7

Pisałem kiedyś, że agenci doją kase jak idzie. A co dopiero jak agent jest kobietą - strach pomyśleć. No i mamy przykład. Zaraz powie, że za podpis synka 20 milionów: 10 dla niej, 10 dla niego.

0

Natychmiastowe rozwiązanie PSG i wszyscy jako wolni zawodnicy.

0

Tak, 2012. Kosmiczny rok. I potem ani trochę się do niego nie zbliżył. Ciekawe czy kiedyś któryś z nich dobije 70 lub chociaż 60. Wydaje się to ciężkie.

0

Miałem bardziej na myśli dorosłą piłkę. Fajnie by było za 10 lat mówić: oglądałem tego piłkarza, kiedy miał 12 lat.

61

Agentka Adriena Rabiota chce za podpis 15 mln euro, a nie 10 mln euro jak wcześniej podawały media. (Paris United)


No, Adrien zwolnij matke albo zwolnij matke.

0

Mam nadzieje, że słuch o nim nie zaginie

0

Do Marca może się wiele zmienić. Może wypaść z powodu kontuzji, spadek formy. Pożyjemy zobaczymy.

0

Nie wiem jaki mają w tym interes. Chyba chodzi o to, żeby przekazać coś w stylu: "Panowie, pan Vanna Ly nie poleciał w ch*ja"

0

Piotr Wołosik też napisał, że kasa dotarła. To chyba nie żarty.

0

Obiecane pieniądze od inwestorów są na koncie Wisły Kraków więcej @RMF24pl news @RMF24pl

[via. Marek Balawajder]

0

Jako trener tyle wbić? Niezły ten Argentyńczyk.

1

Patrząc, że Valverde nie ma przekonania do stawiania go w środku polu raczej będą grać gdy:
1) Suarez/Messi będzie odpoczywać
2) będziemy gonić wynik

Chyba, że nagle Valverde powie: kurde, ale bym takiego Coutinho dał na 8. Wydaje mi się, że Brazylijczyk ma większe zaufanie mrówki i jak przyjdzie co do czego to pewnie na niego będzie stawiał kosztem Dembele.

0

W Polskiej 4 lidze.

0

A może Florek sprzedał CR'a żeby potem w lecie go kupić i zrobić galaktyczny transfer do klubu? Taki wyczekiwany od dawna,

0

Pan Vanna Ly kupi. Przelew zostanie wykonany 31.12.18 r.

31

Widzę, że pojawiają się pewne nieścisłości odnośnie do legendarnego przelewu - potwierdzenie według umowy ma zostać wysłane NAJPÓŹNIEJ 29.12.2018, czyli dziś. Zweryfikowane.

[via. Ćwiąkała]

Serial trwa nadal

1

To by wiele wyjaśniało. Dzięki.

15

W 4 lidze nie ma żadnej drużyny, która ma w nazwie City.

12

0

Jakiego języka nie znał? Z tego co mi wiadomo w Argentynie mówią po hiszpańsku. Są różnice w niektórych aspetkach, ale generalnie to jest ten sam język. No chyba, że ja coś przeoczyłem wcześniej i mam braki w wiedzy.

3

A to przypadkiem nie działa tak, że jak przelew nie doszedł dzisiaj to doszedłby najwcześniej w poniedziałek?

1

Ostateczne starcie byłoby dobre gdyby Barcelona napotkała Juventus w LM.

3

Spokojnie, z takim obciążeniem nie da się tak szybko pokonać drogi z Kambodży do Krakowa
https://pbs.twimg.com/media/DvgL42MX0AABo5G.jpg

2

A mówią, że Isco nie szczela goli hehe

0

Różnica prosta:
- wyjazd sam faceta - 400€
- wyjazd z kobietą - 2000€

Sam to sobie możesz 5 razy pojechać za taką sume, która pozwoli Ci na jeden wyjazd z kobietą. To są właśnie te detale.

8

No to teraz z tej okazji dokłada 20 bramek we wszystkich rozgrywkach. Może teraz "puści".

2

Śmiechy z Wisły będą, ale co się stanie jeśli ten przelew nie dojdzie/nie został wysłany? Muszą ogłosić bankructwo?

7

Ojciec Isco, a zarazem jego agent, spotkał się wczoraj z prezesem PSG. Oprócz tego spotkania ma zaplanowane także z FC Barceloną, Manchesterem United, Juventusem i Chelsea. Paris United
[via. neueophate]

Akurat mamy wolne 700 baniek żeby sobie chłopa kupić. Perez, dawaj go tu.

6

Dzieciaki z Betisu nie ustępują pierwszemu zespołowi.

10

To chyba już wiemy czemu przelew nie doszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?