BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Dembele we wczorajszym meczu z Leganes miał 11 udanych dryblingów. Nikt w tym sezonie nie miał więcej podczas jednego meczu.
Warto dodać, że nie zagrał do końca.
Crochet, Crochet, Crochet Ousmane Dembélé!
2
Głos rozsądku wśród głupich komentarzy.
0
Akurat to, że nie jest takim charakterem jak Dembele to zaleta. Lepiej nie odstawiać takiego cyrku, tylko cywilizowanie przejść do klubu i w ostateczności przełknąć kolejny sezon w obecnym klubie.
0
Szacunek za to, że nie masz fb. Ja to bym chciał tak, ale w tym momencie ciężko byłoby już.
0
Monaco 1:5 Strasbourg
Aż żal komentować.
0
Też jestem za tą opcją.
0
Sancho zagra i dla mnie to jest wystarczające.
0
coooooooo???????
0
To football managera.
1
Dokładnie. Betis też miał pokazać im miejsce w szeregu, a wiemy jak wyszło.
0
Zapalmy świeczkę dla reddit soccer streams.
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/ahk9uk/important_announcement_about_the_future_of_this/
0
Nie gra za darmo bo kocha klub, co się będziemy rozdrabniać.
0
Wspólny film zrobili, Pique potwierdzi.
0
Tak, jak wywalczysz karnego to zapisują to jako asystę.
0
Drugą w Barcelonie*
0
Perfekcyjnie będzie gdy po takiej akcji poda celnie lub stworzy zagrożenie, a nie straci.
Co nie zmienia faktu, że ich powyjasnial.
14
https://x.com/neurophate_/status/1086202902325141504
#10yearchallange
1
Myślałem, że u nas będzie miał więcej asyst niż bramek, tak jak w Borussi. Jest inaczej, ale równie dobrze. Wreszcie Dembele pasuje i oby formę otrzymał jak najdłużej, do 2 czerwca.
0
Czyli jednak według informacji CatRadio, które otrzymali od RFEF, Barça złamała przepisy wystawiając Chumiego.
[via. neurophate]
0
Według Transfermarkt to Vela też gra z prawej strony. Epizodyczne występy jako 9, tak jak Malcom w przeszłości.
0
Lopetegui nie był wolny jak brał go Real.
Trener nie musi być bezrobotny, żeby go zatrudnić. Wypłaca się sumę jakby odszkodowania albo klauzuli (nazwa dowolna) i można go zakontraktować.
0
Jak już jesteśmy przy MLS to może Sebastian Giovinco? Umowa do końca 2019 r., całkiem sobie puka w tej lidze. Nie wiem jak u niego z zarobkami, bo to może być przeszkodą.
2
Przeprowadzanie transferów od środka
https://pbs.twimg.com/media/DxET_fPWkAEKu1F?format=jpg&name=medium
[via. Bluegrenades]
2
A Zieliński w zeszłym sezonie miał lepsze staty niż Iniesta w zeszłym sezonie (:
0
Ja bym chciał, ale nie widzę tego. Przewinęły się informacje, że klub nie może wydać pieniędzy na klauzule Stuaniego, a Falcao kosztowałoby podobne pieniądze.
29
Bartek Kurek: Do Trudnych Spraw wysłałbym Pawła Zagumnego. Podczas jednego meczu podszedł do sędziego i mówi tak...
- Gdzie masz psa?
- Jakiego psa?
- A co, ślepy bez psa?
#WeszloFM
[via. Samuel Szczygielski]
Podobnie jak w lidze hiszpańskiej.
0
STS podobno wykupiło prawa. Coś takiego mi mignęło na Twitterze.
0
Monaco go nie sprzeda gdy walczą o spadek.
0
Ronaldo R9
Luis Suarez
Eto'o
van Basten
Marcin Robak
0
Niespodzianka, dalej siedzi w MLS? Jak już ten kierunek to może Giovinco?