BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to są właśnie te detale.
0
W La Liga też ma lepsze.
20
Bo Everton jest doładowany kozakami z Barcelony: Digne, Gomes, Mina.
3
Ale ten sezon nie jest taki zły w jego wykonaniu. Liczby ma lepsze niż Suarez. W całym gównianym sezonie Realu on i Vinicius byli jedynymi promykami słońca.
0
Chce go w Barcelonie, ale wciąż mam wątpliwośc bo jest Brytyjczykiem. Tak sobie myślę, że dobrze wyjdzie mu zostanie w BVB na kolejny sezon. Jeśli potwierdzi swoją formę w kolejnym sezonie to wtedy będę miał hype totalny.
0
O, Real za 3 dni.
0
Bardzo go chciałem po EURO.
0
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Barcelona będzie już mistrzem wtedy, więc może wyjść podobny skład do meczu. Huescą.
No chyba, że już będzie po Lidze Mistrzów.
0
Ciekawe. Jestem ciekaw co by wyszło gdyby dalej próbował pisać do innych dziewczyn. Czy wynik eksperymentu był podobny?
swoją drogą fajny sposób na fajne fotki heheheheh
0
Widziałem coś podobno na tt z jakimiś cieniem do oczu. Zastanawiam się czy to była prowokacja, czy prawda.
5
Społeczność Liverpoolu to jest taka społeczność, która wyżej sra niż dupę ma. Chyba zapomnieli, że ostatnie trofeum było w 2012, a 4 lata temu w ataku grali Balotelli i Borini.
1
Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się, że ten chłopak jednak wróci z zaświatów. Przewyższa te lige. Ciekawe co zrobi Real.
1
Każdy orze jak może.
0
Aleña i Abel Ruiz chyba się ładnie rozwinęli patrząc na wartość.
0
No właśnie kolega tak chyba robi i wrzuca na imgura, ale dziwna rozdzielczość jest i trzeba przybliżyć przez co nic nie widac.
0
O wiele lepiej. Teraz wszystko widzę. Jest to może moja wina bo otwieram na telefonie.
Swoją drogą, jak wygląda teraz twoja kadra?
0
Trochę się czepiam, ale jakość screenów jakie dajesz to trochę lipa. Ktoś również wrzucał z FMa i używał LightShot. Ja dam używam i polecam.
No chyba, że to problem z mojej strony.
1
Trafione w 10
0
Czyli bez bocznych obrońców/wahadłowych? Nie ma jakiś problemów jeśli przeciwnicy dysponują dobrymi skrzydłowymi?
1
Od 5 lat mu nie wychodzi.
0
Football menagerowie, jak gracie w FMa to stosujecie zawsze swoją ulubioną formacje? Czy macie swoją ulubioną formacje? Czy może w zależności od klubu jaki prowadzicie wybieracie taktykę.
Ja zawsze gram wąskie 4-1-2-1-2 (albo 4-3-1-2 - po prostu jeden pomocnik jest bardziej cofnięty w głąb), bez względu na klub. Jestem ciekaw jak wy gracie, może coś nowego odkryję.
1
Foden, ciekawie :0
0
I bardzo dobrze.
1
@socjopata halo
0
To historia trochę jak z Hazardem. Niby wszyscy się spodziewają, niby to oczywiste, ale oficjalnie nic nie ma.
61
W tym momencie? Pique lub VVD. Nie umiem wybrać jednego, obaj w kosmicznej formie.
55
Polecam przeczytać
https://x.com/neurophate_/status/1119242234044588034
0
Mistrzem Hiszpanii w takim razie też chyba będzie. Zagrał coś w lidze, co nie?
8
Douglas miał kontuzje tyłka jadąc na mecz, więc nic mnie już nie zdziwi w tym aspekcie.
0
Tak jest. A numery ogólnie można nadać od 1-25.