6

A te karty z jakiej okazji?

0

Zawsze może "wrócić" 1 lipca, a potem 2 lipca być znów wypożyczony - tym razem od nas.
Póki co formalnie to zawodnik jest wypożyczony z Atletico Mineiro do Betisu, a transfer realizuje się 1 lipca (coś jak z FdJ)

0

Mam nadzieję, że będzie grał w Betisie. Wtedy sam się przekonam.

0

Możesz mi trochę przybliżyć Emersona? Czytałem artykuł, ale czuję niedosyt bo nowych Alvesow to może być na pęczki.

0

Jak schudł to już nie Big Sam. :(

18

0

To samo mi przyszło do głowy.

0

Mefedron to....

0

Dziwne, że kogoś te memy jeszcze śmieszą.

8

Nienaganną polszczyznę, zapomniałeś dodać.

0

Dobrze, że ty. Myślałem, że mecz w czwartek.

0

96 rocznik, de Jong 97 rok. Jeśli nie będzie akcji jak z Neymarem to pomoc jest w dobrych nogach. Jeśli jeszcze jako 3 pomocnik złapie się Aleña lub Puig.
Dobre flashbacki.

1

Mam tak samo jak ty w tym temacie. Jedynie teledysk z parówką mnie rozbawił.

3

Jeżeli 85 to rocznik urodzenia to współczuję głupoty w wieku 34 lat.

0

Urodziny dopiero w marcu.

0

To jest chyba transakcja uzależniona. Coś jak Piątek-Higuain. Watford w miejsce Deulofeu chce Corneta, ale coś im nie idzie.

1

Doskonale zrozumiałem o kogo chodzi. Przyczepiłem się bo wiem że tutaj na LR już różni piłkarze byli tworzeni.

0

Komu? Charlesowi? Kto to?

0

*izakszok* !!!!!!

0

Mam wrażenie, że obserwujemy te same konta na Twitterze. :D

0

18 milionów euro. Genialny transfer, jeśli chodzi o cenę do jakości. Do teraz się zastanawiam czemu tak mało.

0

No i Barca B przegrywa 0:1

4

Miał 14 to była forma. Ma 7 i widać. :v

0

Kolega napisał "Nie patrzcie na zdobyte trofea.". Wskazane jest nie wspominanie o CdR i lidze.

0

Ale przecież mamy Coutinho, który gra na lewym skrzydle!
Dziwne, że nikt o opalonym Brazylijczyku nie wspominał.

3

La Rambla zmieni nazwę na Wieża Eiffla i będą tu siedzieć kibice PSG.

0

Taktyk zostanie zostawiony

2

Neymar zrobiłby tornado z tyłka Roberto na prawej obronie. :(

1

W sensie, ja to do komentujących napisać chciałem.
Chyba wzięli na poważnie to.

0

Jeśli jednak mówi całkiem spoko po Angielsku to się dogada. Suarez, Coutinho, Roberto, ter Stegen, Pique, a pewnie jest ich więcej tylko nie wiem o nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?