0

Moim zdaniem to nie był top Busquets, ale w porównaniu do tego z Old Trafford - 3 klasy lepszy. Znakomicie jeśli to będzie stała i dobra forma.

0

W tym, w którym doszli do 1/2 LM byl.

13

Głupi czy udajesz?

0

Też! Przynajmniej wiem, kto ma potencjał i kogo warto sprowadzić. Sam obecnie gram teraz w FMa 2015.

2

To o Neymarze i Dembele mógł sobie darować.

27



Agent Dembele znów w akcji

0

Here we go again...

0

Maxi to też gwiazda jednego sezonu.

2

Tak się mówi, a potem:
- tylko okno transferowe
- skoro kupiłem kilku graczy to trzeba ich wypróbować
- o już grudzień to po oknie transferowym i kończe grać
- e już luty to dokończę sezon

0

Ale tanio, aż ciężko uwierzyć

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Rozumiem to, ale po tylu godzinach słuchania normalnych rozmów w Wiedźminie dziwnie jest słuchać ludzi ąę.

0

Lokacja sama w sobie fajna, gdyby mówili językiem bardziej z podstawowej części gry. Nie robiłem jeszcze pobocznych, może znajdą się jakieś ciekawe.

1

Skończyłem Serce z kamienia. Gram Krew i Wino i w sumie mnie nie porywa. Jestem po bójce z ludźmi od podprowadzania wina. Na dodatek wszyscy gadają tam jak pajace.
Rozkręci się ten wątek? Póki co dla mnie Serce z kamienia zjada drugi dodatek.

12

Laskowski i Żewłakow

0

Też bym nie chciał oglądać nudnego Manchesteru z nudną Barceloną, w której znów zagra Rakitic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Latają plotki, że Atletico interesuje się Milikiem. Gdyby wytrzymał reżim treningowy profe Ortegi, pasowałby tam jak złoto. Tym bardziej, jeżeli Chińczycy wykupią Diego Costę, który coraz częściej podpada. Kibicuję. [Ćwiąkała]

Ciekawe czy coś jest na rzeczy. Chętnie zobaczę znów jakiegoś Polaka w lidze hiszpańskiej.

0

Na warunek trzeba właśnie mieć frekwencję.

48

Joaquin Caparros, trener Sevilli, ujawnił po meczu z Valladolid, że cierpi na białaczkę. Na szczęście choroba szybko została zdiagnozowana i nie będzie przeszkadzać mu w pracy w najbliższych miesiącach.

[Ćwiąkała]

7

Jakość nie jest najlepsza, ale jeśli ktoś chciałby sobie przypomnieć to:


Kiedyś to było.

3

Głodny był. Pewnie kupując myślał jakby sobie rosół z takiego koguta wszamal.

62

Złoto.

8

0

Gdzie tam jest Heineken?

1

Ostatnio ogrywam Wiedźmina i dziś naszło mnie takie skojarzenie. Puyol wstawił taką fotkę na Instagrama:
https://www.instagram.com/p/Bv8y6NbnyaY/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=g1w0i4jyep52
Patrzę i myślę sobie, że kogoś mi przypomina. Tak, przypomina mi Geralta. I to cholernie. Brakuje tylko typowo białych włosów i blizn.

59

Musiałby mieć dużą głowę żeby wystawała poza miasto.

0

Coutinho nie byl ustawiony szeroko. Na jego miejsce wbiegał Alba.

1

On mi się kojarzy głównie z tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?