BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Arthur mieszka w Krakowie?
0
Salah powinien trafić, Mane w 1 połowie też. Więcej takich konkretnych akcji nie było.
0
Dembele. Będziemy dużo kontrować i przyda się do tego szybkość. Jednak Messi i Suarez nie biegną z taką prędkością jak Mosquito.
Gdy wszedł wczoraj było już sporo miejsca, idealne warunki dla niego.
1
Odkryli to wczoraj, że Barcelona zawsze dyskutuje z sędzią?
5
normalnie kładziesz sie, zamykasz oczy i czekasz
ja wolę tak zrobić, nawet jak nie zasne bo zacznę za chwilę pisać jakieś głupoty
106
trenowali na stadionie Espanyolu, dostali jak Espanyol hehehe
chyba pora już na spanko
6
No tak. Bo zagrał z 7 minut i nie trafił bardzo dobrej okazji. Idąc tym tokiem rozumowania to można mówić co tydzień, że Suarez nie daje żadnych przesłanek do tego żeby grać bo partoli najprostsze sytuacje.
Zluzujcie gacie z tym Dembele, bo każdemu może się zdarzyć. Salah też nie trafił setki. Taki jest sport.
13
Ulalala, ale fota
https://pbs.twimg.com/media/D5graWPXoAIYuO3?format=jpg&name=900x900
1
3 trzy trzy 3 3 3 trzy
żebyśmy się tylko nie zesrali tuż przed kiblem
0
La Rambla nie zapomina
0
SUAREZZZZ Z Z Z Z Z Z. ZZ. Z. ZZ
0
xDD
> Semedo
> Robienie szumu
3
Bo Samedo jest szybki i szybko będzie gonić Mane
1
Coutinho dużo daje w obronie i dobrze ściąga prawego obrońcę ze sobą.
2
Rakiticia? Co?
Chłop gra bardzo dobrze.
2
Kiedy? Specjalnie zobaczyłem kompilacje zagrań Hazarda z tego meczu i szczerze mówiąc nawet nie grał w obszarze boiska gdzie był VVD
1
No właśnie. Grał dużo ważnych meczów, więc to nie będzie ich test. Sam sobie zaprzeczasz.
29
A my nie? Lyon i beznadziejne MU. Trochę obiektywizmu.
3
xd
3
Kalendarz rozgrywek w sezonie 2019-20:
La Liga: 18. sierpnia 2019 - 24. maja 2020.
Finał CdR: 18. kwietnia 2020.
Superpuchar Hiszpanii: 8-9. stycznia 2020 - 12. stycznia 2020.
[neurophate]
1
"Ready to color Europe"
1
Dlatego mówię, że jeszcze 3 dni. Chociaż pewnie będzie wrzeć o LM cały tydzień, aż do rewanżu
4
I teraz cały dzień o Gocie i kibicach Liverpoolu. Jeszcze tylko 3 dni.
0
Leicester - Arsenal 3:0, czyli walka o miejsca 5. i 6 trwa w najlepsze. Dziesięć ostatnich meczów Arsenalu, Tottenhamu, MU i Chelsea i tylko jedno (!) zwycięstwo.
[Jarosław Koliński]
6
Szaman deszcz zesłał.
1
Szkoda, że Suarez zagrał po 90 minut.
15
Oby, ale nie będzie łatwo. Najważniejsze to nie stracić bramki u siebie.
24
Sevilla na Twitterze:
Yo @premierleague, if none of your teams want 4th place could you just give it to us? Would make life easier
0
Albo Busi albo Ivan. Nie zagrają we dwóch raczej.
0
A Semedo poza bieganiem nic nie robi.