BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A nie pisze się fałszem?
0
No bo odświeżenie składu polegające na zastąpieniu 31 latka przez innego 31 latka jest idiotyczne. Podziała to rok? Pół roku?
0
Nie dość, że Solari zagral taką formacją żeby Isco nie zagrał, to jeszcze zamiast niego wpuszcza Brahima. No to pakujemy walizy i tup tup do City, panie Francisco.
0
Luis jest strasznie niezgrabny w swoich ruchach.
1
Ousmane i tak pewnie wejdzie. Coutinho nie uciagnie 90 minut. No chyba, że Denis go zmieni.
0
Nie wiem czy było, ale Munir jest na ławce rezerwowych Sevilli w meczu z Athletic Bilbao.
0
Ludzie z krajów w których mówi się po hiszpańsku mogą ubiegać się o paszport po 2 latach. W lipcu mijają 2 lata.
Te kraje są nazywane jakoś, ale nie pamiętam jak. Głównie obejmowały właśnie kraje z hiszpańskim jako język urzędowy.
1
Poważna gazeta, hehe.
0
Krzysiek się nie łapie bo nie asystuje.
2
Kiedyś jakaś gazeta podawała, że EV chciał sprawdzić Malcoma na lewej obronie. Miał być barceloński Roberto Carlos.
12
Przecież Piątek jest zawieszony za kartki i nie może zagrać z Milanem. Co oni biorą?
0
Tęsknią za Andre i jest zapotrzebowania na nowego Gomeza.
39
Jovic ma jedną asystę mniej od Gomeza. Natomiast ma 8 bramek więcej. Rzeczywiście, dużo mniej asystują niż Maxi.
0
A który ma większy potencjał?
0
Po 2 latach w Hiszpanii można się starać o paszport?
0
Luis to mógłby brać z niego przykład. Chłopak nabity, a El Pistolero wraca z brzuszkiem po wakacjach. :(
0
I tak można co tydzień mówić.
9
Miał być konkurencją dla Dembele i może Coutinho. Pewnie miał grać też częściej zapewniając rotację i świeżość w późniejszym etapie sezonu. Wypadł z obiegu tu przez kontuzję, tu grał kiepsko. Kiepsko mu to wyszło, ale nie winie chłopaka bo nie miał porządnej sznasy poza tournee. Na dziś to wygląda, że wypadł z rywalizacji, ale nadal może się przydać w przyszłości
12
Może się to nie podobać, ale Denis w ostatnim meczu dał w krótszym czasie więcej niż Malcom. Po prostu zasłużył. Pewnie ma to też jakieś powiązania z wypromowaniem go trochę na rynku, żeby zwrócić uwagę większej ilości klubów.
0
Dla niektórych Barcainfo = 100% legit info i tak musi być.
1
I dublet. Dwie niewykorzystane sytuacje Kownackiego, dwie bramki Cutrone.
1
Miałem przełączyć, ale Kownacki wszedł to przemęcze to 25 minut jeszcze.
O, wszedł i od razu bardzo blisko bramka. Trzeba powiedzieć, że poza jednym błędem Pepe Reiny broni dziś bardzo dobrze i pewnie, mimo iż jest rezerwowym.
1
Pojedynczy mecz.
1
Topornie się to ogląda. Jakas bramka w jedną albo drugą stronę y się przydała.
Paqueta według mnie póki co poprawnie. Jak na debiut wygląda całkiem okej. Szuka gry, szkoda, że Milan trochę na stojąco gra.
7
Bono dopiero przedłużył kontrakt i już czaruje. Lepiej się tego zrobić nie dało
1
I tylko dla niego włączę ten mecz. Chociaż fajerwerków się nie spodziewam. Dopiero pierwszy mecz w Europie.
0
Był, dostał w łapę, Robin był i to nie jeden.
0
Dopiero oczekuje aż się zjawi.
0
Ksiądz po kolędzie.
0
No nie jego, ale kibice nie chcą takiego zawodnika który pół roku jest niedostępny, a zarabia krocie.