milionów euro). Jeden rok i strata tylu kluczowych piłkarzy. Bez nominalnego lewego obrońcy, z 2 stoperami (w tym z Saviciem, z całym szacunkiem do niego, no ale jednak), z Ariasem na prawej. W ataku po Griezmannie zostanie dziura.
Jestem bardzo ciekaw co włodarze Atletico i Diego Simeone zrobią. Jakimi piłkarzami to zastąpią.

0

Tak! Szczerze mówiąc to nie mogę się już doczekać. Teraz jest najgorszy etap, bo jest dogrywanie sezonu, gdzie już praktycznie emocji nie ma, a tak to codziennie ciekaw mecze. Nie zawsze będzie najwyższy poziom, ale emocji zapewne nie braknie.

0

Gość z grande cojones

1

Dokładnie. Są osoby chcą sprzedawać Suareza, bo jest stary i nic nie daje:
1) Suarez to wciąż genialny zawodnik
2) Przy przyjściu Griezmanna kto mógłby go godnie zastąpić? Znów byłoby płacz, że nie ma zmienników wywierających presję.

0

Rodri #VALVERDEOUT
To dziennikarz?

2

Gratulacje czujnego oka. Sam oglądałem 2 powtórki i nie zauważyłem tego.

0

Jeśli ktoś wyciągnął w Barcelonie wnioski to zarząd. Po akcji z Neymarem kluczowi zawodnicy mają zwiększone klauzulę. Do składu zostają sprowadzani młodzi zawodnicy. Klub zabezpieczenia się na erę po Messim (nie da się tego zrobić, ale w pewnym stopniu da się zmniejszyć szkody). Jedyną rysą może być Coutinho, ale nikt nie spodziewał się, że Brazylijczyk zawiedzie. Zwłaszcza, że pierwsze pół roku wszedł z miejsca i grał poprawnie, czasem bardzo dobrze, czasem gorzej. Jednak jak na wejście z marszu bez aklimatyzacji było to dobre pół roku.

0

Nawet jakby przyszli wymarzeni trenerzy (ten Hag, Koeman) i zespół wyglądałby fatalnie to będą narzekać. A najgłośniejsi będą ci co są teraz, czyli po klęsce Ernesta.

0

Müller jako najlepszy asystent? Nie spodziewałem się

2

Powiedz mu, że w piłce nożnej kibicowanie wygląda inaczej. Ekstraklasa to osoby sport, może tam mają inne zwyczaje.

0

To fakt. Zabiera to niesamowitą ilość czasu. Przynajmniej mogę sobie zrobić własną drużynę, z takimi zawodnikami jakimi mi się podoba.

0

Ogólnie. Jeśli ogarnia się FM'a to dobrym zespołem jest bardzo łatwo. Nie myślałeś, żeby teraz zająć się jakaś słabszą drużyną?

0

Neymar. Zresztą. Co nam da kupienie skrzydłowego skoro miejsce jest tylko po lewej stronie? Prawa w teorii należy do Messiego. 4-2-3-1 nie widzieliśmy i ciężko będzie zobaczyć za Valverde, bo skoro mając już Coutinho i Dembele nie decydował się na to, to się już nie zdecyduje.
Powrót Neymara? Dużo składowych. Sam musiałby zrobić niezły sralnik i zapewne obniżyć pensję, uciąć ojca. Sfera finansowa? Jeśli Neymar to nie Griezmann, Coutinho trzeba pożegnać, Ivana zapewne też. Scenariusz nierealny, ale mogłoby to być tak, że do Paryża wędruje Ivan z Philippe, my dopłacamy coś i zyskujemy Neymara.

0

Valverde wywiesi czarne flagi w swoim domu opuszczone do połowy masztu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?