0

To jest fejkowe konto Kręcidlo.
Łykacie, a nie popatrzycie na @ tylko na nazwisko.

2

Po co się ograniczać do Rakiticia! ter Stegen, rodowity Niemiec.

0

Kiedyś o tym samym myślałem, ale to przy transferze do Napoli. Już abstrahując od poziomu sportowego to cena zwali nas z nóg. Napoli nie sprzedaje tanio swoich zawodników (wycena Allana na 120, Koulibaly 150). Na pewno Maxi Gomez byłby tańszy, a Werner to zależy jego sytuacji z kontraktem.
No i przede wszystkim, dajmy mu dograć sezon i wtedy coś wypowiadać.

0

Dokładnie. Nie wiem jak u Suareza z mową po holendersku, mogłaby się przydać znajomość tego języka. Chociaż na filmiku Frenkie mówił po angielsku, to z jakąś częścią zespołu nie będzie bariery.

6

Do końca boiska i wrzuta na Piątka, brama.
Powtórzyć schemat.

26

Frenkie de Jong: “I can finally have my rest now, they can now focus on Mathijs de Ligt, haha” [foxsports]


[via. TheEuropeanLad]

7

Ciekawostki o FdJ. Co ma do tego 4 punkt o golu Koemana?

2

Taki film nagrał jak kiedyś wypuszczał Besiktas.
Frenkie, come to Barca *pum pum pum*

0

Źle na początku przeczytałem. Mój błąd.

0

Ciężko żeby Dembele grał w pucharze, skoro akurat wtedy był kontuzjowany. Wszedł w 2 meczach z Celtą, a potem gdy się wyleczył nie graliśmy już pucharu do maja.
Trochę nonsensowne porównanie gdzie dostawali te minuty.

0

@hen0x taki fejm na tt, że nawet turaj się pojawiasz :D

1

Tak, coś jeszcze. Nie z przymiotnikami piszemy łącznie. Niepotrzebny*

0

Jest okej bo jest premium.

0

A, w odpowiedzi. Ja na główny post patrzyłem.

0

Gdzie? Ja nie widzę

0

Po hiszpańsku, amigo

28

0

Po drodze ma akurat do Holandii.

5

I potem przewijać ten spam żeby znaleźć coś wartego uwagi.

1

Tylko jeden gra w Holandii, a drugi w Hiszpanii.
No i forma Busquetsa pozostawia wiele do życzenia.

0

Prosta piłka to jest.
Chcą de Ligta to nie wykupią Murillo. Todibo byłby oddany na wypożyczenie gdzieś, żeby grać cokolwiek (nawet przy czwórce Pique, Lenglet, Umtiti I Murillo nie powącha murawy).
Pique młodszy nie będzie, 32 lata stukną, najlepiej robić wymianę pokoleniową w tym momencie. Okej, Todibo może go zmieniać. Wolisz mając do wyboru Todibo i de Ligta na wybrać francuza? Biorąc pod uwagę co pokazali do teraz bez spekulacji co będzie w lecie.
Gorzej z działką finansową.

0

W 17/18 Messi nie grał na skrzydle. "I wszystko to jak krew w piach".

8

Niektórych interesuje duet de Ligt i de Jong, innych Bergwijn i Groeneveld.

1

Póki co to się zgadza. Zobaczymy ich jak podniosą się z ławki i wejdą na boisko. Sama podróż na mecz im nic nie da.

0

Klauzula 150m niech kupują. ;)

2

Musillo nie istnieje.
Pique ma 32 lata.
Todibo to trochę kot w worku.

0

Właśnie coś czytałem, że te 2 tematy z linkami też zostały zamknięte

1

Rabiot grający co seozn w LM i Ligue 1 to nie ten poziom, ale FdJ, który gra dopiero 1 sezon jako podstawowy zawodnik na nominalnej pozycji w Eredevisie jest lepszy?

0

Mnie to już obojętne, gdzie on pójdzie. Jeśli to prawda to cieszę się po prostu, że kończy się ten cały sralnik z jego transferem.
A no i śmieszne jest jak Barcelona raz kocha Frenkiego, a raz nienawidzi. Dopiero co były komentarze żeby spieprzał do PSG bo zależy na na kasie tylko, a teraz jaką zmiana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?