BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tu nie chodzi o to, że często kiedy jest potrzebny to leczy kontuzje? Miał być liderem, a dalej boi się grać gdy go coś boli, co chwilę jakiś uraz.
0
Tutaj też może mieć 1 skład jeśli okaże się lepszy od Rakiticia albo Busquetsa. Wszystko w jego nogach.
7
Potwierdzić transfer kogokolwiek można nawet 16 kwietnia. Rejestrować piłkarzy do rozgrywek można podczas okienek.
1
Z drugiej strony ma 18 lat. Neymar w tym czasie bujał się w lidze brazylijskiej. Dajmy mu trochę czasu żeby załapał o co chodzi w Europie.
9
Bardzo szarpie. W ostatnim czasie jedyny pozytyw w ofensywnie Realu. Nie zawsze mu wychodzi, ale jak na 18 latka robi spore wrażenie. Można pozazdrościć takiego piłkarza.
0
Muszę zapytać. Gdzie Cristiano?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Cała 11 roku UEFA:
0
Leo Messi również został wyróżniony:
https://pbs.twimg.com/media/Dwomzg1W0AAAW4n?format=jpg&name=small
38
Marc-Andre ter Stegen został wybrany do 11 roku UEFA:
https://pbs.twimg.com/media/Dwog0yvXcAI2QkT?format=jpg&name=small
7
Imgur link niewiadomego pochodzenia. Skończ się ośmieszać.
10
A może to zmiennicy dają ciała? Coutinho, Malcom, Chumi i Miranda (są młodzi, było większe ryzyko beznadziejnego meczu - zdarzyło się, trudno). Dembele chciał, ale widać było, że nie leży mu ta pozycja. Busquets to dramat, chłopak kompletnie obniżył loty w tym meczu.
No i na końcu ratuje nas Denis. Mimo mojej sympatii do niego, ale jeśli Denis ratuje wynik gdy na boisku są goście z przodu za ponad 250 baniek to wiedz, że coś się dzieje.
0
Wczoraj był mega irytujący tymi próbami strzału. Mógł lepiej rozegrać a on naparzał strzałami. Chłopak chyba bardzo chce zdobyć bramkę i spuścić z siebie ciśnienie. Przy karnym było widać jak mało pewności siebie ma.
12
Na pewno dobry mecz z Levante oglądasz?
1
Bliźniacy. Będą dobrze się dogadywać na boisku, uzupełniać się.
0
Mimo tego początek tych czasów będzie się wspominało tak: przyszedł Abidal i zaczęły się porządne i dobrze przeprowadzane transfery.
0
W punkt. Zgadzam się.
0
Te pieniądze omijały zarząd Wisły.
4
Strasznie cringe są te przeróbki.
9
AS Roma na Twitterze
0
Hazard i Courtois też mieli odchodzić razem.
1
W roli zmiennika wywiązywał się dobrze w Realu. Tylko to było jakiś czas temu, a nie wiem czy on sam znów chce być tylko rezerwowym.
0
https://pbs.twimg.com/media/DwiQ9m7WsAEREcf?format=jpg&name=large :)
8
To już nie jest śmieszne takie dogryzanie. Ileż można? Real to Real, teraz mogą mieć gorszy okres a za miesiąc niszczyć wszystkich. Kadra ma potencjał, nie urwali się z choinki. Rok w rok to samo, a potem jak mówisz - koniec końców LM jest ich. I to bez różnicy w jakim stylu czy po jakiś błędach sędziów. Błędy się zdarzają, a nikt potem o nich nie pamięta tylko pamięta się o pucharze w gablocie.
0
W lidze mistrzów też. Faul Meuniera na Neymarze - chłopak też się przypadkowo wywrócił, a karny był.
0
Był Brazylijczykiem, więc ciężko żeby był podstawowym zawodnikiem Holandii. :D
0
Ciekawe czy sama kasa wystarczy na zatrzymanie młodego zawodnika czy trzeba dorzucić coś ekstra. Jestem ciekaw jak wyglądają takie negocjacje gdy ma się 2/3 inne oferty na stole.
3
Mr Snaki, takie w kształcie łapek. To było coś.
1
Ani trochę. To było oczywiste, że zostanie powołany. Zaimponuje mi gdy zostanie powołany na mecz 1/2 z dobrym rywalem lub w lidze dostanie jakieś minuty.
0
Marco był faulowany, dostał żółtą za symulowanie, a Cavani i Neymar zaczęli się wydzierać na sędziego.
Karny powinien być odgwizdany.