BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Były.
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7167314.html#comment-7167314
0
Valverde: Dembelé nie zagra z Atlètico i nie wiemy, czy będzie gotowy na Manchester United.
7
"WIem co się z nim wydarzy, ale to nie czas, aby o tym mówić." - Bartomeu o de Ligcie. ESPN
https://x.com/neurophate_/status/1114168826105606144
0
No tak +/- wiem o co chodzi w tych dodatkach, ale po prostu wolałem się zapytać, od którego zacząć.
0
Szybkie pytanie. Najpierw przechodzić Krew i Wino czy Serce z kamienia?
0
Proszę.
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7167314.html#comment-7167353
1
Valencia, fajna młoda drużyna.
1
Nie podajesz bo boisz się konkurencji. Sprytne.
0
Tutaj panuje kult Malcoma i złego slowa nie można na niego powiedzieć.
0
No właśnie. Taką opinię ciężko znaleźć, a to prawda.
0
Dobre pierwsze 30 minut meczu. Potem znikł.
4
Nie ma na liście powołanych.
0
To ten dziennikarz, który podał jako pierwszy informacje o przejściu Neymara do PSG?
1
Tak, to prawda.
3
Tak jak myślałem. Boufal ma 4,1 dryblingu na mecz, a Leo 4.
1
Sofiane Boufal był bardzo blisko Messiego. Być może go wyprzedził.
1
A co z Jasperem? Wrócił z kontuzją? Drugi mecz z rzędu nie ma go w kadrze, a nie pamiętam, żeby była jakaś informacja o jego kontuzji.
2
Poza oglądaniem meczów to skąd bierzesz taką ilość informacji? Śledzisz kogoś na Twitterze co zajmuje się Barceloną B "od środka" czy wszystkiego szukasz indywidualnie?
0
Szkoda jedynie, że kluby z większym potencjałem sportowym i finansowanym niż reszta tak się blaznią. Lech jest poza 8, pewnie bez eliminacji do Pucharów. Legia wygląda na drużynę, która nie ma szans przebrnąć przez eliminacje.
Szkoda polskiej piłki.
1
Dorównuje Lechowi. Kiedyś wyścig o mistrza, teraz kto szybciej się stoczy.
4
Pan Tomek Hajto
0
A Kessie, który od lipca definitywnie będzie zawodnikiem Milanu też będzie się wliczał w to okno transferowe do FFP?
0
To stary news. Był niepodpisany a dodatkowo na samym końcu było napisane, że nikt z otoczenia Barcelony tego nie potwiedza.
Plotka.
0
Cena. Z tego co wiem to Milan ma ograniczenia z FFP. Ale jakbym miał wybrać tam jakiegoś skrzydłowego to Neres.
1
Borek, Szpakowski, Pol, Rudzki
5
Zajebiste mordo. Leci na tapetę.
8
Ja uważam, że żyjemy w zbyt wielkiej poprawności politycznej. Czarnoskórzy ludzie nazywają się od czarnuchów i im nie przeszkadza to. Uważam, że dopóki wszyscy wiedzą, że jest to w żartach to jest to okej. Inaczej gdy na to ton mający ubliżyć danej osobie.
71
Ousmane w formie
https://pbs.twimg.com/media/D3AZYkbW0AIuEUE?format=jpg&name=medium
0
Może i poziom ligi holenderskiej jest jaki jest, ale z wielką przyjemnością ogląda się Neresa. Prawdziwa samba.
2
Przecież wybór Brzęczka to taki sam wybór jak Nawalki. Ludzie chyba nie pamiętają początków Adama, gdzie w towarzyskich dostawaliśmy po dupie. Na starcie eliminacji Gibraltar, potem wymęczone (to nie był dobry mecz) zwycięstwo z Niemcami. Brzęczek ma tyle samo punktów po 2 meczach eliminacji co Nawalka. Nie ma co dramatyzować, dajcie mu się rozkręcić.