BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak mi do głowy przyszło. Serie Getafe, taka alternatywna nazwa dla ligi
0
Raczej nierealne. Bayern go nie puści.
0
Kasa, misiu, kasa.
0
Agent Xavi już ściąga zawodników do Barcelony.
0
Typowe szachy drużyn z Serie A.
Ciekawe jakby wyglądało gdyby wstawić taką drużynę, która gra jak City do tej ligi. Zostaną zniszczeni, czy będą niszczyć wszystkich?
Można gdybać, ale byłby to bardzo ciekawy eksperyment.
0
Może i by lepiej pasował. Mimo wszystko, uważam, że poziom ligi francuskiej jest wyższy niż holenderskiej.
A jak to się mówi, jak się nie na co się lubi to się lubi co się ma. Rabiot to jest okazja, nawet wliczając w to duże zarobki i premię za podpis.
0
Teraz już po fakcie, ale jeśli Miranda miałby grać go chyba lepiej żeby zagrał z Leganes (w tym przypadku Alba kartkuje się w meczu z Eibarem). W tym momencie już trudno. Oby zagrał po prostu lepiej niż z Levante.
1
Porównanie de Jonga do Rabiota
https://pbs.twimg.com/media/DxDByLcW0AA623N?format=jpg&name=medium
1
Zastanawiałem się z 10 minut czemu dwa razy napisałeś. Teraz już widzę. :D
Niestety, posta edytować nie mogę.
2
Chłop zrobił analize rywala dla innych. Dobry kumpel Bielsa.
12
Morata zbliża się ku Atletico. Rozmowy zaawansowane, Alvaro zaakceptował kierunek. @FabrizioRomanoMorata zbliża się ku Atletico. Rozmowy zaawansowane, Alvaro zaakceptował kierunek. @FabrizioRomano
[Neurophate]
1
Sam mógł chcieć odejść. Nie chodziło tu o zwolnienie go. Już wcześniej zarząd mówił, że chce aby EV został, ale teraz wygląda na to, że Ernest chce zostać.
2
To są talenty, które po prostu nie podołały poważnej piłce. Ktoś zniszczony przez kontuzję, komuś brakowało szybkości, ktoś coś. Trudno się mówi, nie da się cały czas produkować gwiazd.
1
Barcelona też nie jest topowa, 3 lata pod rząd odpadła w 1/4 LM.
0
Ja to widziałem inaczej. Większość go chciała, a Rabiota nie bo on by blokował młodzież.
Tak czy siak, teraz będzie zgrzyt zębów bo nie trafił do Barcelony - jedynego słusznego wyboru w kwestii transferu.
4
Bo to klub bez historii, sami frajerzy tam grają a wybiera się PSG gdy się nie ma ambicji (wcale Paryż nie chce wygrać 1 w swojej historii LM, fajna perspektywa bycia w dream teamie) no i dla hajsu.
Jakby mu zależało to by wybrał Barcelonę albo Real i siedział na ławce, podczas gdy w PSG ma 1 skład od buta.
Oczywiście to ironia.
0
No i mówią, że koniec końców on nam był niepotrzebny i idzie gdzieś tylko dla hajsu.
0
Najśmieszniejsze jest w tej akcji to jaki wcześniej był hype na Holendra, że to must have. Teraz jest niepotrzebny, bo przecież mamy swoich pomocników superowych. Jednocześnie gadanie, że nam jest potrzebny zawodnik z topu i dlatego chcemy ściągnąć Frenkiego, a nie Rabiota.
Le Cabaret.
0
De Jong grający w lidze helenderskiej jest okej i super grajek. Rabiot grający któryś z rzędu sezon w Ligue 1 i LM jest be. Ściągać zawodnika z topu, czyli wychodzi na to, że de Jong to ścisły top a Rabiot nie?
Niektórzy tu naprawdę zapomnieli co to jest mózg.
2
Jeden z wielu. Teraz Frenkie, a za rok będzie jakiś inny pomocnik i nagle znów będzie bum.
0
Ale tylko nazwiska piłkarzy Barcelony. Varane już był z małej, w całości.
1
xD coraz częściej zastanawiam się czy ty jesteś trollem
0
Niesamowite, że przy takiej klauzuli nikt inny się nie nie interesował w lato np. Valencia.
0
Rywale znają słabość naszej słabej flanki. Przy np. meczu z PSG musiałby grać na Neymara lub Di Marie - to sie może źle skończyć.
0
Riqui ma na nazwisko Puig* :)
0
Dobra kasa, w większych miastach żyje się spoko to przychodzą ludzie bez ambicji. Poza młodymi to ta liga się nie rozwija, a to powinny działać tak, że piłkarz z treningu na trening się rozwija.
0
Czemu? Brzęczek powiedział, że będzie powoływać nawet tych, którzy nie grają.
0
Teraz nie pogra bo kontuzja. Jak nie teraz Krzychu to nigdy.
0
Póki co to w ataku Realu nie ma kto grać, więc jeśli doszłoby do takiego ruchu na dniach miałby szansę. Szpital. No a jak wystrzeli tak jak w Genoi no to go nie ruszą.
0
I Raktic miałby być tym graczem? Co ty gadasz. Chorwat wygrał mniej, ale w ostatnich latach wygrał tyle co Sergio. Nonsensowna wymiana. Można wymienić na chwilę, gdy Busi jest totalnie pod formą, ale nie nazywać tego odświeżeniem.