4

Tymczasem Huesca wygrała z Betisem 2:1 u siebie.

4

Pierwsza bramka to absurd.

0

Jaume Busquets to jakaś rodzina z Sergio albo Oriolem? Czy nie masz takich informacji?

0

Ciekawe kto był lepszy w wieku 19 lat: Oriol czy Samper. Myślałem, że Sergi obstawi nam tą pozycję na lata i będzie spokój, ale kontuzje. No i dodatkowo Busquets był w kwiecie wieku, więc ciężko byłoby go wysłać na emeryturę. Przeciwnie Oriol, który jest młody a Sergio w tym roku skończy 31 lat. Idealny czas na wymianę pokoleniową. Tylko czy Oriol ma na tyle potencjału?

1

Kto wie czy nie zastąpi kiedyś Diego Simeone w Atletico.

0

Lucas Paqueta jest podobny. Oby zrobił taką karierę jak Kaka wycinając epizod w RM.

1

Człowieka tak można to co dopiero psa, hehe

3

Specyficzny raper. Mi jest obojętne, kilka kawałków wpadło w ucho. Wolę jego niż nową falę i trap.
Chociaż wolałem jego wcześniejsze działania niż Cafe Belga czy Taconafide.

1

No bo nie gra w Barcelonie - jakby grał to drugi najlepszy zawodnik świata, zaraz po Messim. No ale jest płaczkiem i stymulantem z PSG.

1

Pytanie do serialowych świrów. Czy kolejne sezony House of Cards są równie dobre co pierwszy? Jestem serialowym laikiem i to mój drugi oglądany serial w życiu, więc chciałbym wiedzieć po czym stąpam i czy warto dalej to oglądać.

6

Póki co to jesteś liderem na najgłupszy post 2019 roku.

0

Jasne, zgadzam się. Tylko TVP wywaliło kupę kasy na ekstraklase a CdR zapewne nie kosztuje worka ziemniaków. Chciałbym móc oglądnąć mecz w telewizji, a stacja nie gra roli. Po prostu takie mini życzenie w stronę Polsatu skoro kupili Puchar Francji to mogliby i ten.

0

Może Werner idealnie nie pasuje ale trzeba wziąć na uwagę, że to napastnik na lata. Styl gry też sie może w przyszłości zmienić. Nawet jeśli kosztowałby te 60m to nie jest sporo patrząc na rynek. Jego plusem jest też doświadczenie bo regularnie gra w Bundeslidze, nie jest to jego pierwszy dobry seozn, kilka meczów w LM i LE, reprezentant Niemiec. Suarez też często jest łapany na spalonym. Brakuje Niemcowi tego nieustannego pressingu jaki ma Luis. Bardziej nie pasuje mi ten Tobido. Dla mnie to no-name. Ostatni mecz na początku listopada, 830 minur póki co. Jasne, jest za darmo i będzie "tani w utrzymaniu" - ryzyko żadne. Gorzej jeśli nie wypali to znów będzie trzeba szukać innego stopera.
Moim zdaniem jeśli Jasper odejdzie to pieniądze z tej transakcji trzeba przeznaczyć na prawego obrońcę. Ani Roberto, ani Semedo to nie jest poziom na podstawowego obrońcę Barcelony. Nie wierzą też, że Wague wejdzie z buta wraz z drzwiami.

Holenderski de-duet jest strasznie drogi i nie widzę ich tu za bardzo z tego względu. Jeśli de Ligt hde zarabiać tyle co Sam i Clement to musi znaleźć inny klub, który mu tyle da. Mimo wszystko jeśli ma ktoś z dwójki Holendrów przyjść to wolę żeby to był Matthias. Jednak w canterze jest kilku zdolnych pomocników, którzy mogą osiągnąć odpowiedni poziom a obawiam się, że Chumiemu czy Cuence byłoby trudniej to zrobić.

