0

Kwestia interpretacji i ujecia. Moim zdaniem wyrracicl go z równowagi napierając za mocno aby uznać to za bark w bark. Dodatkowo zahaczył go nogą.

4

Karny był prawidłowo podyktowany.

0

Sie chłopaki rozstrzelały.

0

Powinno być 1:0 dla Leganes. Zmarnowana sytuacja.

3

Raczej lipiec. Pewnie zrobią to co Bayern, że ogłoszą transfer w zimie. Korzyść dla Barcelony bo będzie spokojna o zawodnika, dla Ajaxu bo zostanie do końca sezonu i dla samego zawodnika bo będzie miał z głowy sprawy transferowe.

0

Ja oglądnę bo mimo wszystko jestem ciekaw co pokaże Vinicius. Ostatnio dobrze się pokazał w meczu z RSSS. No i jestem ciekaw czy Diaz dziś zadebiutuje.

1

Lepiej dać teraz innym szanse, tym słabszym. W razie złego wyniku mamy rewanż na Camp Nou i tam jeśli zajdzie potrzeba to zagrają wyżej wymienieni. Taka sytuacja była rok temu w pojedynku z Celtą.

0

Stawiał bo był lepszy od reszty, a w dodatku PSG ma ubogą linie pomocy przez co gra tam Marquinhos. Munir nie był lepszy, a biedy w ataku nie mamy.
No i przede wszystkim - póki była opcja, że przedłuży kontrakt to grał. Po ogłoszeniu, że nie podpisze został odsunięty. Munir grał ile grał, ale dopóki była opcja podpisania nowej umowy mógł liczyć na szanse.

0

Pojawiło się info, że Werner już dogadany z Bayernem. Interesował się nim Liverpool. Perchał już spina pupę na Twitterze.

0

Dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.

0

A, tak mi się przypomniało. Wspominałeś kiedyś, że powinien ukazać się artykuł o 9 na rynku. Ruszyło coś w tej sprawie, czy ja po prostu przegapiłem?

1

Raczej nikt nie wypłaci tej klauzuli. Chyba, że nagle okaże się totalnym kotem i zniszczy tą lige portugalską. Pewnie z 60/70/80 będzie kosztował, ale to nie tak kolorowo jak klauzula 40 mln.
Raczej też powinien zostać na następny sezon i zagrać cały w 1 drużynie, bo póki co to raczej pogrywa w niej. Chociaż jedna asysta i 4 bramki w 234 minuty są imponujące.

1

Na Twitterze SL Benfica Polska była informacją, że ma klauzule 120 mln. Jakby była 40 to myślę, że mogłoby już go nie być w Benfice.

0

Jak nie Sancho to zawsze jest João Felix, też warto go obserwować.

5

Ja bym tam bardziej widział Malcoma, ale zobaczymy co czas przyniesie. O ile się nie mylę to Dembele po 1 kontuzji właśnie w CdR zagrał pierwszy mecz po powrocie na ataku.

0

Chcieć nie znaczy móc, ale dalej nie widzę sensu dyskutować skoro w PSG dla ciebie grają emeryci i pilakrze, którzy nie zrobią kariery. No i oczywiście skoro nie ma tam ciekawego projektu sportowego.

0

No bo przecież nie ma tam ciekawego projektu sportowego. No bo przecież nie ma tam Neymara ani Mbappe. Tam jest tylko kasa. :))

6

Źle, COUTINHO powinieneś napisać.

0

Barcelona ma trenera a nie wuefiste - nikt nie wypomniał jeszcze, że Ernesto to wuefista i nie umie robić zmian, a kiedy Coutinho w środku pola i czemu gra Rakitic

13

Wczoraj Mo Salah wygrał nagrodę dla Najlepszego Piłkarza Afryki. Tak wygląda zabawa na gali po odebraniu nagrody



Przynajmniej nikt nie pytał o twerkowanie.

2

Valencia gra na Mestalla, nie Estadio De La Ceramica.

1

Tymczasem Sporting Gijon pokonuje na Estadio El Molinón Valencie 2:1.

2

1 lepszy link, nawet nie specjalnie wiem co tam jest napisane, ale może coś rozjaśni
http://wiadomosci.com/mloda-saudyjka-ktora-uciekla-z-kraju-zaapelowala-o-azyl-polityczny/

9

Tak wyglądają miejsca siedzące na stadionie River Plate
https://pbs.twimg.com/media/DwXTJJ1XgAEJPMh.jpg

[via. Michał Kołodziejczyk]

3

E tam, jak to się mówi: słaba liga, brak poważnego konkurenta to można sobie takie rekordziki śrubować, hehe.

10

Dziwna opinia. To było 3,5 roku temu i nijak ma się do tego co jest teraz. No chyba, że uważasz, iż ma grać za zasługi?

0

Wydaje mi się, za dzisiejszy transfer młodego Francuza raczej kończy temat de Ligta.

0

Niezależnie od tego co Diego mówi to traktowanie jego jakiekolwiek wypowiedzi na jakikolwiek temat poważnie jest śmieszne.

0

Jasne, rozumiem. Nie byłbym zdziwiony gdyby nadal tak uważał, ale skoro wybrał transfer do Realu to musi mówić odwrotnie.

0

Bojan miał przynajmniej jakiś epizod w 1 drużynie, Chorwat nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?