0

Wisła Kraków - Vanna Ly i Mats Hartling

0

Przecież na kanale LaLiga, na YouTube, są.

0

Źle to ująłem. Na pewno pojawi się coś w stylu Football Leaks. Pytanie czy długo będziemy musieli na nie czekać.
Ryzyko jest spore bo wyciągając brudy można nieźle zrobić koło tyłka różnym wpływowym ludziom.

0

Mam nadzieję, że szybko pojawi się coś podobnego do Football Leaks.

0

Chelsea jest przykładem jak nie powinno się zarządzać klubem.

6

https://pbs.twimg.com/media/D1KBgHVWsAEMHJK?format=jpg&name=large

Bardzo mocno rezerwowy Juventus. Spodziewałem się rotacji, ale nie aż takich.

0

Jest coś w tym. Aż się człowiekowi chce wrócić do takiej trochę starszej wersji, gdzie można pościągać dzisiejsze gwiazdy. W 2012 jeszcze cud-miód był Hazard, który grał wówczas w Lille.

0

No to już jest jednak daleka przeszłość i chyba za młody jestem na takie gry. Pasuje kiedyś sobie to odświeżyć i pościągać wszystkich młodych kozaków do jakiegoś klubu.

0

Miałem podobne odczucia. Mimo braków kadrowych i formy sportowej, wypalenia się już Lucho liczyłem, że na fali tego meczu wygrają tą LM. Niestety trafili na żelazny Juventus, odbijali się od nich. Jedynie Neymarowi w tamtych meczach nie mozna było nic zarzucić bo szarpał jak mógł.

1

W 12 też się grało! Wtedy jeszcze Thiago był w Barcelonie i można było go super rozwinąć. Do tego można było wyciągnąć Neymara z Santosu, ale tanie to to nie było.

0

Pewnie są tu ludzie, którzy sporo lub mniej grali w Football Managera. Macie swoje ulubione części tej gry? Ulubieni zawodnicy, których zawsze ściągaliscie do swojego klubu?
Ja miło wspominam FM2015, w którego grałem najwięcej. Zawsze na początku jeśli było mnie stać i było zapotrzebowanie na tej pozycji to kupowałem Sampera (klauzula 9m), a jeśli się nie dało to go wypożyczałem.

0

Przyjemny dla oka ten FM.

0

Nie wiem czy było.
https://www.spreaker.com/user/newonce.radio/2-angry-men-eleven-sports-05-03-2019

Jakieś ciekawostki o Barcelonie i anegdoty. Całkiem przyjemne do posłuchania robiąc coś.

0

We Włoszech teraz 4 miejsce też ma LM, prawda?

0

W sumie to na tym zdjęciu wygląda na trochę wypitego. Mówię o tym największym, docelowym zdjęciu.

1

Szukaj pod #aferaborka na tt

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Normalnie nie umiał zdjęcia dodać na Twitterze, to zrobił screen swojej galerii. A tam na dole była reszta fotek, gdzie były jakieś cyce i jego przyrodzenie.

0

Otóż to. Dobrze, że to załapałeś.

0

Tylko 5? Nie doceniasz Il Pistolero.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Masz gdzieś link do tego? Nie kojarzę tej wypowiedzi.
Wiem, że kiedyś był jakiś kanał na YT robiący skróty z meczów Barcelony i on miał film z najlepszymi tekstami Lucho. Tylko nie mogę go znaleźć.

0

A może to właśnie inaczej. Może to Suarez wyciągnął to wicemistrzostwo.

0

Nie ma takiego piłkarza jak Hiquain, panie ekspert.

0

Dokładnie. Teraz pewniaczek, a w środę może być zgrzytanie zębami.

0

Moze nie zrobili nic bo nie grali? Aleña wszedł na końcówkę.

0

Będzie kiedyś komentarz, gdzie nie będziesz mówił jaki Dembele jest wspaniały?

0

Rakitic demonem szybkości nie jest.

1

No był, ale co to ma do rzeczy? Przecież również wtedy był Neymar, Suarez niekopiący się po czole w LM.
Jeśli myślisz, że tamta liga mistrzów była tylko zasługą jednego zawodnika to współczuję logicznego myślenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?