27

Dembele we wczorajszym meczu z Leganes miał 11 udanych dryblingów. Nikt w tym sezonie nie miał więcej podczas jednego meczu.
Warto dodać, że nie zagrał do końca.



Crochet, Crochet, Crochet Ousmane Dembélé!

2

Głos rozsądku wśród głupich komentarzy.

0

Akurat to, że nie jest takim charakterem jak Dembele to zaleta. Lepiej nie odstawiać takiego cyrku, tylko cywilizowanie przejść do klubu i w ostateczności przełknąć kolejny sezon w obecnym klubie.

0

Szacunek za to, że nie masz fb. Ja to bym chciał tak, ale w tym momencie ciężko byłoby już.

0

Monaco 1:5 Strasbourg

Aż żal komentować.

0

Też jestem za tą opcją.

0

Sancho zagra i dla mnie to jest wystarczające.

0

coooooooo???????

0

To football managera.

1

Dokładnie. Betis też miał pokazać im miejsce w szeregu, a wiemy jak wyszło.

0

0

Nie gra za darmo bo kocha klub, co się będziemy rozdrabniać.

0

Wspólny film zrobili, Pique potwierdzi.

0

Tak, jak wywalczysz karnego to zapisują to jako asystę.

0

Drugą w Barcelonie*

0

Perfekcyjnie będzie gdy po takiej akcji poda celnie lub stworzy zagrożenie, a nie straci.
Co nie zmienia faktu, że ich powyjasnial.

14

1

Myślałem, że u nas będzie miał więcej asyst niż bramek, tak jak w Borussi. Jest inaczej, ale równie dobrze. Wreszcie Dembele pasuje i oby formę otrzymał jak najdłużej, do 2 czerwca.

0

Czyli jednak według informacji CatRadio, które otrzymali od RFEF, Barça złamała przepisy wystawiając Chumiego.

[via. neurophate]

0

Według Transfermarkt to Vela też gra z prawej strony. Epizodyczne występy jako 9, tak jak Malcom w przeszłości.

0

Lopetegui nie był wolny jak brał go Real.
Trener nie musi być bezrobotny, żeby go zatrudnić. Wypłaca się sumę jakby odszkodowania albo klauzuli (nazwa dowolna) i można go zakontraktować.

0

Jak już jesteśmy przy MLS to może Sebastian Giovinco? Umowa do końca 2019 r., całkiem sobie puka w tej lidze. Nie wiem jak u niego z zarobkami, bo to może być przeszkodą.

2

Przeprowadzanie transferów od środka

https://pbs.twimg.com/media/DxET_fPWkAEKu1F?format=jpg&name=medium
[via. Bluegrenades]

2

A Zieliński w zeszłym sezonie miał lepsze staty niż Iniesta w zeszłym sezonie (:

0

Ja bym chciał, ale nie widzę tego. Przewinęły się informacje, że klub nie może wydać pieniędzy na klauzule Stuaniego, a Falcao kosztowałoby podobne pieniądze.

29

Bartek Kurek: Do Trudnych Spraw wysłałbym Pawła Zagumnego. Podczas jednego meczu podszedł do sędziego i mówi tak...
- Gdzie masz psa?
- Jakiego psa?
- A co, ślepy bez psa?
#WeszloFM
[via. Samuel Szczygielski]

Podobnie jak w lidze hiszpańskiej.

0

STS podobno wykupiło prawa. Coś takiego mi mignęło na Twitterze.

0

Monaco go nie sprzeda gdy walczą o spadek.

0

Ronaldo R9
Luis Suarez
Eto'o
van Basten
Marcin Robak

0

Niespodzianka, dalej siedzi w MLS? Jak już ten kierunek to może Giovinco?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?