0

Czy ja powiedziałem coś o ostatnim meczu? Mówię o całym sezonie. Od gościa za 160 baniek wymagam dobrej, a nawet bardzo dobrej gry a nie starania się z meczu na mecz bardziej.
Można być w beznadziejnej formie, ale nie przez 8 miesięcy (nie liczę pojedynczych przebłysków jak mecz z Eibarem, bo tak i to Denis Suarez potrafił dobrze zagrać czasem).

0

I po miesiącu bankrut

1

Można się załamać jeśli przegra się po zaciętym meczu lub po przekręcie sędziego, ale nie po takim meczu. Po takim daniu dupy lepiej się śmiać razem z innymi, przynajmniej będzie wesoło

5

No tak. Głupio to brzmi, ale mi po tym meczu było bardziej do śmiechu niż do smucenia się. Płakać można było w Rzymie. Po kolejnej kompromitacji dołączyłem do śmiejących się.

0

Obie drużyny z finału ledwo ledwo wyczołgały się z grup. Kto wie co by było gdyby Milik trafił, a Inter ograł PSV. Ale to już tylko takie gdybanie

10

Info z dupy, przecież Messi idzie do Napoli za 92m i Insignie do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Zgadzam się, ale nie mówię, że Vidal zagrał źle. Po meczu zastanawiając się jednak wolałbym Arthura, który mógłby uspokoić grę a Vidal wprowadzał chaos. Ja jednak jestem mądry Polak po szkodzie

0

De Jong wczoraj zaimponował mi pokazując jak bardzo pasuje do Barcelony. De Ligt też. Nie mogę się ich doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Pep z Sane na plecach i Jesusem w walizce.

0

Coutinho w jakimś stopniu może być atrakcyjną opcją na rynku. Suarez ma 32 lata i mimo wszystko prezentuje lepszą formę sportową niż Philippe. Busquets podpisał kontrakt niedawno i nie widzę chętnych na takiego zawodnika, bo nie do każdej drużyny pasuje. A co do Chorwata to się akurat zgodzę, zwłaszcza, że domaga się nowego kontraktu i podwyżki (31 lat)

0

Tak. Tylko to nie Alba, Suarez i Messi grają beznadziejnie od połowy października tylko Philippe.

2

Griezmann. Nie żebym był jego fanem, ale chciałeś żeby wskazać.

1

Na footybait są, ale nie wiem jakiej jakości bo nie sprawdzałem.
Ciekawe czy prawa do Copa libertadores byłyby drogim zakupem.

0

Teraz przydałby się Pep. Wiadomo, nierealne. Trzeba kogoś kto tak jak Guardiola w 2008 zrobi nowe porządki i odświeży kadrę. Niekoniecznie wychowankami, bo jednak wtedy było to magiczne pokolenie. Kogoś, kto odważnie postawi na nowe nazwiska. Może Ten Hag. Mam nadzieję, że nie Xavi.

0

Mam wrażenie, że Allegri to taka wersja Valverde-extra. Chodzi o sposób grania i prowadzenia drużyny.

0

Jak Ajax odpadnie to ilości zwolenników Haga będą znikome.

0

Jak działa zawieszenie agenta? Przyznam, że pierwszy raz widzę takie coś. Wiesz na czym to polega?

0

I dużo banów poszło na stronie, mniej trolli i głupków

0

Nie, ale to nie jest usprawiedliwienie beznadziejnej formy Brazylijczyka. Miał wczoraj patelnię i zmarnował, przeszedł obok meczu, nawet się nie starał. Bez różnicy czy grałby w środku czy na skrzydle będąc bez formy jest bezproduktywny

0

Bo gra beznadziejnie, jest bez formy prawie cały sezon?

0

Wiadomo kto reprezentuje La Ramble?

0

Akurat przyjdzie de Jong. Niektórzy chcą, żeby grał wyżej, ale dla mnie to idealny następca Busiego. Podobny zawodnik, tylko o wiele mobilniejszy. Dembele.. bardzo lubię tego gościa, liczę na niego, wiązałem z nim przyszłość Barcelony, wierzę w niego, ale jedno mi się nie podoba. Nie rozumiem jak to możliwe, że łapie tyle kontuzji mięśniowych. Klub powinien jak najszybciej zainteresowac się tym i podjąć odpowiednie działanie, bo przepadnie nam diament.
Może właśnie trzeba kogoś odważnego, kto postawi na Wague. Wyciągnie z rezerw Mirandę, da więcej szans Aleñi i Puigowi.

