BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A te karty z jakiej okazji?
0
Zawsze może "wrócić" 1 lipca, a potem 2 lipca być znów wypożyczony - tym razem od nas.
Póki co formalnie to zawodnik jest wypożyczony z Atletico Mineiro do Betisu, a transfer realizuje się 1 lipca (coś jak z FdJ)
0
Mam nadzieję, że będzie grał w Betisie. Wtedy sam się przekonam.
0
Możesz mi trochę przybliżyć Emersona? Czytałem artykuł, ale czuję niedosyt bo nowych Alvesow to może być na pęczki.
0
Jak schudł to już nie Big Sam. :(
18
https://imgur.com/a/IyBssUv
:)))
0
To samo mi przyszło do głowy.
0
Mefedron to....
0
Dziwne, że kogoś te memy jeszcze śmieszą.
8
Nienaganną polszczyznę, zapomniałeś dodać.
0
Dobrze, że ty. Myślałem, że mecz w czwartek.
0
96 rocznik, de Jong 97 rok. Jeśli nie będzie akcji jak z Neymarem to pomoc jest w dobrych nogach. Jeśli jeszcze jako 3 pomocnik złapie się Aleña lub Puig.
Dobre flashbacki.
1
Mam tak samo jak ty w tym temacie. Jedynie teledysk z parówką mnie rozbawił.
3
Jeżeli 85 to rocznik urodzenia to współczuję głupoty w wieku 34 lat.
0
Urodziny dopiero w marcu.
0
To jest chyba transakcja uzależniona. Coś jak Piątek-Higuain. Watford w miejsce Deulofeu chce Corneta, ale coś im nie idzie.
1
Doskonale zrozumiałem o kogo chodzi. Przyczepiłem się bo wiem że tutaj na LR już różni piłkarze byli tworzeni.
0
Komu? Charlesowi? Kto to?
0
*izakszok* !!!!!!
0
Mam wrażenie, że obserwujemy te same konta na Twitterze. :D
0
18 milionów euro. Genialny transfer, jeśli chodzi o cenę do jakości. Do teraz się zastanawiam czemu tak mało.
0
No i Barca B przegrywa 0:1
4
Miał 14 to była forma. Ma 7 i widać. :v
0
Kolega napisał "Nie patrzcie na zdobyte trofea.". Wskazane jest nie wspominanie o CdR i lidze.
0
Ale przecież mamy Coutinho, który gra na lewym skrzydle!
Dziwne, że nikt o opalonym Brazylijczyku nie wspominał.
3
La Rambla zmieni nazwę na Wieża Eiffla i będą tu siedzieć kibice PSG.
0
Taktyk zostanie zostawiony
2
Neymar zrobiłby tornado z tyłka Roberto na prawej obronie. :(
1
W sensie, ja to do komentujących napisać chciałem.
Chyba wzięli na poważnie to.
0
Jeśli jednak mówi całkiem spoko po Angielsku to się dogada. Suarez, Coutinho, Roberto, ter Stegen, Pique, a pewnie jest ich więcej tylko nie wiem o nich.