0

I to są właśnie te detale.

0

W La Liga też ma lepsze.

20

Bo Everton jest doładowany kozakami z Barcelony: Digne, Gomes, Mina.

3

Ale ten sezon nie jest taki zły w jego wykonaniu. Liczby ma lepsze niż Suarez. W całym gównianym sezonie Realu on i Vinicius byli jedynymi promykami słońca.

0

Chce go w Barcelonie, ale wciąż mam wątpliwośc bo jest Brytyjczykiem. Tak sobie myślę, że dobrze wyjdzie mu zostanie w BVB na kolejny sezon. Jeśli potwierdzi swoją formę w kolejnym sezonie to wtedy będę miał hype totalny.

0

O, Real za 3 dni.

0

Bardzo go chciałem po EURO.

0

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Barcelona będzie już mistrzem wtedy, więc może wyjść podobny skład do meczu. Huescą.
No chyba, że już będzie po Lidze Mistrzów.

0

Ciekawe. Jestem ciekaw co by wyszło gdyby dalej próbował pisać do innych dziewczyn. Czy wynik eksperymentu był podobny?

swoją drogą fajny sposób na fajne fotki heheheheh

0

Widziałem coś podobno na tt z jakimiś cieniem do oczu. Zastanawiam się czy to była prowokacja, czy prawda.

5

Społeczność Liverpoolu to jest taka społeczność, która wyżej sra niż dupę ma. Chyba zapomnieli, że ostatnie trofeum było w 2012, a 4 lata temu w ataku grali Balotelli i Borini.

1

Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się, że ten chłopak jednak wróci z zaświatów. Przewyższa te lige. Ciekawe co zrobi Real.

1

Każdy orze jak może.

0

Aleña i Abel Ruiz chyba się ładnie rozwinęli patrząc na wartość.

0

No właśnie kolega tak chyba robi i wrzuca na imgura, ale dziwna rozdzielczość jest i trzeba przybliżyć przez co nic nie widac.

0

O wiele lepiej. Teraz wszystko widzę. Jest to może moja wina bo otwieram na telefonie.
Swoją drogą, jak wygląda teraz twoja kadra?

0

Trochę się czepiam, ale jakość screenów jakie dajesz to trochę lipa. Ktoś również wrzucał z FMa i używał LightShot. Ja dam używam i polecam.

No chyba, że to problem z mojej strony.

1



Trafione w 10

0

Czyli bez bocznych obrońców/wahadłowych? Nie ma jakiś problemów jeśli przeciwnicy dysponują dobrymi skrzydłowymi?

1

Od 5 lat mu nie wychodzi.

0

Football menagerowie, jak gracie w FMa to stosujecie zawsze swoją ulubioną formacje? Czy macie swoją ulubioną formacje? Czy może w zależności od klubu jaki prowadzicie wybieracie taktykę.
Ja zawsze gram wąskie 4-1-2-1-2 (albo 4-3-1-2 - po prostu jeden pomocnik jest bardziej cofnięty w głąb), bez względu na klub. Jestem ciekaw jak wy gracie, może coś nowego odkryję.

1

Foden, ciekawie :0

0

I bardzo dobrze.

1

@socjopata halo

0

To historia trochę jak z Hazardem. Niby wszyscy się spodziewają, niby to oczywiste, ale oficjalnie nic nie ma.

61

W tym momencie? Pique lub VVD. Nie umiem wybrać jednego, obaj w kosmicznej formie.

55

0

Mistrzem Hiszpanii w takim razie też chyba będzie. Zagrał coś w lidze, co nie?

8

Douglas miał kontuzje tyłka jadąc na mecz, więc nic mnie już nie zdziwi w tym aspekcie.

0

Tak jest. A numery ogólnie można nadać od 1-25.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?