BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wisła Kraków - Vanna Ly i Mats Hartling
0
Przecież na kanale LaLiga, na YouTube, są.
0
Źle to ująłem. Na pewno pojawi się coś w stylu Football Leaks. Pytanie czy długo będziemy musieli na nie czekać.
Ryzyko jest spore bo wyciągając brudy można nieźle zrobić koło tyłka różnym wpływowym ludziom.
0
Mam nadzieję, że szybko pojawi się coś podobnego do Football Leaks.
0
Chelsea jest przykładem jak nie powinno się zarządzać klubem.
6
https://pbs.twimg.com/media/D1KBgHVWsAEMHJK?format=jpg&name=large
Bardzo mocno rezerwowy Juventus. Spodziewałem się rotacji, ale nie aż takich.
0
Jest coś w tym. Aż się człowiekowi chce wrócić do takiej trochę starszej wersji, gdzie można pościągać dzisiejsze gwiazdy. W 2012 jeszcze cud-miód był Hazard, który grał wówczas w Lille.
0
No to już jest jednak daleka przeszłość i chyba za młody jestem na takie gry. Pasuje kiedyś sobie to odświeżyć i pościągać wszystkich młodych kozaków do jakiegoś klubu.
0
Miałem podobne odczucia. Mimo braków kadrowych i formy sportowej, wypalenia się już Lucho liczyłem, że na fali tego meczu wygrają tą LM. Niestety trafili na żelazny Juventus, odbijali się od nich. Jedynie Neymarowi w tamtych meczach nie mozna było nic zarzucić bo szarpał jak mógł.
1
W 12 też się grało! Wtedy jeszcze Thiago był w Barcelonie i można było go super rozwinąć. Do tego można było wyciągnąć Neymara z Santosu, ale tanie to to nie było.
0
Pewnie są tu ludzie, którzy sporo lub mniej grali w Football Managera. Macie swoje ulubione części tej gry? Ulubieni zawodnicy, których zawsze ściągaliscie do swojego klubu?
Ja miło wspominam FM2015, w którego grałem najwięcej. Zawsze na początku jeśli było mnie stać i było zapotrzebowanie na tej pozycji to kupowałem Sampera (klauzula 9m), a jeśli się nie dało to go wypożyczałem.
0
Przyjemny dla oka ten FM.
0
Nie wiem czy było.
https://www.spreaker.com/user/newonce.radio/2-angry-men-eleven-sports-05-03-2019
Jakieś ciekawostki o Barcelonie i anegdoty. Całkiem przyjemne do posłuchania robiąc coś.
0
We Włoszech teraz 4 miejsce też ma LM, prawda?
0
W sumie to na tym zdjęciu wygląda na trochę wypitego. Mówię o tym największym, docelowym zdjęciu.
1
Szukaj pod #aferaborka na tt
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Normalnie nie umiał zdjęcia dodać na Twitterze, to zrobił screen swojej galerii. A tam na dole była reszta fotek, gdzie były jakieś cyce i jego przyrodzenie.
0
Otóż to. Dobrze, że to załapałeś.
0
Tylko 5? Nie doceniasz Il Pistolero.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Masz gdzieś link do tego? Nie kojarzę tej wypowiedzi.
Wiem, że kiedyś był jakiś kanał na YT robiący skróty z meczów Barcelony i on miał film z najlepszymi tekstami Lucho. Tylko nie mogę go znaleźć.
0
A może to właśnie inaczej. Może to Suarez wyciągnął to wicemistrzostwo.
0
Nie ma takiego piłkarza jak Hiquain, panie ekspert.
0
Dokładnie. Teraz pewniaczek, a w środę może być zgrzytanie zębami.
0
Moze nie zrobili nic bo nie grali? Aleña wszedł na końcówkę.
0
Będzie kiedyś komentarz, gdzie nie będziesz mówił jaki Dembele jest wspaniały?
0
Rakitic demonem szybkości nie jest.
1
No był, ale co to ma do rzeczy? Przecież również wtedy był Neymar, Suarez niekopiący się po czole w LM.
Jeśli myślisz, że tamta liga mistrzów była tylko zasługą jednego zawodnika to współczuję logicznego myślenia.