BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma takiej szansy. Pozdrawiam.
0
Akurat Piątek to nie jest żadne zaskoczenie. Zastanawiam się czy włączyć ten mecz czy ogrywać wiedźmina.
0
https://pbs.twimg.com/media/D27OFqxWkAAFR0J?format=jpg&name=large
Żeby rozwiązać wątpliwości
3
Raz w miesiącu pobiega i od razu jakiś taki radośniejszy.
0
Przecież to była genialna akcja Malcoma, a winy Coutinho w tym żadnej nie było. :P
0
Tymczasem: Lewandowski 199 bramka w Bundeslidze. Zostało troche ponad 10 minut + to co doliczy sędzia. Myślicie, że pęknie 200?
0
A niedawno Święcicki gdzieś wspominał, że zamknęli RojaDirecta.
0
Ja nie widzę w tym nic złego, ale przypomnij sobie co tu było gdy transfer de Jonga nie był jasny.
0
Przecież każdy piłkarz, który wybierze inn klub niż Barcelona to najgorszy sort piłkarza dla którego najważniejsze są pieniądze.
0
Taktyk zostawiany
0
To śmieszy. Lepsze takie niż te suchary, które niektórzy zapisaną. A tego z popularną stroną dla dorosłych to nie widziałem.
0
Takiego humoru się nie spodziewałem z twojej strony.
4
Żeby tylko 30. Nieludzkie warunki do gry. Dobrze dla zawodników, gorzej dla kibiców np. mecz w niedzielę o 22:30, a rano praca.
25
>Denis
>25m euro
0
Nie jest powiedziane, że Lucas będzie grał na lewej stronie. Równie dobrze jest to zabezpieczenie na środek za Boatenga, który może zmienić klub.
0
No w Barcy B mógłby namieszać i zwiększyć konkurencję, bo w środku pola 1 drużyny nie ma miejsca, na środki obrony też, a już widzę jak David leci na pozycję rezerwowego lewego obrońcy.
0
na pewno nie sprowadzimy do zespołu żadnego piłkarza za 100 milionów euro – powiedział Hoeness.
100 nie pękła, ale też gruba kasa. Pozazdrościć bogaczom.
0
Gdzie by grał? W Barcy B?
0
Środa minie tydzień zginie
0
A Alba przypadkiem nie ma prawa jazdy?
2
Takie pytanie z innej beczki. Mówisz po hiszpańsku i sam tłumaczysz?
0
Gdy myślicie o La Rambli to jacy użytkownicy przychodzą wam na myśl?
1
Takie przysłowie jest: wyżej sra niż dupę ma.
1
To długo żyje bez szczepienia.
1
Chodzi o Ingsa?
37
Skoro jest Danny Gaucho to musi też być Ronaldinho Welbeck.
1
Niekoniecznie. Może to właśnie działa w drugą stronę. Może przez jego styl życia miał ten luz na boisku i dlatego był taki magiczny.
0
Genialny zawodnik, którego ogląda się z przyjemnością dopóki gra, a nie toczy się po murawie. Szkoda, że odszedł, ale to już przeszłość.
34
Pan piłkarz Leo Messi.
0
Ale noob.
Ogólnie w MK nie grałem uhuhu. Niby prosta w założeniu gra a trochę "nieśmiertelna". Pamiętam jak za dzieciaka się w to naparzało z kuzynem albo bratem. Jak oglądam teraz trailery z tej gry to dziwnie się czuję mając w pamięci jak to wyglądało gdy grałem w to.
Podsumowując, kiedyś to było.
O dokładnie w te wersje