4

Kompleks Ronaldo. Zawsze myślałem, że to głównie młodzi ludzie (12-14) lat piszą takie bzdury, ale niejednokrotnie się zaskoczyłem kto potrafi takie farmazony prawić.

0

Taktyk zostawiam

0

Nic nowego jak na koniec 2018 roku, gdzie większość muzyki tak brzmi.

2

Tak powiedział mniej więcej. Powiedział też, że wie iż jest to ciężkie do zrealizowania.

0

XD o tym właśnie mówię

4



Jedynastka najlepszych w LaLiga według WhoScored po połowie sezonu. :)

0

To pomyśl jakby jakaś baba była agentką takiego se Ligta. Ile dopiero by chciała kasy wydoić.

0

To samo można powiedzieć o drugim. Mlodzkutki pomocnik, który w zeszłym sezonie nie był podstawowym graczem, nie za dużo pokazał w Europie, gra w cienkiej Eredevise i kosztuje 70 milionów euro.
Jak w jedną to i w drugą stronę.

1

Wydaje mi się, że to oznacza pożegnanie się z Ivanem. Gość w przyszłym roku ma 31 lat, chce nowy kontrakt, chciało go PSG i mogło zapłacić grubą kasę. Można skorzystać póki idzie zrobić na tym korzystny deal.

0

Ale taka sama kasa albo ciut mniejsza za de Jonga jest ok.

0

Chyba nie było.
Memphis Depay, zawodnik Olympique Lyon, rozpoczął karierę muzyczną a w święta wydał nową piosenkę. Dla zainteresowanych:

7

A był kiedykolwiek blisko?

0

Tylko i wyłącznie Kamil Stoch. Potem grono lekkoatletów.

7

Alba też kiedyś został sprzedany i wrócił.

0

Getafe, a z topu to MU i dla mnie Real. Nie pociągają mnie zagrania do obrońców i wrzuta, wrzuta, wrzuta.

5

Dla mnie Real Betis.

0

Nie wydaje mi się. Umowy raczej nie wypełni (2021 rok), ale po tym sezonie też raczej nie odejdzie. Moim zdaniem w tym roku i za rok spróbuje wygrać z City CL, a jak się nie uda to odpuści.

0

Spodziewałem się tu jakieś prezentacji Mbappe. Akurat idealnie do 2022 roku kontrakt.

0

Vermaelena* :) Bo chyba o niego ci chodziło.

0

Właśnie z fundamentem chodziło mi o Rino. Legenda klubu, ale spodziewałem się, że mimo wszystko ktoś w lecie przyjdzie. Zostawili go i widać. Conte nadaje się idealnie żeby złapać za mordy i ogarnąć to.

5

Milan rozegrał 4 mecz bez gola. To pierwszy taki przypadek od 1984 r. [via. Mateusz Święcicki]

Miala być odbudowa. Postawili to na byle jakim fundamencie i runęło jeszcze bardziej. Mimo 5 pozycji w tabeli to dramat dla takiego klubu.

0

Nie życz źle Polakowi rodakowi. Wszędzie, byle nie do takiego tragicznego Milanu.

5

Dembele kontynuuje spotkania z znanymi postaciami. Dziś spotkał się z Marcelem Desailly
https://pbs.twimg.com/media/DvWMSEiXQAAoZLZ?format=jpg&name=900x900

1

Nie doczytałem. Mój błąd, sorry.

3

Icardi, Keita Balde, Pedro

1

Z topu chyba tylko Thiago i Bellerin. Natomiast Bartra gra super w Betisie, Grimaldo pewnie ostatni sezon w Portugalii i jakaś lepsza liga.

0

Wydaje mi się, że zwycięstwa w LM przykryły te problemy. Perez posprzedawal dobrych piłkarzy z ławki (James, Pepe, Kovacic, Morata - co jak co, ale w Realu miał dobre liczby jak na rezerwowego). Ławka się skurczyła i została zapełniona młodymi perspektywicznymi. Z tym, że tam jest taki problem jak u nas - nie mają kiedy i gdzie grać.
No a podstawowa jedynastka Realu od lat taka sama. Stagnacja. U nas było to samo do początku tego sezonu (wyłączając odejście Neymara j zastępstwo go przez Coutinho). Teraz coś więcej piłkarzy zostało wprowadzonych.
Będzie walka o 9, ale nie wiem czy my szukamy takiego samego profilu piłkarza co Real. Chociaż bieda na świecie z 9, więc może być licytacja ostra.

0

Dlatego dziwię się czemu tak bardzo chcą kogoś jak Neymar czy Hazard - oni też nie walą po 40 bramek na sezon (patrzę na statystyki Neymar za czasów Barcelony, bo w Ligue 1 może być trochę przekłamane). Ja bym tam szukał prawdziwego napastnika bo piłkę ma kto mu ją dograć.
Co nie zmienia faktu, że taki Hazard za wywalenie Bale się im przyda. Tylko czy to jest ta zmiana, która zastąpi brak Ronaldo?

0

Eriksen ma na nazwisko. Chyba, że chodziło ci o innego piłkarza.

0

Halilovic na 3 miejscu ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?