0

Nie ma takiej szansy. Pozdrawiam.

0

Akurat Piątek to nie jest żadne zaskoczenie. Zastanawiam się czy włączyć ten mecz czy ogrywać wiedźmina.

0

3

Raz w miesiącu pobiega i od razu jakiś taki radośniejszy.

0

Przecież to była genialna akcja Malcoma, a winy Coutinho w tym żadnej nie było. :P

0

Tymczasem: Lewandowski 199 bramka w Bundeslidze. Zostało troche ponad 10 minut + to co doliczy sędzia. Myślicie, że pęknie 200?

0

A niedawno Święcicki gdzieś wspominał, że zamknęli RojaDirecta.

0

Ja nie widzę w tym nic złego, ale przypomnij sobie co tu było gdy transfer de Jonga nie był jasny.

0

Przecież każdy piłkarz, który wybierze inn klub niż Barcelona to najgorszy sort piłkarza dla którego najważniejsze są pieniądze.

0

Taktyk zostawiany

0

To śmieszy. Lepsze takie niż te suchary, które niektórzy zapisaną. A tego z popularną stroną dla dorosłych to nie widziałem.

0

Takiego humoru się nie spodziewałem z twojej strony.

4

Żeby tylko 30. Nieludzkie warunki do gry. Dobrze dla zawodników, gorzej dla kibiców np. mecz w niedzielę o 22:30, a rano praca.

25

>Denis
>25m euro

0

Nie jest powiedziane, że Lucas będzie grał na lewej stronie. Równie dobrze jest to zabezpieczenie na środek za Boatenga, który może zmienić klub.

0

No w Barcy B mógłby namieszać i zwiększyć konkurencję, bo w środku pola 1 drużyny nie ma miejsca, na środki obrony też, a już widzę jak David leci na pozycję rezerwowego lewego obrońcy.

0

na pewno nie sprowadzimy do zespołu żadnego piłkarza za 100 milionów euro – powiedział Hoeness.
100 nie pękła, ale też gruba kasa. Pozazdrościć bogaczom.

0

Gdzie by grał? W Barcy B?

0

Środa minie tydzień zginie

0

A Alba przypadkiem nie ma prawa jazdy?

2

Takie pytanie z innej beczki. Mówisz po hiszpańsku i sam tłumaczysz?

0

Gdy myślicie o La Rambli to jacy użytkownicy przychodzą wam na myśl?

1

Takie przysłowie jest: wyżej sra niż dupę ma.

1

To długo żyje bez szczepienia.

1

Chodzi o Ingsa?

37

Skoro jest Danny Gaucho to musi też być Ronaldinho Welbeck.

1

Niekoniecznie. Może to właśnie działa w drugą stronę. Może przez jego styl życia miał ten luz na boisku i dlatego był taki magiczny.

0

Genialny zawodnik, którego ogląda się z przyjemnością dopóki gra, a nie toczy się po murawie. Szkoda, że odszedł, ale to już przeszłość.

34

Pan piłkarz Leo Messi.

0

Ale noob.

Ogólnie w MK nie grałem uhuhu. Niby prosta w założeniu gra a trochę "nieśmiertelna". Pamiętam jak za dzieciaka się w to naparzało z kuzynem albo bratem. Jak oglądam teraz trailery z tej gry to dziwnie się czuję mając w pamięci jak to wyglądało gdy grałem w to.

Podsumowując, kiedyś to było.

O dokładnie w te wersje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?