0

Valverde: Dembelé nie zagra z Atlètico i nie wiemy, czy będzie gotowy na Manchester United.

7

"WIem co się z nim wydarzy, ale to nie czas, aby o tym mówić." - Bartomeu o de Ligcie. ESPN

https://x.com/neurophate_/status/1114168826105606144

0

No tak +/- wiem o co chodzi w tych dodatkach, ale po prostu wolałem się zapytać, od którego zacząć.

0

Szybkie pytanie. Najpierw przechodzić Krew i Wino czy Serce z kamienia?

1

Valencia, fajna młoda drużyna.

1

Nie podajesz bo boisz się konkurencji. Sprytne.

0

Tutaj panuje kult Malcoma i złego slowa nie można na niego powiedzieć.

0

No właśnie. Taką opinię ciężko znaleźć, a to prawda.

0

Dobre pierwsze 30 minut meczu. Potem znikł.

4

Nie ma na liście powołanych.

0

To ten dziennikarz, który podał jako pierwszy informacje o przejściu Neymara do PSG?

1

Tak, to prawda.

3

Tak jak myślałem. Boufal ma 4,1 dryblingu na mecz, a Leo 4.

1

Sofiane Boufal był bardzo blisko Messiego. Być może go wyprzedził.

1

A co z Jasperem? Wrócił z kontuzją? Drugi mecz z rzędu nie ma go w kadrze, a nie pamiętam, żeby była jakaś informacja o jego kontuzji.

2

Poza oglądaniem meczów to skąd bierzesz taką ilość informacji? Śledzisz kogoś na Twitterze co zajmuje się Barceloną B "od środka" czy wszystkiego szukasz indywidualnie?

0

Szkoda jedynie, że kluby z większym potencjałem sportowym i finansowanym niż reszta tak się blaznią. Lech jest poza 8, pewnie bez eliminacji do Pucharów. Legia wygląda na drużynę, która nie ma szans przebrnąć przez eliminacje.

Szkoda polskiej piłki.

1

Dorównuje Lechowi. Kiedyś wyścig o mistrza, teraz kto szybciej się stoczy.

4

Pan Tomek Hajto

0

A Kessie, który od lipca definitywnie będzie zawodnikiem Milanu też będzie się wliczał w to okno transferowe do FFP?

0

To stary news. Był niepodpisany a dodatkowo na samym końcu było napisane, że nikt z otoczenia Barcelony tego nie potwiedza.
Plotka.

0

Cena. Z tego co wiem to Milan ma ograniczenia z FFP. Ale jakbym miał wybrać tam jakiegoś skrzydłowego to Neres.

1

Borek, Szpakowski, Pol, Rudzki

5

Zajebiste mordo. Leci na tapetę.

8

Ja uważam, że żyjemy w zbyt wielkiej poprawności politycznej. Czarnoskórzy ludzie nazywają się od czarnuchów i im nie przeszkadza to. Uważam, że dopóki wszyscy wiedzą, że jest to w żartach to jest to okej. Inaczej gdy na to ton mający ubliżyć danej osobie.

0

Może i poziom ligi holenderskiej jest jaki jest, ale z wielką przyjemnością ogląda się Neresa. Prawdziwa samba.

2

Przecież wybór Brzęczka to taki sam wybór jak Nawalki. Ludzie chyba nie pamiętają początków Adama, gdzie w towarzyskich dostawaliśmy po dupie. Na starcie eliminacji Gibraltar, potem wymęczone (to nie był dobry mecz) zwycięstwo z Niemcami. Brzęczek ma tyle samo punktów po 2 meczach eliminacji co Nawalka. Nie ma co dramatyzować, dajcie mu się rozkręcić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?