BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No mógł tak myśleć, ale skoro leżała na stole propozycja od Realu to czemu miałby nie skorzystac?
15
Może to głupie, ale chyba coś ruszyło w tym temacie. Wcześniej Ousmane tak często nie komentował kolegom z drużyny zdjęć jak to robi teraz. Wcześniej nie było widać takiej radości u niego, jaka jest teraz.
Czuje sie dobrze i gra dobrze.
5
A dlaczego się odchudzamy zamiast odgrubiać?
0
Kroos*, chyba, że chodzi ci o innego zawodnika niż tego z Realu.
13
Mam wrażenie, że chłopak posiada większy potencjał niż Carles.
0
Problemem jest to, że w La Liga członkowie pierwszej drużyny muszą wybrać numer od 1-25.
3
Netflix i HBO GO, ale widzialem, że wiele razy przewijało się tutaj alltube czy fili.cc
1
Coś ten Valdek kombinuje z tym 3-4-3. Tak zagraliśmy z Levante, teraz z Getafe. Skład jak w 4-3-3, ale jednak Ivan jako obrońca. Wychodzi to póki co dobrze, ale klasa rywala może zakłamywać rzeczywistość.
Chociaż ja osobiście widziałem to bardziej jako 3-4-1-2, gdzie na tego zawodnika grającego za napastnikami schodził Dembele albo Messi, zamieniali się. Tworzyło to fajną przestrzeń dla wahadłowych, bo schodząc z boku do środka ciągnęli za sobą zawodników.
0
Jaki Busi? Rakieta! Już ma za sobą mecz na tej pozycji (tak, wiem, Sergio grał kilka razy na śo).
Sampera do teraz mnie boli. Idealny następca Busquetsa, naprawdę szkoda mi tego chłopaka. Oby sobie znalazł klub w którym będzie grał i kontuzje dadzą mu już spokój.
4
Jeśli ma przyjść w styczniu to niech pół roku pogra w Barcy B z ewentualnymi powołaniami do 1 drużyny. W Tuluzie nie pogra do końca sezonu, na stałe do 1 składu się nie wbije,a w taki sposób będzie trenował z pierwszym zespołem i grał (o ile wygra rywalizacje) w Barcelonie B.
0
Transfermarkt podaje, że urodził się w Vantaa (Finlandia). Czyżby wkradł się im błąd?
0
Panowie, ja tego nie wybierałem. Nie ukrywam też, że niektórych wyborów nie rozumiem. Wrzuciłem w ramach ciekawostki, może kogoś zainteresuje albo pojawi się jakaś fajna dyskusja.
1
Wydaję mi się, że jak będą kogoś sprzedawać to Neymara. Jest starszy. PSG to francuski klub, więc lepiej jakby zatrzymali młodszego francuza i w okół niego budowali swój PR. Niby Neymar ma jakieś układy z tymi katarskimi ludźmi, ale po prostu dla drużyny z Francji lepiej wyszłoby przedealowanie Neymara.
0
Dramat, ale ja się nie dziwię. Tam jest kompletna stagnacja. Cały czas te same nazwiska, a ich wiek wzrasta z każdym rokiem. Szkoda, bo była to bardzo fajna ekipa z fajną tradycją, ale jak nie pojawi się tam kilka niezłych talentów to średnio to widzę. Chyba, że znajdzie się jakiś geniusz trenerski, który to ogarnie z tym co ma.
Mnie wydaje się, że jeśli Ernesto nas opuści to zapewne wróci do Athletic (o ile utrzymają się w lidze).
0
Wydaje się to nierealne. Nieopłacalne dla PSG ani trochę, do tego ich największą gwiazdkę mieliby wypuścić?
0
https://www.transfermarkt.pl/primera-division/jahrestabelle/wettbewerb/ES1/saison_id/2018
Rozgrywki -> Tabele -> Tabela roczna
6
11 pierwszej części sezonu LaLiga
https://pbs.twimg.com/media/DwVB37DX0AAo0Xy.jpg:large
0
Dla mnie RPS. Do teraz przyjemnie się tego słucha.
1
+1 co można więcej powiedzieć? Póki co Real gra kupsko wielkie, gorzej niż za Julena no i tyle. Zawsze mogą spiąć tyłki na LM, ale ciężko widzę ich wygraną bez CR'a. A w lidze to się ludzie nigdy nie nauczą żeby patrzeć na siebie, a nie na innych. No i te prześmieszne żarty, hehe w Madrycie -10, hehehehexde.
3
Mecze Barcelony z Coutinho w wyjściowej 11 i bez niego:
https://pbs.twimg.com/media/DwUX2MhWsAAkFdF.jpg:large
Zakres od 01.01.2018 r. - 01.01.2019 r.
[via. whoscored]
0
Dzisiejszy mecz pokazuje, że zaczął kumać cza-cze. Było mało miejsca, został spychany do środka i często był w strefie środkowej grając jako pomocnik i dał radę. Nie mówię, że od razu wskoczy w buty Neymara. Inny typ zawodnika, ale teraz daje nam o wiele więcej niż Coutinho.
0
2 wrzutki z dupy od Marcelo i Carvajala i tyle po radości :/
2
Grał znakomicie do zeszłego sezonu. Jego połowa zeszły sezon to porażka: w połowie w Arsenalu, w połowie w MU.
0
Valencia napisane normalnie, Atletico z małych liter, a Barca z wielkich. Nie rozumiem.
3
Przez to ważniejsze pół roku grał w reprezentacji.
1
Wszyscy się kłócą w PL, czy Stoch czy Kurek zasłużył na nagrodę a pomyślcie jak jest w Argentynie.
Myślicie, że wygrywa je Messi? No to jesteście w błędzie.
Jej sportowcem roku został Agustin Canapino, który na co dzień jest kierowcą lokalnej serii wyścigów Turismo Carretera.
[via. Michał Borowy]
0
O kurde, literówka. Nawet nie zauważyłem, haha
2
Nie rozumiem fenomenu tych dwóch gości. Dla mnie to skończone blazny, kompletnie nieśmieszne.
Dobra jedyny smiesy film to jak Kononowicz się kąpał w basenie. :v
0
Mimo wszystko do Neymara brakuje. Niby w sezonie 26/17 ma mniej bramek niż Francuz ale jednak jak sobie przypomnę grę i jaki wkład w nią miał Brazylijczyk to jest przepaść. Na plus, że sama gra Dembele idzie do przodu, jest bardziej odpowiedzialny i skuteczniejszy. Będą z niego ludzie.
6
MSN vs MSD po 26 mszach w sezonie
https://pbs.twimg.com/media/DwNSd8bW0AAXHF4?format=jpg&name=large