3

A nie pisze się fałszem?

0

No bo odświeżenie składu polegające na zastąpieniu 31 latka przez innego 31 latka jest idiotyczne. Podziała to rok? Pół roku?

0

Nie dość, że Solari zagral taką formacją żeby Isco nie zagrał, to jeszcze zamiast niego wpuszcza Brahima. No to pakujemy walizy i tup tup do City, panie Francisco.

0

Luis jest strasznie niezgrabny w swoich ruchach.

1

Ousmane i tak pewnie wejdzie. Coutinho nie uciagnie 90 minut. No chyba, że Denis go zmieni.

0

Nie wiem czy było, ale Munir jest na ławce rezerwowych Sevilli w meczu z Athletic Bilbao.

0

Ludzie z krajów w których mówi się po hiszpańsku mogą ubiegać się o paszport po 2 latach. W lipcu mijają 2 lata.
Te kraje są nazywane jakoś, ale nie pamiętam jak. Głównie obejmowały właśnie kraje z hiszpańskim jako język urzędowy.

1

Poważna gazeta, hehe.

0

Krzysiek się nie łapie bo nie asystuje.

2

Kiedyś jakaś gazeta podawała, że EV chciał sprawdzić Malcoma na lewej obronie. Miał być barceloński Roberto Carlos.

12

Przecież Piątek jest zawieszony za kartki i nie może zagrać z Milanem. Co oni biorą?

0

Tęsknią za Andre i jest zapotrzebowania na nowego Gomeza.

39

Jovic ma jedną asystę mniej od Gomeza. Natomiast ma 8 bramek więcej. Rzeczywiście, dużo mniej asystują niż Maxi.

0

A który ma większy potencjał?

0

Po 2 latach w Hiszpanii można się starać o paszport?

0

Luis to mógłby brać z niego przykład. Chłopak nabity, a El Pistolero wraca z brzuszkiem po wakacjach. :(

0

I tak można co tydzień mówić.

9

Miał być konkurencją dla Dembele i może Coutinho. Pewnie miał grać też częściej zapewniając rotację i świeżość w późniejszym etapie sezonu. Wypadł z obiegu tu przez kontuzję, tu grał kiepsko. Kiepsko mu to wyszło, ale nie winie chłopaka bo nie miał porządnej sznasy poza tournee. Na dziś to wygląda, że wypadł z rywalizacji, ale nadal może się przydać w przyszłości

12

Może się to nie podobać, ale Denis w ostatnim meczu dał w krótszym czasie więcej niż Malcom. Po prostu zasłużył. Pewnie ma to też jakieś powiązania z wypromowaniem go trochę na rynku, żeby zwrócić uwagę większej ilości klubów.

0

Dla niektórych Barcainfo = 100% legit info i tak musi być.

1

I dublet. Dwie niewykorzystane sytuacje Kownackiego, dwie bramki Cutrone.

1

Miałem przełączyć, ale Kownacki wszedł to przemęcze to 25 minut jeszcze.

O, wszedł i od razu bardzo blisko bramka. Trzeba powiedzieć, że poza jednym błędem Pepe Reiny broni dziś bardzo dobrze i pewnie, mimo iż jest rezerwowym.

1

Pojedynczy mecz.

1

Topornie się to ogląda. Jakas bramka w jedną albo drugą stronę y się przydała.
Paqueta według mnie póki co poprawnie. Jak na debiut wygląda całkiem okej. Szuka gry, szkoda, że Milan trochę na stojąco gra.

7

Bono dopiero przedłużył kontrakt i już czaruje. Lepiej się tego zrobić nie dało

1

I tylko dla niego włączę ten mecz. Chociaż fajerwerków się nie spodziewam. Dopiero pierwszy mecz w Europie.

0

Był, dostał w łapę, Robin był i to nie jeden.

0

Dopiero oczekuje aż się zjawi.

0

Ksiądz po kolędzie.

0

No nie jego, ale kibice nie chcą takiego zawodnika który pół roku jest niedostępny, a zarabia krocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?