BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest jasne. Dobrze zrobią mu te mecze, które dostaje teraz. Niestety, ale on zawstydza Semedo w ataku notując w 180 minut więcej kluczowych podań niż Semedo w całym sezonie. Prawy obrońca w Barcelonie nie może być tak dramatycznie słaby w ofensywie, zwłaszcza patrząc na to, że Messi z prawej strony schodzi do środka.
1
Ja to kompletnie Semedo nie widzę z prawej strony, ale to już temat na inne miejsce i inny czas. Zaraz mnie jego fanboye zjedzą.
0
Wiesz może kto występował w poprzednich latach?
0
Kurde, to takie proste. Wystarczy powiedzieć, że się przeniesie puchar LM na Camp Nou. Czemu tego nie mówili przez ostatnie 3 lata?
1
Przed Luisem też jeszcze trochę grania. Chyba zapominacie, że to wciąż znakomity napastnik, który pogra jeszcze 2 lata.
1
Sevilla nie ma nic do gadania ze względu na niską klauzulę. Tylko Ben Yedder to też nie jest kandydat na lata. Na dziś nie jest też lepszym napastnikiem od Luisa, więc ławka. A za rok już 30 stuka.
0
Bo z niego tibijski bogacz i mu nie szkoda.
1
Ty pytasz, ja odpowiadam.
136
Salah, Aguero, Mane albo Aubameyang
0
Dobrze płacą, grał, wygrywał trofea,ma dużą klauzulę, która odstrasza inne kluby.
6
Na kanale UEFA, na YouTube można oglądać Mistrzostwa Europy u17. Właśnie zaczyna się mecz Francja - Anglia.
Gra np. syn Zizou
0
Ogólnie to bardzo dobrze, że pada bo było sucho jak na Saharze. Szkoda, że akurat w ten weekend.
1
Jakby nie spadli to w następnym sezonie byłoby top4 :D
0
Typowy FM. Ja dziś w 1/8 LM wygrałem w 1 spotkaniu 4:0. Na rewanż wystawiłem normalny skład i poszedłem sobie kawę zrobić i coś ogarnąć. Wracam, a tu 5:0 i odpadnięcie.
Athletic to sie dopasował do formy z początku sezonu.
0
Środa i czwartek były o dziwo ciepłe i słoneczne (zapowiadali deszcz). A dziś? Dupa, beznadziejna pogoda. Deszcz, wiatr, nawet pogrzmiewa, jest zimno. Dziś wieczór w domu raczej z tego względu.
0
Ogólnie ciężko o menagera na telefon dobrego. Chyba nie ma nic godnego polecenia.
0
Athletic, ajajaj
0
@ViscaBarca123, dziś startuje euro u17, będzie oglądane?
0
Dobry on? Czy to zakup w stylu "może odpadli"?
0
Ostatnio PSG to zbiera łupnia od każdego.
2
Nicolás Tagliafico ogłosił, że zostaje na kolejny sezon w Ajaxie.
https://x.com/neurophate_/status/1124295970487963649
Strata dla Atletico. Byłby dobrym materiałem na zastępstwo Luisa.
0
Helena nigdy nie trafia w skład. Nie brać na poważnie.
1
Ja tam widzę znów Arutoro. Na Anfield jeszcze bardziej się przyda do walki. Reszta zgodna.
42
Ulala.
0
Tak, ale wciąż. Głupia, niepotrzebna, czerwona kartka.
3
Jakby nie patrzeć to w jednym seoznie zarobić 2 czerwone (w tym jedną za bandycki faul) jako napastnika nie wydaje się być normalne.
0
A Mbappe gdzieś na początku sezonu też nie odcięło prądu? Coś mi się kojarzy, że na jesień też był zawieszony za czerwoną kartę.
1
Dziwne, że nie Semedo, nieprawdaż?
28
Oficjalnie: Xavi Hernandez ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery po sezonie.
[neurophate]
2