0

Tak mi do głowy przyszło. Serie Getafe, taka alternatywna nazwa dla ligi

0

Raczej nierealne. Bayern go nie puści.

0

Kasa, misiu, kasa.

0

Agent Xavi już ściąga zawodników do Barcelony.

0

Typowe szachy drużyn z Serie A.
Ciekawe jakby wyglądało gdyby wstawić taką drużynę, która gra jak City do tej ligi. Zostaną zniszczeni, czy będą niszczyć wszystkich?
Można gdybać, ale byłby to bardzo ciekawy eksperyment.

0

Może i by lepiej pasował. Mimo wszystko, uważam, że poziom ligi francuskiej jest wyższy niż holenderskiej.
A jak to się mówi, jak się nie na co się lubi to się lubi co się ma. Rabiot to jest okazja, nawet wliczając w to duże zarobki i premię za podpis.

0

Teraz już po fakcie, ale jeśli Miranda miałby grać go chyba lepiej żeby zagrał z Leganes (w tym przypadku Alba kartkuje się w meczu z Eibarem). W tym momencie już trudno. Oby zagrał po prostu lepiej niż z Levante.

1

1

Zastanawiałem się z 10 minut czemu dwa razy napisałeś. Teraz już widzę. :D
Niestety, posta edytować nie mogę.

2

Chłop zrobił analize rywala dla innych. Dobry kumpel Bielsa.

12

Morata zbliża się ku Atletico. Rozmowy zaawansowane, Alvaro zaakceptował kierunek. @FabrizioRomanoMorata zbliża się ku Atletico. Rozmowy zaawansowane, Alvaro zaakceptował kierunek. @FabrizioRomano

[Neurophate]

1

Sam mógł chcieć odejść. Nie chodziło tu o zwolnienie go. Już wcześniej zarząd mówił, że chce aby EV został, ale teraz wygląda na to, że Ernest chce zostać.

2

To są talenty, które po prostu nie podołały poważnej piłce. Ktoś zniszczony przez kontuzję, komuś brakowało szybkości, ktoś coś. Trudno się mówi, nie da się cały czas produkować gwiazd.

1

Barcelona też nie jest topowa, 3 lata pod rząd odpadła w 1/4 LM.

0

Ja to widziałem inaczej. Większość go chciała, a Rabiota nie bo on by blokował młodzież.
Tak czy siak, teraz będzie zgrzyt zębów bo nie trafił do Barcelony - jedynego słusznego wyboru w kwestii transferu.

4

Bo to klub bez historii, sami frajerzy tam grają a wybiera się PSG gdy się nie ma ambicji (wcale Paryż nie chce wygrać 1 w swojej historii LM, fajna perspektywa bycia w dream teamie) no i dla hajsu.
Jakby mu zależało to by wybrał Barcelonę albo Real i siedział na ławce, podczas gdy w PSG ma 1 skład od buta.
Oczywiście to ironia.

0

No i mówią, że koniec końców on nam był niepotrzebny i idzie gdzieś tylko dla hajsu.

0

Najśmieszniejsze jest w tej akcji to jaki wcześniej był hype na Holendra, że to must have. Teraz jest niepotrzebny, bo przecież mamy swoich pomocników superowych. Jednocześnie gadanie, że nam jest potrzebny zawodnik z topu i dlatego chcemy ściągnąć Frenkiego, a nie Rabiota.
Le Cabaret.

0

De Jong grający w lidze helenderskiej jest okej i super grajek. Rabiot grający któryś z rzędu sezon w Ligue 1 i LM jest be. Ściągać zawodnika z topu, czyli wychodzi na to, że de Jong to ścisły top a Rabiot nie?
Niektórzy tu naprawdę zapomnieli co to jest mózg.

2

Jeden z wielu. Teraz Frenkie, a za rok będzie jakiś inny pomocnik i nagle znów będzie bum.

0

Ale tylko nazwiska piłkarzy Barcelony. Varane już był z małej, w całości.

1

xD coraz częściej zastanawiam się czy ty jesteś trollem

0

Niesamowite, że przy takiej klauzuli nikt inny się nie nie interesował w lato np. Valencia.

0

Rywale znają słabość naszej słabej flanki. Przy np. meczu z PSG musiałby grać na Neymara lub Di Marie - to sie może źle skończyć.

0

Riqui ma na nazwisko Puig* :)

0

Dobra kasa, w większych miastach żyje się spoko to przychodzą ludzie bez ambicji. Poza młodymi to ta liga się nie rozwija, a to powinny działać tak, że piłkarz z treningu na trening się rozwija.

0

Czemu? Brzęczek powiedział, że będzie powoływać nawet tych, którzy nie grają.

0

Teraz nie pogra bo kontuzja. Jak nie teraz Krzychu to nigdy.

0

Póki co to w ataku Realu nie ma kto grać, więc jeśli doszłoby do takiego ruchu na dniach miałby szansę. Szpital. No a jak wystrzeli tak jak w Genoi no to go nie ruszą.

0

I Raktic miałby być tym graczem? Co ty gadasz. Chorwat wygrał mniej, ale w ostatnich latach wygrał tyle co Sergio. Nonsensowna wymiana. Można wymienić na chwilę, gdy Busi jest totalnie pod formą, ale nie nazywać tego odświeżeniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?