BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://pbs.twimg.com/media/DvhhKYzWwAEshP-?format=jpg&name=small
56
Przelew dojdzie.
https://pbs.twimg.com/media/DvgsMRNWkAA9YBp?format=jpg&name=small
1
Samedo też jest już legendą Tak jak Kross
2
Spoko, on tu nie trafi, hehe.
0
Dobrze, że ten dzieciak z BvB się nie łapie bo on miałby dopiero przewagę fizyczną.
31
Wisła uratowana!
Jest potwierdzenie przelewu pana Vanna Ly na konto Wisły Kraków!
https://pbs.twimg.com/media/Dvf-LU8XcAA7_9b?format=jpg&name=900x900
1
Raczej chodzi o to, że jest to powiązane z zawodnikiem bardzo bliskim przejścia do Barcelony.
Jeśli by to działo się np. z zawodnikiem X związanym z np. Interem i klub zachowałby się względem pilakrza, który nie chce przedłużyć umowy tak jak PSG nie byłoby tyle szumu. O ile zawodnik X nie byłby łączony z Barceloną.
1
Jednak coś ruszyło z tą Wisłą.
Śmiesznie będzie jak poskładają wszyscy rezygnację, a pan skośnoki się wymiksuje.
0
Zaraz się okaże, że Semedo będzie najlepszym prawym obrońcą sezonu 18/19
0
Hannawald, twoja matka daje..
1
Media muszą jakoś kliknięcia robić. Akurat tak wypada, że to gorące nazwiska na rynku i wiele chętnych na nich. Trochę jak wyliczanka z urywaniem płatków kwiatów "dziś jest blisko" "jutro daleko" "pojutrze blisko" ect.
0
To jasne. Wydarzenia w mieście nie sprzyjały chodzeniu na stadionie. Z drugiej strony to jest klub na skalę globalną, a nie Real Betis, który na pewno jest mniej znany.
0
A czy ja potępiam budowę dużych stadionów? Po prostu powiedziałem, że jak na tak duży klub, duże miasto turystyczne nie jest to najwyższa frekwencja.
7
Procentowo wygląda to tak:
Barcelona 76,81% (76 317/99 354 miejsc)
Real Madryt 78,81% (63 870/81 044 miejsc)
Atletico Madryt 84,39% (57 384/68 000 miejsc)
Real Betis 90,62% (46 336/51 132 miejsc)
Mogą pomarzyć o takim dużym stadionie. Frekwencję mają lepszą biorąc pojemność ich stadionów.
4
Największy stadion to najwięcej ludzi. Procentowo taki wykres powinien być pokazany.
Ponad 20 tysięcy miejsc pustych.
0
Słabo jak na pojemność stadionu. A nie wydaje mi się, że początek sezonu i mecze o 22 to zaniżyły aż tak.
0
Zobaczą dopiero jak polak rodak przestanie szczelać. Ciekawe czy wtedy ten Kimmich go zastąpi i walnie 45 bramek. Kurła, polaka rodaka nie wyróżnić.
4
Take wygląda porównanie MSN z MSD. Wiadomo, że ten sezon to najwięcej Messi, ale i tak wygląda to dobrze.
0
Mamy też w składzie Malcoma, który chętnie by pograł i czemu by nie spróbować jego na fałszywej 9? W przeszłości zagrał na tej pozycji kilkanaście meczów. Znikome ilości, to wiadome, ale spróbować zawsze warto np. przeciwko Levante w PK. Zyskalibyśmy w razie czego ciekawą alternatywe, a sam zawodnik zdobyłby cenne minuty dla niego.
0
Chłopak będzie miał 22 lata. Musi grać w takim wieku, a u nas grzałby ławę. Niestety, ale gość jest rezerwowym w Interze i łącznie zagrał 471 minut na dzień dzisiejszy. Najpierw musi przebić się do pierwszego składu Interu i grać każdy mecz, żeby się rozwijać. Na dzień dzisiejszy to nie jest poziom Barcelony i zakładam, że w lecie też nie będzie. Zawsze można kupić i wypożyczyć od razu na sezon lub dwa, ale to nigdy nie gwarantuje minut (po co stawiać na młodego wypożyczonego, którego nie da się odkupić jak można "na swoich") ani nie pomaga w adaptacji do stylu gry. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.
0
Mario Balotelli
0
Halilovic, bracia dos Santos, Sandro (ten nasz)
5
Gra słabo to jest krytykowany. Zwłaszcza, że to już trochę trwa. Idzie to wybaczyć o tyle, że w LM spokój, w lidze fotel lidera.
Mam nadzieję, że odpali na wiosnę, bo szkoda żeby gość za 160 milionów był przyspawany do ławki.
8
Myślałem też nad porównaniem Dembele z drugiego sezonu do Neymara ze swojego drugiego sezonu. To mógłby być ciekawe.
0
Z dwójki Holendrów wolę jego niż de Jonga. Nie wiem czemu niektórzy wolą kolejnego grajka do środka pola, gdzie jest wszystko okej i w canterze są pomocnicy z potencjałem. Gorzej u nas z obrońcami, a zapowiada się, że ten chłopak będzie topowy. Jak nie teraz to pewnie nigdy go nie zobaczymy na Camp Nou.
0
Stara Rabiota powinna dostać zakaz zbliżania się do obiektów sportowych Barcelony.
0
Parę komentarzy niżej już masz taką opinie
5
Arnau Pradas: https://x.com/neurophate_/status/1078261854441476096
Jan Quiles:
https://x.com/neurophate_/status/1078263858177994752
https://x.com/neurophate_/status/1078267615246778368
Aleix del Castillo:
https://x.com/neurophate_/status/1078267138236915712
[via. neurophate]
0
Już wywiady, gwiazda rośnie. O której następny mecz?
0
Świetny jest ten z 11.