0

A tu nie chodzi o to, że często kiedy jest potrzebny to leczy kontuzje? Miał być liderem, a dalej boi się grać gdy go coś boli, co chwilę jakiś uraz.

0

Tutaj też może mieć 1 skład jeśli okaże się lepszy od Rakiticia albo Busquetsa. Wszystko w jego nogach.

7

Potwierdzić transfer kogokolwiek można nawet 16 kwietnia. Rejestrować piłkarzy do rozgrywek można podczas okienek.

1

Z drugiej strony ma 18 lat. Neymar w tym czasie bujał się w lidze brazylijskiej. Dajmy mu trochę czasu żeby załapał o co chodzi w Europie.

9

Bardzo szarpie. W ostatnim czasie jedyny pozytyw w ofensywnie Realu. Nie zawsze mu wychodzi, ale jak na 18 latka robi spore wrażenie. Można pozazdrościć takiego piłkarza.

0

Muszę zapytać. Gdzie Cristiano?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Cała 11 roku UEFA:

0

Leo Messi również został wyróżniony:
https://pbs.twimg.com/media/Dwomzg1W0AAAW4n?format=jpg&name=small

38

Marc-Andre ter Stegen został wybrany do 11 roku UEFA:
https://pbs.twimg.com/media/Dwog0yvXcAI2QkT?format=jpg&name=small

7

Imgur link niewiadomego pochodzenia. Skończ się ośmieszać.

10

A może to zmiennicy dają ciała? Coutinho, Malcom, Chumi i Miranda (są młodzi, było większe ryzyko beznadziejnego meczu - zdarzyło się, trudno). Dembele chciał, ale widać było, że nie leży mu ta pozycja. Busquets to dramat, chłopak kompletnie obniżył loty w tym meczu.
No i na końcu ratuje nas Denis. Mimo mojej sympatii do niego, ale jeśli Denis ratuje wynik gdy na boisku są goście z przodu za ponad 250 baniek to wiedz, że coś się dzieje.

0

Wczoraj był mega irytujący tymi próbami strzału. Mógł lepiej rozegrać a on naparzał strzałami. Chłopak chyba bardzo chce zdobyć bramkę i spuścić z siebie ciśnienie. Przy karnym było widać jak mało pewności siebie ma.

12

Na pewno dobry mecz z Levante oglądasz?

1

Bliźniacy. Będą dobrze się dogadywać na boisku, uzupełniać się.

0

Mimo tego początek tych czasów będzie się wspominało tak: przyszedł Abidal i zaczęły się porządne i dobrze przeprowadzane transfery.

0

W punkt. Zgadzam się.

0

Te pieniądze omijały zarząd Wisły.

4

Strasznie cringe są te przeróbki.

9

AS Roma na Twitterze

0

Hazard i Courtois też mieli odchodzić razem.

1

W roli zmiennika wywiązywał się dobrze w Realu. Tylko to było jakiś czas temu, a nie wiem czy on sam znów chce być tylko rezerwowym.

8

To już nie jest śmieszne takie dogryzanie. Ileż można? Real to Real, teraz mogą mieć gorszy okres a za miesiąc niszczyć wszystkich. Kadra ma potencjał, nie urwali się z choinki. Rok w rok to samo, a potem jak mówisz - koniec końców LM jest ich. I to bez różnicy w jakim stylu czy po jakiś błędach sędziów. Błędy się zdarzają, a nikt potem o nich nie pamięta tylko pamięta się o pucharze w gablocie.

0

W lidze mistrzów też. Faul Meuniera na Neymarze - chłopak też się przypadkowo wywrócił, a karny był.

0

Był Brazylijczykiem, więc ciężko żeby był podstawowym zawodnikiem Holandii. :D

0

Ciekawe czy sama kasa wystarczy na zatrzymanie młodego zawodnika czy trzeba dorzucić coś ekstra. Jestem ciekaw jak wyglądają takie negocjacje gdy ma się 2/3 inne oferty na stole.

3

Mr Snaki, takie w kształcie łapek. To było coś.

1

Ani trochę. To było oczywiste, że zostanie powołany. Zaimponuje mi gdy zostanie powołany na mecz 1/2 z dobrym rywalem lub w lidze dostanie jakieś minuty.

0

Marco był faulowany, dostał żółtą za symulowanie, a Cavani i Neymar zaczęli się wydzierać na sędziego.
Karny powinien być odgwizdany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?