0

[COPE-@HelenaCondis] | Barca have opened a deep stage of as the do not want to make hot decisons

The board are disappointed at Valverde

The players though are still with Valverde

0

Bardzo dobry tekst.

0

Myślałem, że jednak będzie trochę więcej merytorycznych komentarzy, są takie. Trochę przysypane pieprzeniem głupoty. Niesamowitego, se komuś go głowy przychodzi Xavi lub Julen Lopetegui na zastępcę trenera. Juz są wykonywane transfery z Brozoviciem i Felipe Andersonem, które o ile doszłoby do skutku byłoby dla nas zbawienne.
Valverde i drużyna dała ciała, ale ile można to samo? Niektórzy to się zapętlili i piszą ciągle to samo, a te same osoby im przytakują i vice versa.


La Rambla to fantastyczne miejsce żeby przekonać się dlaczego ludzie w sporcie nie są przypadkowi.
Pozdrawiam trenerów, działaczy, prezesów, pracowników FC Barcelony, którzy udzielają się tutaj

1

Trochę to i trochę to. To nie przypadek, że znów się mówiąc brzydko obsrali. 50/50, bo Valverde na błędy indywidualne nie miał wpływu, ale miał wpływ żeby przemówić do nich (otrząsnąć ich, dać liścia - przenośnia)

0

Łatwiej jest zmienić trenera niż grono piłkarzy. Valverde, wielki trener, ale nie przystoja takie wpadki w LM (bez wyciągnięcia wniosków). Inna sprawa gdy odpadamy po zaciętych mieczach i po prostu rywal byk lepszy. Tylko my odpadliśmy dają dupy z 3 bramkową zaliczką.

0

Każdy ma w tym swój udział. Jednak nie wywalisz piłkarzy, tylko trenera. Teraz będą same perełki w komentarzach o zmianach. Juz jedną listę widziałem, na której był Anderson i Brozovic. Co za czasy by czytać la ramble.

0

Moim zdaniem to zależy od trenera. Zostanie Valverde to zostanie Rakitic i Semedo, będzie pewnie dalej granie z dwójką Busi-Ivan i wprowadzanie za jednego z nich Frenkiego.
Trzeba poważnie się zastanowić nad Coutinho. Jeśli ma przyjść de Ligt to też będzie ciasno na środku. Umiejętnie wprowadzić Puiga, bo ten chłopak to złoto i bardzo będzie szkoda jeśli zmarnuje się ten talent. Niezależnie od trenera trzeba szukać 9, która nie będzie zapchajdziurą, a poważną konkurencją dla Luisa. Musi wywrzeć na niego presję. Uwielbiam Luisito, ale za często marnuje sytuację (już nie chodzi nawet o wczorajszy mecz). To jest magiczny napastnik, który świetnie rozumie się z Messim, wykonuje sporą robotę dla drużyny przy tym marnuje setkę za setką, a na koniec strzela niesamowitą bramkę stadiony świata. Nie widzę tutaj jakiejś opcji. Nie podoba mi się Maxi z Celty, Lacazette mnie nie przekonuje. Jović dla mnie był bardzo dobra opcja, nawet jeśli nie sprawdził się w Benfice i póki co jest 1 season wonderem. Idealnie do stylu nie pasuje, ale można się wyrobić i nauczyć od Suareza. Styl też się odrobinę zmieni bo Messi młody nie jest, teraz gra się pod niego. Później musi być ktoś to będzie siekał bramki, a Jović nadaje się na kogoś takiego. Gabriel Jesus, fajna opcja jeśli prawdą jest to, że nie podoba mu się jego sytuacja w klubie, ale mam wrażenie, że jest to bardzo nierówny formą zawodnik.
Prawa obrona to konieczność, bo ani Roberto ani Nelsinho to nie jest to. Można pisać i pisać, ale pewnie w klubie wiedzą co robią i mam nadzieję, że wykonają dobrą robotę.

0

Trochę zjazd piłkarski zaliczył. Ja jestem za, nie mamy super wyborów na tej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?