1

Chyba za wcześnie żeby o tym mówić. Tyle już zawodników miało potencjał, mieli być gwiazdami, nowy Messi, nowy Busquets etc.

Niech się rozwijają, a takie wnioski raczej będzie można wyciągać gdy będą dostawać jakieś szanse w 1 drużynie.

0

No czyli trenera. :D

2

+1
Poza marzeniami są też inne aspekty. Gość chce się rozwijać, w Paryżu pewny skład i tyle. Każdy prowadzi swoją karierę tak jak jemu się podoba i nie rozumiem tego oburzenia. A komentarze, że idzie tylko na kasę to .. :)

0

Z tym, że kocur to bym się hamował. Zagrał raptem 10 meczów. Spokojnie z takimi określeniami, zwłaszcza, że od początku listopada siedzi na trybunach.

3

Powoli będzie trzeba szukać nowego trio. Swoje lata Messi i Suarez mają. To co, w przyszłości Sancho-Jović-Dembele?

0

A czasem Morata nie powiedział kiedyś, że w Realu każą mówić, iż Roanldo jest najlepszy? To było do przewidzenia, że tak powie. Inaczej mu po prostu nie wypada i tyle.

1

Dokładnie. Alba potrzebuje nowego kontraktu i nie wyobrażam sobie żeby zarabiał mniej niż FdJ.

2

Odwołują się, dla ciekawych.

1

Nawet jeśli tak, to jeszcze ktoś według tej informacji. Teraz pytanie czy Semedo uznają za piłkarza podstawowego składu, bo nikt inny nie przychodzi mi do głowy.

Chyba, że pierwszy skład oznacza wszystkich z drużyny. Wtedy daje to większe pole manewru.

2

Ben Arfa w kosmicznej formie. To jak kręcił tam każdym to szok. A później znów zjazd.

2

Może jakby Roberto połączyć z Semedo wyszedłby poziomem ktoś podobny do Cancelo.

Do reszty się nie odnoszę. W Juve nie chodzi nie o jednostki broniące, tylko o kolektyw. A obrona Juventusu jako kolektyw jest lepsza.

0

Deulofeu wyszło tylko genialne udawanie CR'a na parkingu, przed treningiem.

0

Super koszulki BvB.

0

SoundCloud. Jak przesłuchasz raz jakiś utwór to potem bez internetu możesz go odtworzyć. Tylko musisz go dodać do biblioteki.

0

Chodzi o to że bramki tych zawodników to:
2x
1x - bramki w fazie pucharowej
1x - bramki w fazie drużynowej.

Obaj panowie zdobyli w swojej karierze do startu tego sezonu tyle samo bramek w tej fazie i w tej fazie (czyli 100% bramek: 50% w fazie grupowej i 50% w fazie pucharowej).

2

Chyba chciałeś napisać prawonożny

0

Ofensywnie Juve: Dybala, Costa, Bernardeschi i Ronaldo.

0

Saga trochę jak z de Jongiem, ale wersja junior. Oby przedłużył.
Znakomicie by do tego siadła współpraca z Sassuolo, żeby w przypadku zostania nie grzebał się w drugim zespole tylko walczył w Serie A.

0

Może i zasługuje, tylko gdzie i kiedy? Messiego nie zdejmiesz, Suarez w formie, Dembele też. Dembele dostał szansę podczas gdy Messi leczył rękę i ją wykorzystał. Dodatkowo forma Coutinho spadła i dlatego się wgryzł do składu. Teraz Malcom ma szansę, a co z nią zrobi to jego sprawa. Jest CdR, więc siłą rzeczy będą rotację.

Denis, który dostaje też znikome minuty potrafi coś na boisku zrobić, niech Brazylijczyk pokaże to samo.

0

Z innej beczki, nie wiesz jak tam rozmowy z naszym młodym talentem? Zapomniałem nazwiska, wybacz, ale jestem pewien, że wiesz o kogo mi chodzi.

2

Sezonowiec, ale jak strzeli bramkę w klasyku to bomba.

0

A w tym się spalił. Taki żarcik.
Gra słabo to grzeje ławę. To samo było z Dembele rok temu. Fakt faktem, że trochę jest wydymany bo na skrzydle fruwa Dembele, a w pomocy psuje ten balans. Ratunkiem może być 4-2-3-1, ale to już musowo co mecz Rakitic+ Busquets, ewentualnie za któregoś z nich Arturo.

1

Może postanowić. Jak ktoś go chce to jest klauzula i tyle.

1

Wszystkiego najlepszego

0

Ulalala. Widziałem o nim od czasów gry w Brazylii. Z jednej strony żałowałem, że nie Barcelona, ale z drugiej strony nie miałby gdzie grać za bardzo, a w Milanie będzie mógł regularnie grać i tak czarować.

0

Dobrze prawi człowiek, podajże.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Urodziny siostry.

0

Mam wrażenie, że po nazwisku Messi to nazwisko Francuza jest najczęściej skandowanym na Camp Nou.

16

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?