0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nic nie było. Prawidłowa bramka.

4

Ale to OFICJALNE info, prawda?

0

Teraz to ma sens. Jednak jeśli ktoś nie oglądał i widzi "brał udział w 5 akcjach" to ma prawo to zinterpretować jak ja.

0

Someone musi zrobić wymienię pokoleniową. Nie widzę innego szkoleniowca, który zrobi to w Atletico.

0

Brał udział tylko w 5 akcjach? I czym tu się podniecać. Trzeba się smucić, że tak rzadko atakuje.

0

Pełno osób. Wystarczy poczytać wczorajsze komentarze.
A nawet jeśli to "Ronaldo jest wielki, ALE blablabla".

0

Ronaldo to wielki piłkarz. Koniec audycji.

0

Nie jest inna. Idź spać bo siejesz ferment.

0

Chodzi o Morate. Co robi?

0

Nie tylko dzisiaj. Umniejszanie Ronaldo zawsze jest niesmaczne.

0

Powiedzcie, że to troll.

1

Jak odpadniemy i Leo nie zagra najlepiej. To dopiero będzie.

1

No właśnie. On swoją charyzmą i ambicją pociągnął Juventus. A po meczu 'no 2 z bani, jedna nie przekroczyła wogule lini i nie powinno bramki być, a karny to z dupy". Zagrał genialnie (o czym świadczą 3 gole) i tyle. Jeśli chcą porównywać do Leo to niech czekają do jutra.

1

Teraz zacznie się umniejszanie Juventusowi.
Ciekawe co mówiłyby te same osoby, gdyby na miejscu Starej Damy postawić Blaugrane. Nawet na tle takiego beznadziejnego Atletico.

Trzeba pogratulować Juventusowi za to, że nie złożyli broni. Efekt Cristiano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oficjalnie: wolę poczekać do potwierdzenia transferu niż niepotrzebnie hypowac się taką obroną.

1

Odpowiedział na pytania, które sam sobie wcześniej zadał. To się zgadza. Tylko to były pytania, które większość kibiców Realu sobie zadawała. Jako kapitan poczuł się zobligowany do wyjaśnienia pewnych spraw. Dla mnie nic wielkiego, zrobił co uznał za stosowne.
Przyjął na klatę to co spadło na Królewskich.

0

Andre Gomez też się pojawiał

0

Umtiti z Valencią na Camp Nou, zeszły seozn.

9

To nie jest odpowiedź na pytanie kolegi.

0

Jak już kopiujesz coś to warto podać źródło. Tym bardziej, że wzięte z tt jednego z użytkowników fcbarca.

0

Lotto gdzie będzie grał, dopóki będzie grał dobrze.

0

Joviciu to się zna jak się grało w FM'a

0

Mimo wszystko spodziewałem się czegoś lepszego.

0

Co piszą kibice Liverpoolu?

4

Zdziwienie, że ktoś wybrał Bundeslige. Ależ musi dupsko piec teraz Tomasza.

0

Streszcza się w zdaniu "mordo ty moja".

0

Genialny zawodnik.

1

Jak nigdy nie narzekałem na skład przed meczem, tak teraz chyba się nie da. A w środę liga mistrzów, przy słabym wyniku. (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?