Skrzydłowy jak najbardziej na tak. Tylko wtedy co z Malcomem? Też na sprzedaż? Jeśli udałoby się nam ściągnąć skrzydłowego podobnego grą do Sancho (na Angelika pewnie nas stać, ale szkoda żeby grzał ławkę - Messi, Suarez, Dembele czy nawet Coutinho będą pierwsi zawsze [chyba, że totalnie pod formą Brazylijczyk lub Francuz]). Dlatego uważam, że Werner może się przydać i wtedy styl gry się może zmienić. Trzeba szykować się na przyszłość gdy Messiego i Suareza nie będzie a to nam da opcje zmienić trochę typ zawodników z przodu - nie mylić z porzuceniem tiki taki.

1

Puchar Francji na antenach Poslatu.



Jakby wzięli też CdR byłoby fajnie.

0

2 lata temu był inny trener i za czasów Lucho Ivan miał inne zadania na boisku. Ernesto cofnął głębiej Rakiticia, niż był za Luisa Enrique.

0

Pytam bo znikł "z piłkarskich map" a zapowiadał się ciekawie. Rozumiem o co chodzi. Dlatego zastanawiałem się czy tak obniżył loty czy może casus Sampera - zniszczony przez kontuzje.

1

Całkiem duża różnica polega na cenie: Rabiot za darmo, Ndombele pewnie z 70 baniek. A trzeba powiedzieć, że Barcelona nie może tak szastać kasą. No chyba, że Rakitic odchodzi i za kasę z niego przychodzi młodszy z Francuzów.

6

Co się stało z Julianem Weiglem? Jakaś fala kontuzji czy aż taki zjazd? Niedawno wydawał się bardzo fajnym i przyszłościowym defensywnym pomocnikiem, którym interesował się Pep. Sam go widziałem w roli następcy Busquetsa, a teraz na tylko 4 mecze w Bundeslidze.

0

Rzeczywiście, mój błąd. No to nie rozumiem po co im Hirving skoro teraz zakupili Pulisicia.
Dzięki za naprostowanie mojej wiedzy.

1

No wydaje mi się, że się wybierze mimo wszystko do Madrytu. Jakby miał przedłużyć kontrakt to by nie interesowali się młodszym zawodnikiem (który nie jest nastolatkiem do wpuszczania na ogony) zajmującego pozycję Edena.

27

Pique już zacierał rączki.

0

No fakt, mój BŁĄD.

1

Zastępstwo Hazarda. Dobry zawodnik wyciągnięty. Oby nie był tak długo uwiązany do Chelsea jak Eden.

20

Czemu zawsze piszesz NAZWISKO z wielkich liter?

0

Za rok to już będzie w innym klubie, nie do wyjęcia. :)

0

Można mieć wątpliwości czy ktoś się nadaje, ale skazywanie go na porażkę jeszcze przed zobaczeniem jak sobie radzi w meczu. Nie podoba Ci się gra Rabiota? Okej, masz takie prawo. Tylko daj mu szanse bo może Cie nieźle zaskoczyć.
Mnie osobiści się nie podoba ten ruch, ale zaczekam co sympatyczny Dawid zaprezentuje na boisku i mam nadzieje, że mi szybko zamknie morde i rozwieje moje wątpliwości.

5

Do tego przydałaby się mu regularna gra na odpowiednim poziomie. 3 liga hiszpańska to nie ten poziom. Wypożyczyć to średnio: przykład Sampera - wypożyczenia po Granadach, Las Palmas, czyli drużyn grających totalnie inną piłkę. Nasi wychowani defensywni pomocnicy uczeni są do stylu Barcelony, a nie do kopaniny Granady.
Chciałbym żeby wymiana Busquestów miała miejsce, ale z czasem coraz bardziej wątpię w to, że Oriol osiągnie odpowiedni poziom.

1

Pogra trochę, znajdzie fajną Włoską panienkę, weźmie z nią ślub i wtedy może przychodzić. Tak żeby łatwo było z paszportem UE.

0

Dołączam się do pytania. Na jego temat wiem tyle, że zagrał w 10 meczach Ligue 1 (836 minut).
Chętnie bym się dowiedział coś o nim bo póki co to dla mnie kot w worku, o którym jest głośno bo jest młody i kończy się mu kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?