BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest fejkowe konto Kręcidlo.
Łykacie, a nie popatrzycie na @ tylko na nazwisko.
2
Po co się ograniczać do Rakiticia! ter Stegen, rodowity Niemiec.
0
Kiedyś o tym samym myślałem, ale to przy transferze do Napoli. Już abstrahując od poziomu sportowego to cena zwali nas z nóg. Napoli nie sprzedaje tanio swoich zawodników (wycena Allana na 120, Koulibaly 150). Na pewno Maxi Gomez byłby tańszy, a Werner to zależy jego sytuacji z kontraktem.
No i przede wszystkim, dajmy mu dograć sezon i wtedy coś wypowiadać.
0
Dokładnie. Nie wiem jak u Suareza z mową po holendersku, mogłaby się przydać znajomość tego języka. Chociaż na filmiku Frenkie mówił po angielsku, to z jakąś częścią zespołu nie będzie bariery.
6
Do końca boiska i wrzuta na Piątka, brama.
Powtórzyć schemat.
26
Frenkie de Jong: “I can finally have my rest now, they can now focus on Mathijs de Ligt, haha” [foxsports]
[via. TheEuropeanLad]
7
Ciekawostki o FdJ. Co ma do tego 4 punkt o golu Koemana?
2
Taki film nagrał jak kiedyś wypuszczał Besiktas.
Frenkie, come to Barca *pum pum pum*
0
Źle na początku przeczytałem. Mój błąd.
0
Ciężko żeby Dembele grał w pucharze, skoro akurat wtedy był kontuzjowany. Wszedł w 2 meczach z Celtą, a potem gdy się wyleczył nie graliśmy już pucharu do maja.
Trochę nonsensowne porównanie gdzie dostawali te minuty.
0
@hen0x taki fejm na tt, że nawet turaj się pojawiasz :D
1
Tak, coś jeszcze. Nie z przymiotnikami piszemy łącznie. Niepotrzebny*
0
Jest okej bo jest premium.
0
A, w odpowiedzi. Ja na główny post patrzyłem.
0
Gdzie? Ja nie widzę
0
Po hiszpańsku, amigo
28
Wpis narzeczonej Frenkiego na Instagramie
https://pbs.twimg.com/media/DxnMbV3W0AAxpNH?format=jpg&name=900x900
0
Po drodze ma akurat do Holandii.
5
I potem przewijać ten spam żeby znaleźć coś wartego uwagi.
1
Tylko jeden gra w Holandii, a drugi w Hiszpanii.
No i forma Busquetsa pozostawia wiele do życzenia.
0
Prosta piłka to jest.
Chcą de Ligta to nie wykupią Murillo. Todibo byłby oddany na wypożyczenie gdzieś, żeby grać cokolwiek (nawet przy czwórce Pique, Lenglet, Umtiti I Murillo nie powącha murawy).
Pique młodszy nie będzie, 32 lata stukną, najlepiej robić wymianę pokoleniową w tym momencie. Okej, Todibo może go zmieniać. Wolisz mając do wyboru Todibo i de Ligta na wybrać francuza? Biorąc pod uwagę co pokazali do teraz bez spekulacji co będzie w lecie.
Gorzej z działką finansową.
0
W 17/18 Messi nie grał na skrzydle. "I wszystko to jak krew w piach".
8
Niektórych interesuje duet de Ligt i de Jong, innych Bergwijn i Groeneveld.
1
Póki co to się zgadza. Zobaczymy ich jak podniosą się z ławki i wejdą na boisko. Sama podróż na mecz im nic nie da.
0
Klauzula 150m niech kupują. ;)
2
Musillo nie istnieje.
Pique ma 32 lata.
Todibo to trochę kot w worku.
0
https://pbs.twimg.com/media/DqsWO38WkAAbHvS?format=jpg&name=900x900
;)
0
Właśnie coś czytałem, że te 2 tematy z linkami też zostały zamknięte
1
Rabiot grający co seozn w LM i Ligue 1 to nie ten poziom, ale FdJ, który gra dopiero 1 sezon jako podstawowy zawodnik na nominalnej pozycji w Eredevisie jest lepszy?
0
Mnie to już obojętne, gdzie on pójdzie. Jeśli to prawda to cieszę się po prostu, że kończy się ten cały sralnik z jego transferem.
A no i śmieszne jest jak Barcelona raz kocha Frenkiego, a raz nienawidzi. Dopiero co były komentarze żeby spieprzał do PSG bo zależy na na kasie tylko, a teraz jaką zmiana.